Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam, jak byś poleżał sobie trochę na takich jagodach, to za smerfa byś robił, nawet vanish nie pomoże... :D Heloł i miłego dnia!

To byłbym Łasuchem :D Kto się może pochwalić, że zna smerfa? Byłabys pierwsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja wczoraj byłam u innego lekarza na dyżurze, dostałam nowy antydepresant, schodzę z wenli i mam esci

bardziej przeciwlękowe bo te lęki przed wyjściem z domu, ja nie funkcjonuje wszystko mnie przeraża nie mam emocji, lekarz poki co szpital odradził próbujemy z tym lekiem, szukam terapii indywidualnej w moim mieście nie ma szukam w okolicy, tam gdzie dostałam od znajomych namiary nie ma poznawczo behawioralnej ....ale przy zaburzeniach osobowośi przede wszystkim terapia ....

buziaki wielkie :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Wolfx, amelia83, tosia_j, witajcie :******

 

amelia83, i wlasnie o to chodzi ze jak jeden lekarz nie pomaga juz to idziemy skonsultowac do innego, trzymam kciuki :great: zeby bylo dobrze!

 

Umieramz goraca , zaraz zjem obiad , wczesniej dzis no ale pozniej mnie nie ma bo bede wedrowala w tym upale , zainstalowalam sobie aplikacje liczaca kroki :D bede widziala ile spalilam kalorii . Obym tylko ja sie nie spalila :mhm::mhm:

 

Wzielam hydre takze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonię i dzwonię, w miejscu gdzie najbardziej mi zależy nikt nie odbiera

w 2 innych miejscah odległe teraminy są

będę próbować się dodzwonić...

siedzimy z Kicią, Kicia spi mi na kolanach moja słodziutka,:))

 

mam nową diagnozę

wcześniej zaburzenie schizoafektywne, Chad i od niedawna borderline :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×