Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmostrada, talentu do gitary raczej nie posiadam, mam drobne palce, ciężko mi utrzymać chwyty, ale potrzeba akompaniamentu chwilowo dominuje, bo w końcu się nie krępuję śpiewać ;0

 

Platek rozy, masz prawo pobuczeć na forum, bo po to jest, a być może już zaczyna coś puszczać?

 

Zaczęłam się pakować, przygotowałam już płyn do mycia i dezodorant. W tym tempie będę gotowa za tydzień. No trochę się stresuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszsz ale roboty... Idzie nam to jak krew z nosa. We wtorek wieczorem wraca młody, wszystko u niego w pokoju zwalone, a my daleko w polu. :bezradny:

 

Aurora88, amelia83, Hej Dziewczyny! Cieszę się, że moc jest z Wami. :D

 

Zebrec, Heloł! No i kiedy następny urlop?

 

cyklopka, Będzie fajnie na wyjeździe zobaczysz! Już czekam na relację na gorąco... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustawo dziś na Spamowej, popiszcie, co takiego ciekawego robicie? ;)

Mirunia, gdzie jesteś, czyżby w plener Cię porwali?

 

Zjadłam późny obiad i odpoczywam. Zastanawiam się, gdzie się z książką ułożyć, bo zwykle zalegam w sypialni, no ale sypialni nie mam. Nie mam innego wygodnego miejsca z dobrym światłem do czytania. Chyba sobie przytacham lampę do sofy. Ale najpierw zasłużona herbatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo :***

Wybaczcie moją weekendową nieobecność, miałem pracowitą sobotę i niedzielę. Jestem dość zmęczony, teraz odpoczywam...

Napiwki były mniejsze niż tydzień temu, ale były :D Od jutra planuję malowanie, najpierw sufit, potem reszta ;)

Dziś po pracy zamówiliśmy pizzę, po pracowitym weekendzie byliśmy głodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

Ja o ile popoludnia i wieczory mam lepsze tak ranki total fatal :hide::hide: dzis ide po 2 tygodniowej przerwie do Madzi i juz to przezywam na maxa , juz lęki bo przeciez tam zejde.

I jeszcze pozniej mam dentystke 8)

 

kosmostrada trzymam kciuki zebyscie sie szybko z tym malowaniem uporali :great: Jak sie czujesz????

 

cyklopka, nieee u mnie nijak dalej .... Teraz mnie potrzyma dosc dlugo , bo ja niestety tak mam .Udanego wyjazdu :********!!!

 

Wczoraj bylam u siotry na tej kawie , ciasta nie zjadlam bo przeciez sie fituje a ono fit nie bylo 8):P Ale powiem Wam ze juz wrocilam do swojej wagi ulubionej czyli 58 kilo. Teraz bede rzezbila brzus o ile mnie lęki nie zezra.

 

Wieczorem przyszla sasiadka z prezentem bo byla w Kopenhadze i mi przywiozla sledzie :P (wszytskim innym slodycze ale ja przeciez innych slodyczy jak wyprodukowane przez siebie nie jem a sledzie lubie wiec mam :mrgreen: )

Posiedzialysmy i sie czulam chociaz chwile normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×