Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas1981, No wiesz u mnie też ciężko ;)

No ja nie mówię, że mam ciężką pracę :) lubię robić to co robię o ile mi się mózg nie zamula (wtedy bywa ciężko). W sumie w pracy powinno się jednak trochę pracować, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie lubię upału. Tym bardziej, że wstydzę się chodzić w krótkich spodniach, bo mam blizny na nodze. A sadełka nie mam, bo jestem raczej chudy. Tłumu nie lubię. Nienawidzę być spocony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie lubię upału. Tym bardziej, że wstydzę się chodzić w krótkich spodniach, bo mam blizny na nodze. A sadełka nie mam, bo jestem raczej chudy. Tłumu nie lubię. Nienawidzę być spocony.

 

a ja mam blizny na rece i sadlo, wiec w ogole czuje sie nie komfortowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na ręce mam po cięciu. zreszta, czuje sie jak zakompleksiona kobieta, bo nie lubie swojego ciała, rece chude, nogi masywne, wygladam jak pajac a przynajmniej tak się czuje

Skoro jesteś sprawny to możesz poćwiczyć i już sobie wygląd poprawisz. Kurcze ja teraz nie mogę, ale uwielbiałem się ruszać. To tez poprawia nastrój zdecydowanie. Bardzo mi brakuje porannego biegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim ;) u mnie szaro buro i chlodno w końcu ;) Panowie rozumiem was,ja tez jestem nie doskonaly,a sport teraz to ostatnia rzecz na jaka mam ochotę,zreszta ostatnio nie mam na nic,nawet żeby z lozka wstac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam lipę. Chudy jestem :twisted: siłę mam, ale chudy. Masa poszła się pierdzielić :twisted: muszę zacząć ćwiczyć, ale mi się serio nie chce. Nie mam ochoty. Wymyślam pełno różnych planów, układam sobie je w głowie. Musze zapisać na kartce, bo znów je będę szukał po całym twardym dysku ( mózgu ) niby go mam, ale jak to wielu stwierdziło, nie używam :oops::mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×