Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezpłatna pomoc: depresja, lęki, nerwice, schizofrenia...


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na moją stronę na FB, gdzie udzielam darmowych porad co do pomocy psychologicznej

a także psychiatrycznej.

Strona jest na facebooku:

https://www.facebook.com/pages/Depresja-i-psychozy-nerwice-l%C4%99ki-fobie-zab-osowoso%C4%87i/419613178230054

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, fajna inicjatywa, bede zaglądał.

 

Jeśli masz średnią lub dobrą wiedzę w spr. psychologii i pierwszego kontaktu, diagnozowania, to chętnie Cię zatrudnię jako wolontariusz,

raz na jakiś czas piszę ktoś z problemem i móglbyś mi pomóc, gdy np. mnie nie ma w domu.

Musimy stworzyć silny team.

Nie wykluczam, że nasza działanośc przeniesie się do rzeczywistości, stworzymy jakąś wspólnotę, raczej ze stażystami i lekarzami na starzu.

To dobra inicjatywa.

 

Byłbyś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem Wasze niezadowolenie, ale już 3 osoby nieleczące się, a 1 mająca wielką depresję z urojeniami, odesłaliśmy do lekarza,

wcześniej dając im profesjonalne testy psychologiczne i Tomek (psycholog) je analizował, zaś lekarz stwierdził u jednej ciężki

stan wymagający interwencji.

ja jestem adminem strony, kolega jest psychologiem, wspomaga Nas też mój psychiatra który ma dostęp do Fanpage'a.

 

Ja działam w dobrej wierze, my nie szkodzimy, nie jesteśmy szamanami, albo jakimiś uzdrowicielami.

2 osoby mają kwalifikacje, a ja dbam tylko o wizerunek tego Fanpage - więc mnie nie liczcie,

ja jestem tylko od spraw technicznych.

 

BTW. Jest to pomoc charytatywna, nie BIERZEMY ŻADNYCH PIENIĘDZY.

 

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, Dziękuję za propozycję, ale moje podejście do zaburzeń jest raczej niekonwencjonalne, metafizyczne, a stronka wydaje się opierać na konwencjonalnym, medycznym podejściu do tematu dlatego w charakterze wiedzącego nie mogę tam występować ;)

niemniej z konwencjonalnych środków w moim osobistym radzeniu sobie z poruszanymi na stronie problemami też korzystam i jeśli będzie odpowiedni kontekst to w komentarzach zawsze coś tam mogę skrobnąć, podzielić się doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moją stronę na FB, gdzie udzielam darmowych porad co do pomocy psychologicznej

a także psychiatrycznej.

 

 

To w końcu dbasz o techniczne sprawki czy udzielasz porad ?

 

Wyraziłem się jasno, może się przejęzyczyłem, nie udzielam tam żadnych porad!

Jedynie przekazuje je psychologowi i ewentualnie psychiatrze, czasem dodaje

ich posty (odpowiedzi) sam, czasem odpiszą komuś bezpośrednio sami (psycholog i psychiatra),

bo też mają tam dostęp, ale nie zawsze mają czas i czekam na ich odpowiedzi by przekazać

informację pacjentowi.

 

Jesteście czepialscy ;)

Przecież nie jestem lekarzem :)

A to, że podpisałem się jako dr. Psycho Trepens to tylko mój żartobliwy login.

 

BTW. dzisiaj zgłosiła się do Nas dziewczyna z problemami, opisała długim

laboratem swój problem, psycholog to przeanalizował, lekarz ocenił, że

to typowe zaburenia depresyjno-lękowe i skierowaliśmy ją do poradni PZP,

bo nie było wyjścia, byla już u psychologa, nic jej to nie dało, więc

problem widać był większy.

 

Pozdrawiam, dzięki za wsparcie i za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu dbasz o techniczne sprawki czy udzielasz porad ?

 

Jestem adminem, sprawy techniczne, niechcący i bezmyślnie napisalem, że to ja udzielam porad,

a tak nie jest, niestety nie mogę już edytować tego posta by to sprostować.

Miałem na myśli, że udzielamy porad, a nie ja konkretnie.

 

Ja tylko "dbam" by osoby spoza serwisu nerwica.com, które korzystają z FB, by

miały jakąś darmową alternatywę w tym temacie, a pójść do psychologa, terapeuty

czy psychiatry to nie jest z dnia na dzień tylko się czeka.

A co dziwne nie każdy zna nasze forum, ludzie błądzą.

Wieć traktuję to jako pomoc doraźną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre z tego względu, że często ludzie odkładają na później nie mogą się przełamać w sprawie zgłoszenia się po pomoc tutaj wygląda na to, że jest możliwy krok pośredni, nie trzeba od razu wychodzić z domu twarzą w twarz przedstawiać swoich sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre z tego względu, że często ludzie odkładają na później nie mogą się przełamać w sprawie zgłoszenia się po pomoc tutaj wygląda na to, że jest możliwy krok pośredni, nie trzeba od razu wychodzić z domu twarzą w twarz przedstawiać swoich sytuacji.

 

Dlatego niektórych będę sprowadzał na to forum w ramach wsparcia, na pewno przyda się to osobie, która z powodu swoich zaburzeń jest samotna.

Więc działam też na rzecz naszego forum, a jestem tu 10 lat (aktualnie jest to chyba moje 5 konto tutaj), dodatkowo pomagałem odrobinę przy budowie tego forum :)

 

Dzięki za poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu nie popierać :) wspieranie innych w potrzebie to dobra rzecz, obawiam sie tylko, ze projekt zginie w otchlani netu w gąszczu roznych dobrze rozreklamowanych gabinetow i stron psychologicznych, oby jednak nie.

 

no niestety już dzisiaj odczuwamy lekkie zmęczenie, 5 osób napisało, całe laboraty, życiorysy.

masa roboty, analiz i setki wymienionych wiadomosci i wiele maili.

 

w trójkę nie damy rady w przyszłości, ale pamiętaj, że my nie bierzemy kasy, a ludzie jej nie mają

na terapeutów i psychiatrów, my polecamy wszystko co zwiazane z NFZ i darmowym leczeniem.

 

tylko z tego powodu ten serwis może upaść, że w sumie 2 fachowców i ja jako pomocnik/admin nie damy

rady z taką ilością chorych.

 

będę im polecać częściej nasze forum, kierować niektórych tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×