Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, te drgania mięśni mogą być jakimś tikiem nerwowym. Wierzę, że upierdliwym i masz dość. Spróbuj rozmasować to miejsce i łyknij podwójną dawkę Magnezu np. Magne B6 Skurcz. Jak nie masz, to biegom do apteki. Możesz mieć niedobór przy tych upałach, bo się pocisz i może mało pijesz. To nic groźnego, ale męczy.

 

No czesc,biore magnez z potasem,ale moze za malo i dlatego i w dodatku za szybko wychodzi ze mnei bo sie poce,przydala by sie pomoc w rozmasowaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no wlasnie te z awroty mnie draznia bo mam wrazenie ze sie wywroce. Ale to usuwanie sie ziemi jest od nerwicy bo ja mam tylko w gorszym czasie to...

Malo bizu schodzi , teraz bede dwie pary kolczykow robila na zamowienie , srebro fuksja i koty .

 

Stakatela, dziekuje :) milo mi bardzo ze sie podobaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć zdolności do robienia biżuterii - ja lubię oglądać i czasami nosić, ale do robienia nie mam ani pomysłów ani chęci

 

Oj trzeba trzeba,kazdy ma jakis talent ale trzeba go odkryc w sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć zdolności do robienia biżuterii - ja lubię oglądać i czasami nosić, ale do robienia nie mam ani pomysłów ani chęci

Nie jest aż tak trudno - jak się ma odpowiedni sprzęt i zna się technikę, to takie kolczyki da radę zrobić :) Kiedyś robiliśmy to w ramach zajęć dla dzieci na jednym obozie. Niektóre to dopiero miały talent! Trzeba im tylko było zaciskać te druciki, a one nawlekały i tworzyły swoje kompozycje ;)

 

Ale faktycznie, trzeba mieć też jakiś zmysł i wyczucie, żeby to łączyć - te robione przez platek rozy są śliczne ^^ Też bym chciała takie sówki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to ja się dołączę do pochwał :D Bardzo fajne :great: Gdybym był kobietą to bym zamówił hehe :mrgreen:

 

Silnik agregatu działa :yeah: Ale wyszło mnie to 70zł :why:

Jeszcze tylko zobaczyć jak z prądem, ewentualnie wyregulować i od następnego tygodnia jak dobrze pójdzie świecę w celu przyciągnięcia motyli nocnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł ponownie!

 

Zmęczona jestem... A tylko powynosiliśmy rzeczy, posprzątałam, podmalowałam okno. No nie mam teraz gdzie się z lapkiem uwalić. ;) Jutro od rana ostra walka, na ile starczy sił, bo obydwoje jakoś lichawi jesteśmy.

 

Też Dziewczynki ziemia mi spod nóg odjeżdża, ale tak jak Wy, staram się to olewać. Jedyny minus, że człowiek zamiast na piękne okoliczności przyrody to pod nogi patrzy. ;)

Oglądałam prognozę pogody, jakieś straszliwe burze mają być jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to ja się dołączę do pochwał :D Bardzo fajne :great: Gdybym był kobietą to bym zamówił hehe :mrgreen:

 

Silnik agregatu działa :yeah: Ale wyszło mnie to 70zł :why:

Jeszcze tylko zobaczyć jak z prądem, ewentualnie wyregulować i od następnego tygodnia jak dobrze pójdzie świecę w celu przyciągnięcia motyli nocnych :D

 

O to super a bedziesz jakies foty robil tym motylkom ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dzięki Kochana! Trochę powałkuję, ale tak żeby ramienia nie przeciążyć, bo to się kończy masakrą bólową. No cieszę się na tą świeżą sypialnię. Marzą mi się nowe lampki, jakaś fajna narzuta, ale na razie finanse blokują moje zapędy dekoratora wnętrz. ;)

jaki masz plan na jutrzejszy dzień, zabierasz się za konfitury, czy pełen luz i słodkie nieróbstwo?

 

high, czekam na foty z nocnego życia motyli! No wiesz clubbing, romanse, ciemne interesy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×