Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

- głupi ludzie, którzy na fb dają się nabierać na wygrane jakichś telefonów, ciuchów i innych gówien, a potem nieświadomie tym wszędzie spamują. Jak można być tak głupim i otwierać jakieś podejrzane linki?!

- nuda

- że nie mam jak kupić biletu na pewien pociąg, a nie chcę jechać pociągiem jadącym kilka godzin później, na który musiałabym przyjechać na dworzec ponad godzinę szybciej (i nie byłoby tam co robić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że gdy kogoś poznam z kim chciałbym spędzić więcej czasu bywa pod górkę. Za to gdy kogoś poznam kto mnie w ogóle nie interesuje sytuacja jest :roll: odwrotna

Nie wiem... mam już dość. Czemu ja przyciągam takie pojebane osoby :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ojciec, który teraz chce mnie pouczać, a wady, które mu się nie podobają kwitły we mnie od wczesnego dzieciństwa, a on miał to w dupie. Albo sobie nagle przypomniał, że mnie nie wychowywał i myśli, że teraz nadrobi to, albo to jego celowa zagrywka, olał mnie celowo w dzieciństwie, żeby teraz czerpać przyjemność z wnerwiania mnie.

Jak mnie tak dalej będzie coraz bardziej wnerwiał, to w końcu złość we mnie urośnie do tego stopnia, że się pobijemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że miałem wypadek samochodowy. Mnie w sumie nic nie jest poza paroma siniakami, ale samochód nadaje się na złom. Wkurza mnie, że mój psychoterapeuta na pewno powie, że rozbiłem się bo chciałem zrobić na złość ojcu, bo auto było jego i jestem jeszcze na jego utrzymaniu, a przez zaburzenia nie umiem się na niego zezłościć wprost...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×