Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

 

-- 21 lip 2015, 16:02 --

 

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

Stabilnie przeciez miales na 150?

Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu

 

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.

No to jest ten haj, neistety tego sie nei da utrzymac i powiem ci szczerze ze wenla sie slabo do cpania nadaje, zejsc pozniej trudno a i w trakcie plasko i byle jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

 

-- 21 lip 2015, 16:02 --

 

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

Stabilnie przeciez miales na 150?

Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu

 

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.

 

Ale ten lek nie ma tak dzialac, ze bedziesz sie czul jak po jakims stymulancie, to nie narkotyk, dzialania euforyczne zdarzaja sie od skokow w neuroprzekaznikach, nie moze byc tak caly czas, to jest lek a nie uzywka, poza tym stany euforyczne po antydepresantach to nie jest wogole normalna sprawa, tylko patologiczna, choc to przyjemne wiadomo, lek ma ustabilizowac twoj stan, czyli masz sie czuc po prostu normalnie, nie ma byc sztucznie podwyzszonego nastroju jak po mdma np, gdyby tak bylo ludzie by cpali antydepresanty, chodzili grzecznie do psychiatry i na legalu kupowali wenle za 10zl i chodzili by wiecznie happy, tak byc nie moze. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 21 lip 2015, 16:02 --

 

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

Stabilnie przeciez miales na 150?

Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu

 

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.

 

Ale ten lek nie ma tak dzialac, ze bedziesz sie czul jak po jakims stymulancie, to nie narkotyk, dzialania euforyczne zdarzaja sie od skokow w neuroprzekaznikach, nie moze byc tak caly czas, to jest lek a nie uzywka, poza tym stany euforyczne po antydepresantach to nie jest wogole normalna sprawa, tylko patologiczna, choc to przyjemne wiadomo, lek ma ustabilizowac twoj stan, czyli masz sie czuc po prostu normalnie, nie ma byc sztucznie podwyzszonego nastroju jak po mdma np, gdyby tak bylo ludzie by cpali antydepresanty, chodzili grzecznie do psychiatry i na legalu kupowali wenle za 10zl i chodzili by wiecznie happy, tak byc nie moze. :pirate:

 

Mi sie wlasnie podoba ten stan,bo wszystko jest takie piekne i jest energia :D uwielbiam to uczucie ;)

 

-- 21 lip 2015, 17:37 --

 

Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

 

jak czasem tam wejde i czytam co oni tam robia to jestem przerazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba być desperatem. To już sztuka dla sztuki, ćpanie dla samego ćpania. Właściwie to nie ćpanie tylko kinderćpuństwo. Nie poklepie, ale jednak się żywi nadzieję, że minimalnie coś tam poklepie.

A tu sie mylisz.

Cpuny sa na maksa racjonalne i generalnie to dobry test tego czy dana substancja dziala.

Widocznie wejscie drobno zmielonej wenli podanej donosowo musi cos w sobie miec, chociaz brzmi hardkorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba być desperatem. To już sztuka dla sztuki, ćpanie dla samego ćpania. Właściwie to nie ćpanie tylko kinderćpuństwo. Nie poklepie, ale jednak się żywi nadzieję, że minimalnie coś tam poklepie.

A tu sie mylisz.

Cpuny sa na maksa racjonalne i generalnie to dobry test tego czy dana substancja dziala.

Widocznie wejscie drobno zmielonej wenli podanej donosowo musi cos w sobie miec, chociaz brzmi hardkorowo

 

Tak najlepiej jeszcze z drobinkami szkla wtedy szybciej dziala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

o fuuuj, ja tam liczyłam jak odstawiałam, przez nos ładowac wenle, ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

o fuuuj, ja tam liczyłam jak odstawiałam, przez nos ładowac wenle, ble.

 

Agus ale jaki power,jak na koksie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agus ale jaki power,jak na koksie :P

 

Chcialbys :mrgreen:

 

Czym sie rozni wenla od dopalacza ? Niczym tylko tym ze jest mniej szkodliwa :D

 

Szczerze to wenla dla mnie co najwyzej jest przecietnym antydepresantem i ten lek w sumie ma niewiele wspolnego z dopalaczami lub narkotykami, tylko, ze ja nie szukam w antydepresantach euforii czy ucpania, gdybym chcial sie nacpac to bym sobie kupil worek koksu i pol litra i bym mial petarde, ale takie rzeczy mnie juz w sumie nie kreca od dawien dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agus ale jaki power,jak na koksie :P

 

Chcialbys :mrgreen:

 

Czym sie rozni wenla od dopalacza ? Niczym tylko tym ze jest mniej szkodliwa :D

 

Szczerze to wenla dla mnie co najwyzej jest przecietnym antydepresantem i ten lek w sumie ma niewiele wspolnego z dopalaczami lub narkotykami, tylko, ze ja nie szukam w antydepresantach euforii czy ucpania, gdybym chcial sie nacpac to bym sobie kupil worek koksu i pol litra i bym mial petarde, ale takie rzeczy mnie juz w sumie nie kreca od dawien dawna.

 

MNie sie podoba ta poczatkowa euforia na wenli,ale znika po kilku dniach i trzeba dawke zwiekszac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agus ale jaki power,jak na koksie :P

 

Chcialbys :mrgreen:

 

Czym sie rozni wenla od dopalacza ? Niczym tylko tym ze jest mniej szkodliwa :D

 

Szczerze to wenla dla mnie co najwyzej jest przecietnym antydepresantem i ten lek w sumie ma niewiele wspolnego z dopalaczami lub narkotykami, tylko, ze ja nie szukam w antydepresantach euforii czy ucpania, gdybym chcial sie nacpac to bym sobie kupil worek koksu i pol litra i bym mial petarde, ale takie rzeczy mnie juz w sumie nie kreca od dawien dawna.

 

MNie sie podoba ta poczatkowa euforia na wenli,ale znika po kilku dniach i trzeba dawke zwiekszac ;)

 

To w sumie jest skutek uboczny leku a nie jego dzialanie, no ale jest to fakt, jezeli chcesz to mozesz sprobowac brac w jeden dzien wiecej i w 2 mniej, moze bedziesz mogl sterowac w ten sposob wlasnym samopoczuciem, bedzie jeden dzien super, a na drugi zjazd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was miał te magiczne szczęście po wenli? Czy pojedynczy przypadek, kwestia indywidualna?

No ja tez miewalem ale to naprawde sa chwile powiedzmy pierwsze kilkanascie dni po zmianie dawki ale przy tym masa ubokow jest, wenla jest malo rekreacyjna po prostu za duzo zachodu i kombinacji i przykrosci w stosunku do mozliwych zyskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was miał te magiczne szczęście po wenli? Czy pojedynczy przypadek, kwestia indywidualna?
nie mialam zadnego magicznego szczescia na wenli, lek to nie cudowna tabletka. Normalny nastroj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem- bardzo źle się czułem na Seronilu

Pamiętam, byliśmy razem na wątku o fluo :papa:

 

-- 21 lip 2015, 21:42 --

 

 

Oriven kosztuje tylko 9zl :P Ale to nie ja wybieram pfoduktu tylko biorę co maja na stanie.

Alventa u mnie w aptece też tyle kosztuje. 75 mg.

 

-- 21 lip 2015, 21:44 --

 

Ja bralem fluo pod innym lekiem, jedyny plus tego leku ze schudlem 10kg w niecale 5 tygodni, super sprawa, jesli chodzi o dzialanie przeciwdepresyjne to wygladalo mniej wiecej tak :roll::-|:pirate:

Ja przytyłam na fluo :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol Jol Jol wrocilem z wygnania. Dziekuje serdecznie za banana, smaczny byl !

Ja mam wenle w tabsach i nie mam problemu z dzieleniem :D, donosowo nie dziala jakos lepiej i jest ochydna.

a odnosnie mojego wczesniejszego pytania , mialo ono sprawdzic jak bardzo odbiegacie od szarakow : Prawidlowa odp to : wyciagam tel, nagrywam film i szybko wrzucam na youtuba, tak postapi ok 90% ludzi.

pzdr :D

 

-- 21 lip 2015, 22:26 --

 

Każdy z Was miał te magiczne szczęście po wenli? Czy pojedynczy przypadek, kwestia indywidualna?

Hej , ja mialem pare specyficznych dni gdzie bylem zdrowy w tym jeden dzien naprawde zdrowy, ale to minelo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po redukcji dawki juz zaczynam sie czuc duzo lepiej, powrocilo zainteresowanie wieloma sprawami, jak maszyna czytam rozne badania i przyswajam wiedze, muzyke tez czuje jeszcze lepiej ale to nie to samo co przy moich hipomaniach ukochanych kiedy dreszcze mam na calym ciele :D

Jedynym lekiem ktory dawal podobnoe doznania byla agomelatyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po redukcji dawki juz zaczynam sie czuc duzo lepiej, powrocilo zainteresowanie wieloma sprawami, jak maszyna czytam rozne badania i przyswajam wiedze, muzyke tez czuje jeszcze lepiej ale to nie to samo co przy moich hipomaniach ukochanych kiedy dreszcze mam na calym ciele :D

Jedynym lekiem ktory dawal podobnoe doznania byla agomelatyna

 

Robisz mi smaka na ta agomelatyne, wczoraj zamowilem tianeptyne 5gr, czekam na paczke, ago chyba tez sobie zamowie za jakis czas. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mamy podobnie z tym obzarstwem slodyczy i czipsow w nocy.

Ja 2 dni temu zjadlem w nocy czekolade, z 10 batonikow kokosowych, pare owocow, pare paczek czipsow i jestem zly. Wiec wczoraj za kare caly dzien nie jadlem nic, przyszla noc i znowu batoniki ........ czekam az na pizze , hamburgery i inne syfy najdzie mnie ochota. Ja od dzisiaj zmieniam dawkowanie leku 1 rano 1 wieczorem.

Dzisiaj caly dzien sie op....alam i nic nie robie tylko bede moto polerowal bo i tak nie mam co robic, a wszystko mnie boli i od silowni robie sobie pare dni wolnego, przetrenowalem sie chyba, zreszta ta cala redukcja to o kant dupy wsadzic.

Miesa nie jem zbrzydlo mi na wenli, chyba zostane wegeterianinem.

Zombie mode on,

ps- idzie do mnie swieza partia kratomu, jakby ktos chcial walic na priv :D :D :D :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mamy podobnie z tym obzarstwem slodyczy i czipsow w nocy.

Ja 2 dni temu zjadlem w nocy czekolade, z 10 batonikow kokosowych, pare owocow, pare paczek czipsow i jestem zly. Wiec wczoraj za kare caly dzien nie jadlem nic, przyszla noc i znowu batoniki ........ czekam az na pizze , hamburgery i inne syfy najdzie mnie ochota. Ja od dzisiaj zmieniam dawkowanie leku 1 rano 1 wieczorem.

Dzisiaj caly dzien sie op....alam i nic nie robie tylko bede moto polerowal bo i tak nie mam co robic, a wszystko mnie boli i od silowni robie sobie pare dni wolnego, przetrenowalem sie chyba, zreszta ta cala redukcja to o kant dupy wsadzic.

Miesa nie jem zbrzydlo mi na wenli, chyba zostane wegeterianinem.

Zombie mode on,

ps- idzie do mnie swieza partia kratomu, jakby ktos chcial walic na priv :D :D :D :D :D.

 

Redukcja ci nie idzie, bo zresz slodycze :mrgreen:

 

-- 22 lip 2015, 13:11 --

 

Novy ja tez ze słodyczami mam problem obawiam sie ze przytylem ehhh ale Ty chociaż ćwiczysz a mi się nie chce.

 

A komu sie chce, ja tez trenuje na sile, w tym tygodniu zrobilem sobie przerwe z treningami, bo odczuwam zmeczenie ciagle, zobacze jak bedzie w przyszlym tygodniu, mam nadzieje, ze bedzie lepiej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×