Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ponownie! :papa:

 

amelia83, cieszę się, że odwiedziłaś nowego lekarza. Być może nowy lek zadziała lepiej i poczujesz poprawę. Amelko, ja też jestem na esci, od tamtego tygodnia zmniejszam już dawkowanie. Na lęki i ciągłe napięcia pomógł mi, chociaż jeszcze się zdarzają w stresujących sytuacjach.

 

platek rozy, jak nie urok, to przemarsz wojsk! Znowu Kochana się nakręciłaś... ale rozumiem to, bo nasze strachy są tuż pod skórą i byle głupotka potrafi je wyrzucić na wierzch i jesteśmy "ugotowane w lęku".

Ja tak dzisiaj miałam cały dzień przed wizytą u dentysty - niedawno wróciłam, od rana byłam w napięciu, aż mi ciśnienie skoczyło do 177/85, brałam hydro i leki pod język. Wszystko puściło jak zeszłam z fotela. Teraz jestem flak, jak dętka bez powietrza. I po co tak się było mi nakręcać, że też karuzelę miałam w głowie?

Kiedy to nasze myślenie się zmieni i zacznie produkować pozytywy?

 

Upał dzisiaj nieziemski, w pracy wachlowałam się skoroszytem, chlapałam ręce i twarz zimną wodą, robiłam przeciągi (nie będąc w pokoju) i dopiero teraz w domu jest mi w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a to poczytalabym z checia te 3 pierwsze pozycje :)

 

mirunia, dalysmy rade , chociaz teraz mnie to absolutnie nie pociesza bo dziekuje bardzo za takie samopoczucie :bezradny::bezradny: byle co a my to przezywamy jakby nie wiem co nas mialo spotkac.Juz mam tego dosc.

Teraz sie bede zas denerwowala przed wyjsciem. Oklaplam jak i TY. Popilam magnez z witaminami i melisa i lezakowalam . jestem sflaczala.

 

acherontia-styx, wiesz ja kupowalam na wizazu z dziewczynami a to Zalatana dawala adres z odlewkami perfum ale ja z tej stronki co ona podawala to nie zamawialam :bezradny: Na Wizazu kupowalam czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak Płatuś, słyszałam, że jutro jeszcze goręcej. Dobrze, że mam blisko do pracy i z rana jeszcze będzie jako tako.

Gorzej wysiedzieć będzie w pokoju, ale dam radę, już nie będę myśleć o stresach :D

 

A na pocieszenie i ku małej przyjemności malnęłam se paznokietki :D:D nowym lakierem Wibo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi oczywiście znów dał znać o sobie jebany przedśmiertny pech i ktoś niedaleko mnie cisnoł beke.ja wiem że to z boku wygląda komicznie

 

Tzn z czego cisnal beke ?

 

Nieboszczyk czasem sie zastanawiam czy Ty nie cierpisz na jakas psychopatie czytajac Twoje posty.

 

Po prostu nie wiem skad Ci sie biora takie teksty,nie mam pojecia,ja to jestem swirem ale Ty ? nie wiem jak to grzecznie okreslic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja! :papa:

 

Oj Kochani jak ja się cieszę, że mieszkam, gdzie mieszkam. Te Wasze upały to masakra. U mnie co prawda pogoda daje popalić skokami ciśnienia, ale jednak da się żyć.

Pomoczyłam stopy ( a przy okazji legginsy) w morzu. Woda zimna. Jak będzie pogoda i nie będzie patelni to stwierdziliśmy, że w piątek pójdziemy na plażę. Nie znoszę w tych tłumach, jeszcze psa wziąć nie mogę, ale raz w sezonie zaliczyć trzeba. A jutro jeśli dobrze pójdzie znów na Kaszuby wycieczka. Jakoś trzeba poczuć urlop, zwłaszcza, że mąż od sierpnia do pracy.

 

platek rozy, mirunia, Dziewczynki Kochane jakie jesteście dzielne! Teraz trzeba odsapnąć. Ja też padłam, choć sensacji nie miałam, ale samo funkcjonowanie na lękach i dole wyczerpuje.

 

mirunia, Piękne pazuraski! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi oczywiście znów dał znać o sobie jebany przedśmiertny pech i ktoś niedaleko mnie cisnoł beke.ja wiem że to z boku wygląda komicznie

 

Tzn z czego cisnal beke ?

facet sie do mnie tulił dzisiaj

 

WTF ? Oo powiedz mi kurna co Ty bierzesz ze masz takie jazdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×