Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, :******** moze sie namyslil i jednak chce Cie dokladniej przebadac ? ;)

 

Aurora88, Hey:) wiesz ja nie zmieniam bardzo koloru ale mam juz siwulce wiec henna nie dla mnie .

 

JERZY1962, ja soczek popijam :******** jak sie ostatnio czujesz?

 

Wrocilam z Lewiatana , bylam po miesko bo jak zwykle w piatek maja tam sporo promocji , kupilam jeszcze fasolke ktora byla tam za 3 zl i cukinie ktora byla na 1,30 oraz 6 sliwek tez wzielam .

Niepokoj w kolecje po mieso , odrealnienie ... ale najbardziej mnie zlapalo jak sie schylilam i wyprostowalam , osz jak mi sie w glowie zakrecilo i od razu lęki zlapaly. Przeciez moj mozg juz odebral to jako totalne zagrozenie zycia . :?:roll: Glupi mozg , glupia nerwica i glupia ja ze na to pozwalam.

Upal znow nieziemski a mialo byc chlodniej!

 

Loda bym zjadla ale w biedrze jakies wszytskie mieciutkie byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;)

i dlatego instruktor mnie przywitał na misia bo może się bali tego co wiem o broni i szukali sposobu jak mnie wykurzyć z obiektu.jeden z nich wcześniej mi kiedyś to powiedział wprost.byłem za mądry dla nich?za celnie strzelam?bo jak w sznurowadło ze zwykłego kałacha z 20m?wyobraz sobie że snajpera który celuje do czegoś odległego o kilometr przytula jego kompan i wtedy jego trafienia.albo że snajperowi dadzą karabin on dokładnie celuje,pozbywa się powietrza,naciska spust a tu dwa strzały zamiast jednego.też by zgłupiał.zajebiście.kotki wygineły to są instruktorzy i inni faceci obrzydliwi,sic.

 

Widac poprostu ze to kochasz ;) tak trzymaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Glupi mozg

 

 

haha to jest taka strzelnica na której instruktor wydaje urządzenie kalibru 7,62x39mm amunicję i wychodzi,ty zostajesz sama z tym urządzeniem,w takich warunkach 5 razy zrobisz z niego stosowny użytek zanim on zorientuje się o co chodzi otworzy drzwi i podejdzie do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk ale kocham te urządzenia 7,62x39mm nie pojebanych facetów z brązowymi oczami którzy się do mnie tulą z zaskoczenia.do tulenia lubie koty pieszczochy a nie śmierdzących obrzydliwych zarażonych facetów

 

Ty kochasz bron,ja kocham komputery,elektronike,ladne samochody i szybkie kobiety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, farbowałam henną mamę, która jest siwiutka, udało się pokryć bez problemu :) ona ma całkiem siwe więc musiałam ją dwa razy "przejechać" henną, ale teraz nic nie widać i wszystkie ciotki ją komplementują :P

No jak wolisz, po prostu mówię że jest opcja, ja się lubię bawić różnymi rzeczami na włosach (maski, płukanki <3), jeśli chcesz kiedyś możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja dziś dzień spedze w łóżku

Od jutra zaczynam pracę

Skwar dalej uprzyksza mi zycie

A może ją nie żyje tylko wegetuje??

 

Witaj Lusi,no jest goraco znowu,nie wegetujesz po prostu masz gorszy dzien np tak jak ja wczoraj,jutro bedzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to; wreszcie zebrałam się w sobie, żeby zadzwonić do organizatorki i zapytać, czy zmienią mi termin wyjazdu na obóz-szkolenie, no bo jeśli mi zmienią to będę mogła pojechać sobie w Bieszczady, zebrałam się, zadzwoniłam, nie odebrała. Kurde! I teraz mam w sobie ten niepokój. Pojadę, nie pojadę? Chcę już wiedzieć i planować! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, A to widzisz nie wiedzialam , musze zapytac o ta henne moja fryzjerke co sadzi. A gdzie ja kupujesz?

 

emilk, znaczy sie caly czas siedzisz z twardym ptaszkiem? :shock: to raczej niewygodne :twisted::twisted::twisted: a tak serio to lody byly w Biedrze jakby poroztapiane :bezradny: i sie balam takiego kupic zeby sie nie struc . Moze te lodowki im nie chlodza jak nalezy w takie upaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja kupuję najczęściej na Allegro, czasami jest w niektórych eko-sklepach, takich które mają różne ekologiczne kosmetyki. Wszystko też zależy od firmy, moim zdaniem Khadi jest najlepsza. Na stronie jest dużo informacji, fajna jest galeria klientek, które wrzucają zdjęcia "przed" i "po": http://www.khadi.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, proszę :) Ja miałam straszny dwukolor, od połowy miałam "spalone" kolorem włosy, które robiły się zawsze jaśniejsze niezależnie od tego, co bym użyła. Więc najpierw użyłam całkowicie naturalnej henny, tej czerwonej, którą trzyma się 6 godzin - bo ona wyrównuje wszelkie odrosty i wzmacnia włosy. I jakoś niedługo potem użyłam docelowego brązu (spokojnie, normalnie hennę trzyma się od 30 minut do 2h ;-) Teraz kupiłam sobie czerwoną z Amlą i Jatrophą i jestem ciekawa efektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, A to widzisz nie wiedzialam , musze zapytac o ta henne moja fryzjerke co sadzi. A gdzie ja kupujesz?

 

emilk, znaczy sie caly czas siedzisz z twardym ptaszkiem? :shock: to raczej niewygodne :twisted::twisted::twisted: a tak serio to lody byly w Biedrze jakby poroztapiane :bezradny: i sie balam takiego kupic zeby sie nie struc . Moze te lodowki im nie chlodza jak nalezy w takie upaly.

 

No na wenli jest taki efekt :D no pewnie lodowki nie wyrabiaja albo maja jakas wade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niewitani!!! :papa:

 

Posiedzenie chwilę na plaży zaliczone, w dżinsach i t-shircie, ale zawsze. Swoją drogą nie wiem, jak ludzie tam wyrabiają przy tym zimnym wietrze, ja bym była cała w koc zawinięta... :?

Pojechaliśmy na rynek trochę warzywa i owoca nabyć, mam pyszne czereśnie, takie jak lubię chrupiące. :105: Farby, gładzie , wałki itp. też zakupione.

Zjedliśmy lunch ( naleśniory z twarogiem i sosem jagodowym z zebranych przez siebie jagódek) i zabieram się za opróżnianie sypialni.

 

Sprawiłam sobie dziś przyjemność w postaci nabycia "Sztuki". Na rynku był mój ulubiony pan z drobiazgami z wystawek z Niemiec i za całe 10 zeta mam fajną akwarelę, ładnie oprawioną, gotową do powieszenia. Bardzo się cieszę!

 

Aurora88, Obcykam tą hennę w wolnej chwili, ale z tego co wiem to z blondem jest problem, koleżance wyszły zielone włosy... :shock:

 

platek rozy, To ładne kolorki sobie wybrałaś. :105: Rozumiem z tym malowaniem, bo ja tez nie mogę pewnych ruchów wykonywać, że względu na moje ramię. Dobrze, że z menszem działam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ja soczek popijam :******** jak sie ostatnio czujesz?

Czuje się teraz znośnie choć do szału to daaaleko brakuje, kiedy ja ostatnio czułem się dobrze :roll:

 

U Ciebie widzę że też normalne codzienne zmagania z nerwicą, już nie zapytam jak się czujesz bo wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, a ogladalam , ladnie tow ychodzi , no sprobuje bo mnie zainteresowalas . a Ile sie trzyma na wloskach po zafarbwaniu? wyplukuje sie bardzo czy raczej dosc dlugo jest?

 

nieboszczyk, to byla forma czarnego humoru ;)

 

emilk, a to siem zdziwilam bo raczej mezczyzni na lekach to mowia ze wrecz odwrotnie maja .

 

kosmostrada, pokaz , pokaz akwarele :brawo::uklon::uklon: lubie takie rzeczy:)

Nalesniczki mniami , mniami , do tego takie z pysznym sosem , slinka mi lecie . Ja poki co wychlipalam kubek zupy.

Fajne mialas przedpoludnie :105::105: Plaze i morze chetnie przygarne :)

:D

 

JERZY1962, ano , u mnie to jak jest niezle to za chwile mnie sieknie i leze , dobrze ze na plecach bo jeszcze widze niebo to probuje znow wstawac na kleczki a pozniej dumnie na nogi. Jednak jestem juz tymi stanami zmeczona i wkurzona.

Ale chyba lepiej u Ciebie niz kilka dni temu? Mam nadzieje taka:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny polecam wam trwala :D

To chyba bardzo niemodne :mhm:

 

Siedziałam nocy jak gupia, teraz mi się i spać chce, i jelito nawala. Chyba kawę zrobię na obie rzeczy. Postanowiłam codziennie chociaż 10 minut ćwiczyć na gitarze, umiem już wstęp i refren piosenki. A myślałam, że już się niczego nie nauczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, może być, naturalny kolor proszku henna jest zielony, więc co wprawniejsze oko może się tam doszukać zielonych refleksów po farbowaniu, pewnie na blondzie mocniej dostrzegalnych, ale u mnie jeśli się pojawiało (bo nie zawsze) to tylko do pierwszego mycia.

 

platek rozy, trudno mi powiedzieć, bo ja farbowałam kolor zbliżony do naturalnego, wydaje mi się że ta henna się częściowo wypłukuje, a częściowo zostaje, używałam jej czasem nawet co pół roku, nie miałam żadnych odrostów. Tutaj nie masz takiej wyraźnej linii odrostów, wszystko się tak delikatnie rozkłada. To jest proszek który mieszasz z wodą, mi opakowanie starcza na dwa razy, mojej mamie na 3 (ma krótkie włosy, ja takie do łopatek, ale cienkie)

 

 

jednak okazało się, że nie mogę jechać na wakacje w Bieszczady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×