Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Spamowej! :papa:

 

Dziewczynki, nocka i u mnie była upocona. Duszno było i ciężko się spało, chociaż wczoraj padłam do wyrka i nie wiem kiedy zasnęłam. Wczorajsze wrażenia zrobiły swoje.

Dzisiaj mam ciężką głowę, ale porządkuję papiery przed urlopem, żeby wszystko było na bieżąco jak wrócę.

W pracy duchota, jem śniadanko i może nabiorę trochę sił. Popijam ptysiem marchewkowo-bananowym trochę rozcieńczonym wodą, bo za słodko mi.

Działam na zwolnionych obrotach, ale do przodu.

 

platek rozy, nic się nie stanie już dzisiaj, bądź dobrej myśli, że dzionek będzie spokojny chociaż upalny... chłodny prysznic i główka do góry.

Włoski będziesz miała świeże w kolorze i tym się ciesz. Jakoś trzeba dzisiejszy dzień przetrwać szukając pożytecznych małych zajęć (oszczędzając energię).

 

kosmostrada, może słonko zagości u Ciebie na dłużej dzisiaj i uda się zrealizować zacne plany wakacyjne! Oby!

A vanish fakt, do doopy... nie wszystkie plamy usuwa. Chyba najlepszy jest ten w proszku, w małym wiaderku, bo w płynie do kitu.

 

Dobrego dnia życzę wszystkim Spamowiczom!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy ;)

U mnie gorąco, ale słońce raz jest, raz nie, więc zrezygnowałem z przejażdżki na rowerze, nie chce mi się. Jestem taki trochę ospały, nie mam dużo sił... Może przydałoby się ochłodzenie i deszcz?

Póki co podlewam roślinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :smile:

Ale zaspałem. U mnie słońce dopiero postanowiło sie pokazać, niby nawet coś tam lekko dmucha za oknem, ale pogoda jest obklejająca. Chyba po dzisiejszych zakupach zaszyję się w wannie i odmówię wychodzenia ;)

A co u was słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, a ja zazdroszczę czystego, poburzowego powietrza :P

Dziś jadę zobaczyć do Castoramy farby do mojego pokoju. Prawdopodobnie 2 kolory. Mam podłogę jasno-brązową....

Meblościankę mam w takich kolorach jak na zdjęciu (zdjęcie wygrzebałem z internetu).Biurko taki kolor jak ten ciemniejszy brąz.

Jakieś rady co do kolorow do męskiego pokoju ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, zieleń pistacjowa i kakao z mlekiem. Ta zieleń ożywi brązy.

 

Zbiera się na burzę, zrobiło się ciemno i w oddali grzmi... może przyjdzie jakaś rześkość.

Karetki od wczoraj jeżdżą jak zwariowane, nie służą te upały ludziom. :(

Jeszcze ponad godzinę tyrania i lecę do domu, oby nie w burzę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, a jakie masz plany względem Bieszczad?

Ja jutro się dowiem jak wyglądają moje plany wakacyjne, może się okaże że będe mogła właśnie tam pojechać, na jakiś tydzień.

Nigdy nie byłam w Bieszczadach i na myśl o wyjeździe jaram się...

 

emilk, burza pewnie była podobna, no dla mnie to było niesamowite, szkoda że był środek nocy, tak to bym odsłoniła rolety i oglądała sobie błyskawice... :-) ale poszłam dalej spać xD

 

high, najlepiej jak wybierzesz kolor, w którym się dobrze czujesz. Walić to, co do czego pasuje :P Chyba że się dobrze czujesz w dobrych kompozycjach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia :******staram sie odganiac te zle mysli zle niestety o ile przez jakis czas nawet o lekach i atakach nie myslalam to od wczoraj ntensywnie mysle a coz a tym idzie mam niepokoj.

A TY dzis lepiej ?

 

Aurora88, emilk, high, :papa::papa::papa: witajcie.

 

high, pomalowalabym na seledyn :105: tak jak mirunia pisala , bedzie sie ladnie komponowal z Twoimi mebelkami.

 

Mojego umierania z goraca ciag dalszy. Ugotowalam obiad i ledwo dycham.

 

Zadzwonila pani z biura do ktorego skladalam cv trzy tygodnie temu, normalnie jakie warunki mi zaproponowala :hide::hide::hide: 6 zl na reke , na umowe o dzielo , bez ubezpieczenia i ejszcze mam na wlasny koszt zrobic badania lekarskie oraz miec papier o niekaralnosci.No praca zycia :?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No witaj witaj ;) dzisiaj juz mnie tak nie grzeje ;)Aurora88, wiesz 100 km odleglosci miedzy Toba a mna i dlatego godzine pozniej u Ciebie sie skonczyla bo ja bardziej jestem wysuniety na zachod a Ty na wschod,a burza przyszla z niemiec ;) Byly 2 komorki burzowe w odstepie 15 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Witaj ;) ja mam Nokie Lumie 625 z Play ale cholera spadla mi i wyswietlacz popekal,jest ubezpieczony ale nie chce mi sie latac z papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×