Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test zaprogramowania mózgu


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

175 :mrgreen: .

 

Test mi się nie spodobał, bo na 3/4 pytań nie było odpowiedzi, którą bym wybrał. Np. co to za idiotyczne pytanie, z której strony kina wolę siedzieć - czemu miałbym chcieć siedzieć z boku sali kinowej, jeśli mogę siedzieć na środku i mieć ekran przed sobą :evil: ?

No i mnóstwo pytań miało jakieś dziwnie skrajne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 200 Mozg zaprogramowany na kobiecy sposób myslenia. Im liczba punktów jest blizsza liczbie 300, tym bardziej kobiecy mózg i tym wieksze prawdopodobienstwo, ze ta osoba bedzie miala duze talenty twórcze, artystyczne i muzyczne. Wiekszosc decyzji podejmuje na podstawie intuicji lub przeczuc i dobrze rozpoznaje zródla klopotów, uzywajac przy tym minimalnych danych. Dobrze równiez rozwiazuje problemy, stosujac przy tym twórcze myslenie i zrozumienie. Jesli mezczyzna uzyskuje ten wynik, bardzo prawdopodobne, ze bedzie gejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 115 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów

 

Mówiłam mamie, że niepotrzebnie wpieprzała tyle grejfrutów, bo to dieta na chłopca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 pkt. Po raz pierwszy wyszło że w czymś męski jestem. :D:D:D

 

-- 18 lut 2012, 10:53 --

 

Według mnie ten test określa bardziej poziom racjonalności w stosunku do emocjonalności. Z reguły kobiety mają bardziej emocjonalne podejście do życia ale nie uważam że te które mają racjonalne podejście są lesbijkami czy są mało kobiece. Moja siostra pewnie by miała wynik poniżej 0 a wcale męska nie jest tylko skrajnie racjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 100 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów

 

Ale wiele pytań było takich, gdzie chciałem odpowiedzieć coś innego, niż te odpowiedzi, co były.

 

Myślenie może i mam męskie, ale i tak w bardzo wielu aspektach to ze mnie jest jakaś... "baba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 pkt, jeszcze mniej niż ostatnio, cóż wg testu jestem jedną z najbardziej męskich osób na forum ;) ale osoby które mnie znają raczej by tego nie potwierdziły. Jestem wybitnie mało zorganizowany, mam niski testosteron, może i myślę logicznie ale ważne decyzje życiowe są u mnie nielogiczne albo po prostu ich unikam. Jedyne w czym się zgadzam to że jestem małoemocjonalny i to chyba głównie ten test sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 115 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów

 

 

Ten test to kłamstwo, bo jestem bardzo emocjonalna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test to kłamstwo, bo jestem bardzo emocjonalna
Pewnie że kłamstwo mi wyszło że jestem ultra mega męski a ze mnie przecież ciota i dupa wołowa. Ten test sprawdza deklaratywną racjonalność, emocjonalność a nie żadną płeć mózgu. Ja mam niedobór testosteronu to jak mogę by najbardziej męską osobą na forum a 40 pkt jeszcze tu nikt nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×