Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie najgorsze jest to ze gdy zwiększam dawkę to czuć niepokój i zaraz puls i ciśnienie w gore.

 

-- 23 lip 2015, 14:06 --

 

Inez masz szczęście ze Cie to nie zamula,bo ja praktycznie wegetuje i gnije jak wazywo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo skoro czuje zamule to raczej nie bedzie nagle super Powera po tych 4 tygodniach co ?

 

-- 23 lip 2015, 14:09 --

 

Nobchyba ze jestem głupi i cos robię zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz powtarza mi cały czas, że po tygodniu to nie ma co oceniać zmiany dawki. Przynajmniej 3-4 tygodnie.

 

-- Cz lip 23, 2015 2:13 pm --

 

Ty mam wrażenie chciałbyś się czuć jak w jakiejś euforii, ale leki czegoś takiego nie zrobią. Oczywiście, że nie powinieneś byc ciągle zamulony, ale mega power to też nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, przed chorobą zawsze robiłeś wszystko z uśmiechem na twarzy? Ja nie i czasami też mi się czegoś nie chciało. Jak powinieneś się czuć? Moge powiedzieć na swoim przykładzie: normalnie, raz mi się coś chce, raz nie, w poniedziałek nie chce mi się iść do pracy jak większości, jestem w stanie zrobić sobie normalnie obiad, iść do restauracji bez stresu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, przed chorobą zawsze robiłeś wszystko z uśmiechem na twarzy? Ja nie i czasami też mi się czegoś nie chciało. Jak powinieneś się czuć? Moge powiedzieć na swoim przykładzie: normalnie, raz mi się coś chce, raz nie, w poniedziałek nie chce mi się iść do pracy jak większości, jestem w stanie zrobić sobie normalnie obiad, iść do restauracji bez stresu itd.

 

Sadze, ze on to zle napisal, jemu, chodzi o takie zamulenie umyslu i zmeczenie, ze nawet ciezko jest isc sniadanie zrobic, jestes glodny, ale nie masz zbyt sily by isc to wykonac, poza tym przychodza mysli typu, pojde zrobie to na sile, ale za chwile nie bede mial sily na cos innego i zaczyna sie siedzenie po kilkanascie godzin na forum i patrzenie w monitor, niestety emilk, ale to sie nie zmieni juz na tym leku, ciagle bedzie tak samo, wiem bo bralem wenle kiedys blisko rok czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ja ci polecam, zapisac, sie na silownie i na basen, silownia, 3 razy w tygodniu + basen 1 lub 2 razy w tygodniu i zajmij sie czyms, pojedz gdzies i nie siedz tylko w domu, bo tak to sie nigdy nic nie zmieni, zeby miec taki stan jak ty chcesz uzyskac, czyli kupa energii i swietny nastroj, trzeba by stymulanty brac rozsadnie. :pirate:

 

Ale z twoim usposobieniem branie tego typu lekow, zle by sie dla ciebie skonczylo, nie pisze tego po zlosci czy cos, jestes spoko koles. :mrgreen:

 

Jezeli, chcesz sprobowac to obczaj w necie etylofenidat, poczytaj i przemysl, sadze, ze na to co chcesz uzyskac to ta substancja by ci pomogla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengace powiem tak śniadanie sobie robie normalnie kawę tez,tylko pozniej myśl co ja będę dzisiaj robil,gdy juz jest cos do zrobienia ciezko mi się za to zabrac i wszystko przeciągam.Konfycja moja daje dużo do życzenia,czasem spacer daje mi zadyszkę po 500m.

 

-- 23 lip 2015, 14:51 --

 

pare lat temu,to bylem bardzo aktywny fizycznie,biegalem,jezdzilem na zawody sportowe,jezdzilem na rowerze,dzisiaj jak sobie pomysle o tym,to czuje ze jest to nie mozliwe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengace powiem tak śniadanie sobie robie normalnie kawę tez,tylko pozniej myśl co ja będę dzisiaj robil,gdy juz jest cos do zrobienia ciezko mi się za to zabrac i wszystko przeciągam.Konfycja moja daje dużo do życzenia,czasem spacer daje mi zadyszkę po 500m.

 

-- 23 lip 2015, 14:51 --

 

pare lat temu,to bylem bardzo aktywny fizycznie,biegalem,jezdzilem na zawody sportowe,jezdzilem na rowerze,dzisiaj jak sobie pomysle o tym,to czuje ze jest to nie mozliwe dla mnie.

tobie brakuje codziennego wstawiania i chodzenia do pracy. Jestes po prostu znudzony tym nicnierobieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengace powiem tak śniadanie sobie robie normalnie kawę tez,tylko pozniej myśl co ja będę dzisiaj robil,gdy juz jest cos do zrobienia ciezko mi się za to zabrac i wszystko przeciągam.Konfycja moja daje dużo do życzenia,czasem spacer daje mi zadyszkę po 500m.

 

-- 23 lip 2015, 14:51 --

 

pare lat temu,to bylem bardzo aktywny fizycznie,biegalem,jezdzilem na zawody sportowe,jezdzilem na rowerze,dzisiaj jak sobie pomysle o tym,to czuje ze jest to nie mozliwe dla mnie.

 

Rozumiem o co ci chodzi, ale staram ci sie przekazac, ze siedzenie na chacie przed kompem nie zmieni twojej sytuacji, a wrecz sytuacja, bedzie sie pogarszac, musisz zaczac robic cokolwiek, ustal sobie np. diete i zapisz sie na silownie i staraj sie tym zyc, spadkiem wagi, zwiekszeniem masy miesniowej, posrednio poprawi ci sie rowniez samopoczucie, nitk tego za ciebie nie zrobi.

 

Mozesz sprobowac reboksetyny, albo wellbutrinu, nie wiem, moze selegilina tez, troche stymulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengace powiem tak śniadanie sobie robie normalnie kawę tez,tylko pozniej myśl co ja będę dzisiaj robil,gdy juz jest cos do zrobienia ciezko mi się za to zabrac i wszystko przeciągam.Konfycja moja daje dużo do życzenia,czasem spacer daje mi zadyszkę po 500m.

 

-- 23 lip 2015, 14:51 --

 

pare lat temu,to bylem bardzo aktywny fizycznie,biegalem,jezdzilem na zawody sportowe,jezdzilem na rowerze,dzisiaj jak sobie pomysle o tym,to czuje ze jest to nie mozliwe dla mnie.

tobie brakuje codziennego wstawiania i chodzenia do pracy. Jestes po prostu znudzony tym nicnierobieniem.

 

Inez chyba masz racje jestem rozleniwiony.

 

-- 23 lip 2015, 14:55 --

 

Vengence, No zastanawialem sie nad reboksetyna ale pewnie nie mozna tego laczyc z wenla,a zejscie z wenli bedzie dla mnie koszmarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengace powiem tak śniadanie sobie robie normalnie kawę tez,tylko pozniej myśl co ja będę dzisiaj robil,gdy juz jest cos do zrobienia ciezko mi się za to zabrac i wszystko przeciągam.Konfycja moja daje dużo do życzenia,czasem spacer daje mi zadyszkę po 500m.

 

-- 23 lip 2015, 14:51 --

 

pare lat temu,to bylem bardzo aktywny fizycznie,biegalem,jezdzilem na zawody sportowe,jezdzilem na rowerze,dzisiaj jak sobie pomysle o tym,to czuje ze jest to nie mozliwe dla mnie.

tobie brakuje codziennego wstawiania i chodzenia do pracy. Jestes po prostu znudzony tym nicnierobieniem.

 

Inez chyba masz racje jestem rozleniwiony.

 

-- 23 lip 2015, 14:55 --

 

Vengence, No zastanawialem sie nad reboksetyna ale pewnie nie mozna tego laczyc z wenla,a zejscie z wenli bedzie dla mnie koszmarne.

 

Mozna laczyc, wenle zmniejszyc na dawke 75mg max 150mg i dolaczyc rebo w dawce np. 2-4mg i powinno cie zaktywizowac.

Ale, moga tez pojawic sie leki i niepokoj, ty jestes nerwicowcem, to w sumie huj wie jak to bedzie na ciebie dzialalo, pogadaj z lekarzem, moze ci cos doradzi, w koncu to on konczyl studia i pracuj w zawodzie. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D

I poszlo zwyklym listem, zwykle w POlsxe dluzej ida O_o

Ten fenylopiracetam to niezwykła substancja. Nootropowy stymulant wywołujący "nadtrzeźwość", przy tym działający neuroprotekcyjnie. Byle tylko używać doraźnie- tolerka rośnie b. szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D

I poszlo zwyklym listem, zwykle w POlsxe dluzej ida O_o

Ten fenylopiracetam to niezwykła substancja. Nootropowy stymulant wywołujący "nadtrzeźwość", przy tym działający neuroprotekcyjnie. Byle tylko używać doraźnie- tolerka rośnie b. szybko.

Ja juz go kiedys bralem, glownie potrzebne mi jego dzialanie zwiekszajace wydolnosc, bo treningi mam bardzo ciezkie i wieku 37 lat kazda mozliwa pomoc sie liczy.Poza tym nietoksyczny i uzywany od dawna wiec brak ryzyka:)

 

-- 23 lip 2015, 15:19 --

 

artur1978, Co to za specyfiki ? :D

W sumie bromantane moglby Ci tez pomoc to adaptogen i lek ktory dziala jednoczesnie jak stymulant i srodek przeciwlekowy. Oczywiscie to nei jest zaden narkotyk i cudow nie ma sie co spodziewac ale podobno jest ok.

 

Ja dzisiaj zszedlem do 167 mg wenli, brak objawow jakichs drastycznych przez tydzien zredukowalem z 225 do 167 bez zadnego bolu a nawet lepiej sie ogolnie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D

I poszlo zwyklym listem, zwykle w POlsxe dluzej ida O_o

Ten fenylopiracetam to niezwykła substancja. Nootropowy stymulant wywołujący "nadtrzeźwość", przy tym działający neuroprotekcyjnie. Byle tylko używać doraźnie- tolerka rośnie b. szybko.

Ja juz go kiedys bralem, glownie potrzebne mi jego dzialanie zwiekszajace wydolnosc, bo treningi mam bardzo ciezkie i wieku 37 lat kazda mozliwa pomoc sie liczy.Poza tym nietoksyczny i uzywany od dawna wiec brak ryzyka:)

Sunifiram tez mial byc nie toksyczny a ladnie mi i paru innym osob rozjebal organizm. Nigdy wiecej nootropow, to zbyt niebezpieczne jest. U mnie tez byla poezja i wogole zachwyt az pewnego dnia cisnienie w glowie powyzej kazdej normy, nie moglem sie ruszac doslownie 7 dni kazdy ruch chocby powiek powodowal bol glowy nie do wytzymania juz mialem karetke wzywac ale postanowilem ze przetrzymam.

No a wenla, dzisiaj czulem jak koles naprzeciwko mnie w lustrze to ktos inny, zajebiscie.

 

-- 23 lip 2015, 15:21 --

 

dodam ze po sunifiramie do dzisiaj mam pulsacje w glowie, szum uszny i czucie tetna ( slyszenie w uszach jak mi serce bije ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem swego czasu NSI-189, ogolnie nie zatwierdzony jeszcze przez FDA nie wiem czy slyszeliscie, byl jakis czas na stronie polskiej, ze mozna go bylo kupic, potem go wycofali, zjadlem tego kilka gram, ponoc to rewolucja w leczeniu depresji, ja nic nie czulem po tym. :mrgreen:

 

-- 23 lip 2015, 16:41 --

 

Tyle, ze niby ta substancja nie dziala tak jak nootropy, tylko trzeba to brac jakis czas i efektow nie czuc, dzialanie lecznicze niby wystepuje, ale nie czujesz roznicy nastroju, nie wiem w sumie moze to cos warte, bralem to miesiac i przestalem bo kurewsko drogie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunifiram nigdy nie byl sprawdzany na ludziach a phenylpiracetam to normalny lek dopuszczony do obrotu wiec roznica spora.

Ja nie biore rzeczy nietestowanych na ludziach i ktore nie sa chociaz w jednym kraju zatwierdzone, szkoda zdrowia

Jak nie testowany, przeciez ja i kilkaset innych smialkow przetestowalo na sobie :yeah::yeah:

A tak serio to zabawa nie warta swieczki no chyba ze brac piracetam, to chyba jedyny dobrze przebadany lek, reszta to gra w rosyjska ruletke.

Zreszta duzo ludzi wyladowalo na pogotowiu z powodu sunifiramu, wiele do dzis sie leczy i duuuupa , ja sie leczylem duzymi dawkami NAC.

To samo z nooopeptem, niby przebadanu tu i tam a sie okazalo ze wiele ludzi cierpii teraz na brak wzwodu i za chiny nie mozna tego wyleczyc, latami ludzie szukaja rozwiazania, a sprobowali noopept np 1 raz.

Wracajac do wenli, nie wiem czy odstawiac czy co troche sie boje ze depresja mnie rozwali :time: , i tak zle i tak nie dobrze. Jakie to zycie jest posrane.

 

-- 23 lip 2015, 15:52 --

 

Ja bralem swego czasu NSI-189, ogolnie nie zatwierdzony jeszcze przez FDA nie wiem czy slyszeliscie, byl jakis czas na stronie polskiej, ze mozna go bylo kupic, potem go wycofali, zjadlem tego kilka gram, ponoc to rewolucja w leczeniu depresji, ja nic nie czulem po tym. :mrgreen:

 

-- 23 lip 2015, 16:41 --

 

Tyle, ze niby ta substancja nie dziala tak jak nootropy, tylko trzeba to brac jakis czas i efektow nie czuc, dzialanie lecznicze niby wystepuje, ale nie czujesz roznicy nastroju, nie wiem w sumie moze to cos warte, bralem to miesiac i przestalem bo kurewsko drogie bylo.

Czytalem o tym, moze to walek byl a nie ta substancja.

A prowaliscie methylo blue ( to dla rybek rozcienczone z woda ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×