Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, chyba większość dziewczynek robi sobie kolczyki z czereśni :D ja też tak robiłam i teraz też mi się zdarza :mrgreen: wybieram najładniejsze i bach na uszy - fajna owocowa zabawa ;)

 

Ja już wykąpana i gotowa do spania, jeszcze trochę się poszwendam i wcześniej się położę... ziewam jak hipopotam ;)

 

platek rozy, to tulam Cię mocno Kochana, pocieszę Cię, bo mnie też ciągnie od 2 dni do dołu, jestem depresyjna, coraz jakiś smutek mnie ogarnia. Ale Płatuś nie dajemy się!

Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może wyłączę komputer, a może zagram w grę.

Przeglądam jeszcze newsy na PC Format.

 

W ciągłym konflikcie jestem.

Fajnie, że znowu swoje dni opisujecie. Lubię to czytać. Każdy dzień to taka mała historia, zazwyczaj 50x nudniejsza niż we filmie, próbuję jakoś zrozumieć, że innych chwil niż zwykłe jest mało i cieszyć się tym zwykłymi. A komuś z manią wielkości trudno się pogodzić z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sil.

Mam depreche i lęki caly dzien sie ciągnace.

 

kosmostrada, ja tez tak robilam jako dziewczynka :) robilam sobie kolczyki z czeresni:)

 

Nie lekaj sie,bedzie dobrze ;) z tego co czytam to widze ze jestes bardzo sympatyczna ;) dasz rade jestesmy z Toba ;) :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może wyłączę komputer, a może zagram w grę.

Przeglądam jeszcze newsy na PC Format.

 

W ciągłym konflikcie jestem.

Fajnie, że znowu swoje dni opisujecie. Lubię to czytać. Każdy dzień to taka mała historia, zazwyczaj 50x nudniejsza niż we filmie, próbuję jakoś zrozumieć, że innych chwil niż zwykłe jest mało i cieszyć się tym zwykłymi. A komuś z manią wielkości trudno się pogodzić z tym.

 

W co teraz grasz ? ;) ja w wolrd of tanks :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba większość dziewczynek robi sobie kolczyki z czereśni :D ja też tak robiłam i teraz też mi się zdarza :mrgreen: wybieram najładniejsze i bach na uszy - fajna owocowa zabawa ;)

 

Ja już wykąpana i gotowa do spania, jeszcze trochę się poszwendam i wcześniej się położę... ziewam jak hipopotam ;)

 

platek rozy, to tulam Cię mocno Kochana, pocieszę Cię, bo mnie też ciągnie od 2 dni do dołu, jestem depresyjna, coraz jakiś smutek mnie ogarnia. Ale Płatuś nie dajemy się!

Buziaki!

 

Juz nyny idziesz ? ;) ja dzisiaj walcze z sennoscia,nawet sie nie polozylem po poludniu jest jakis postep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie też łóżko zrobię, czas jak zwykle na House'a, bo co innego by tu robić...Ciekawe jak szybko dziś zasnę.

Jutro znów do pracy, może w te wakacje uda mi się zarobić na jakiś porządniejszy laptop

platek rozy, nie smutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, takie tam, emilk, dziekuje za slowa pocieszenia. Oby mi to przeszlo szybko ale poki co to nie moge sie ogarnac , nawet nie mam sil pichcic pysznosci ani nawet mi sie nie chce myc glowy , ale wiem ze musze to zrobic. Umalowalam paznokcie u stop. Zmylam granat i nalozylam fiolet.

i tyle. Nawet ksiazka mnie przeraza. auuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, takie tam, emilk, dziekuje za slowa pocieszenia. Oby mi to przeszlo szybko ale poki co to nie moge sie ogarnac , nawet nie mam sil pichcic pysznosci ani nawet mi sie nie chce myc glowy , ale wiem ze musze to zrobic. Umalowalam paznokcie u stop. Zmylam granat i nalozylam fiolet.

i tyle. Nawet ksiazka mnie przeraza. auuu.

 

Musisz miec piekne stopy i ten fiolet :D zawsze mozesz na nas liczyc pamietaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mirunia, a już się obawiałam że nikt mnie nie rozumie z tymi czereśniami... :lol:

Jest coś w powietrzu dziewczyny, bo na musie funkcjonuję. Fakt, że trochę zwalam na pogodę, bo u mnie nagle duszno się zrobiło, potem chlusnęło, wiatr potworny, a teraz cisza, spokój, słońce. Łeb mi pęka.

Wyszliśmy zjeść, ale raz że nas pomoczyło, ale ok jest lato, ciepło, nazwijmy to atrakcją, ale nie mam dziś apetytu, więc co to za wyjście do knajpy, gdy człowiek nie dojada, mimo że dobre jedzonko.

Idę z psem, potem wezmę kąpiel, może trochę się odprężę. Tak mirunia, , nie dajemy się. Oby jutro było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W co teraz grasz?" - tekst mojego dzieciństwa. Miło go znowu usłyszeć.

 

Rzadko mam ochotę w coś grać. Przygodówki maja urok, ale mają prostą mechanikę. Do tego sama zasada działania. Te gry mają potencjał, ale póki co nie dla mnie, chociaż na logikę wiem że są fajne. To jedna z tych rzeczy, które chciałoby mi się chcieć. Na pulpicie mam Dungeon Siege 3. Rąbanka-klikanka próbująca mieć fabułę. A a w przypadku takich gier popadam w klasyczny przypadek. Próbuję na siłę zrozumieć fabułę, ale mi to nie wychodzi, bo po prostu jest jak dmuchany balon. Niby jest, ale składa się powietrza głównie. No i wtedy przychodzi refleksja, czy to gra jest głupia czy ja sam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W co teraz grasz?" - tekst mojego dzieciństwa. Miło go znowu usłyszeć.

 

Rzadko mam ochotę w coś grać. Przygodówki maja urok, ale mają prostą mechanikę. Do tego sama zasada działania. Te gry mają potencjał, ale póki co nie dla mnie, chociaż na logikę wiem że są fajne. To jedna z tych rzeczy, które chciałoby mi się chcieć. Na pulpicie mam Dungeon Siege 3. Rąbanka-klikanka próbująca mieć fabułę. A a w przypadku takich gier popadam w klasyczny przypadek. Próbuję na siłę zrozumieć fabułę, ale mi to nie wychodzi, bo po prostu jest jak dmuchany balon. Niby jest, ale składa się powietrza głównie. No i wtedy przychodzi refleksja, czy to gra jest głupia czy ja sam. :P

 

Wiem o czym mowisz,bo sam jestem maniakiem gier komputerowych , elektroniki i wszystkim co jest zwiazane z PC,nie zapomne jak w 96 roku dostalem commodore 64,ahh jak fajnie jest sobie to przypomniec ;) Te kasety i ustawianie glowicy w magnetofonie :D

 

Mialem zaledwie wtedy 6 lat,a szybko zalapalem smykalke do komputerow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej wiosce jestem uzdrowicilem komputerow :P Milo mi jest gdy ludzie przychodza do mnie zebym naprawil im komputer,to jest takie fajne uczucie i nie biore za to ani grosza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem ciągle blue-screeny na xp'ku , dałem do informatyków, którzy upierali się że z kompem jest wszystko w porządku, aż w końcu sam się zabrałem za komputer i rozwiązałem problem :D

 

Czasem BS nie pojawiaja sie czesto,moze byc to z powodu przegrzania procesora lub nie umiejetne podkrecenie procesora i innych podzespolow PC,moze tez byc wina w systemie,BS moze miec tysiace przyczyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest dobra metoda na uszkodzona karte graficzna ? :P

 

Nie robcie tego w domu :P Gdy na ekranie kompa sa artefakty,swiadczy to o tym ze pojawily sie zimne luty na kosciach pamieci GPU,wystarczy nam piekarnik,rozbieram chlodzenie grafiki,bierzemy np folie aluminiowa,robimy kuleczki 4 z foli kladziemy na ruszcie piekarnika,a na te kulki karte graficzna.Piekarnik musi bym ustawiony na 200 C i trzymac tak ok 10 minut ;) Wyjmujemy czekamy az wystygnie isprawdzamy czy artefakty zniknely :D Pare razy tak robilem w 90 % sprawdza sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×