Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

agusiaww, dziewice i prawiczki współcześni są dokształceni wiedzą gdzie trafić ;)
co innego na zywo, co inne widziec przez neta -tyle tych dziurek mozna sie pomylic :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tegoż szlachetnego tematu, oczywiście wciąż jako osoba nigdy nie będąca w związku. Właściwie to już straciłem nadzieję na jakikolwiek związek. Już nigdy więcej też nie zarucham, bo nie mam kasy na wizytę w burdelu, a na seks za darmo to z wiadomych powodów nie mam co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Nie to żebym popierala takie zachowania, ale wizyta w burdelu nie jest jakoś tam kosmicznie droga... Wystarczyłoby choćby odzalowac i zrezygnować z zakupu np jeansow i już by było na dom uciech :twisted:

 

Ile masz lat, że już się tak przekresliles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Nie to żebym popierala takie zachowania, ale wizyta w burdelu nie jest jakoś tam kosmicznie droga... Wystarczyłoby choćby odzalowac i zrezygnować z zakupu np jeansow i już by było na dom uciech :twisted:

 

Ile masz lat, że już się tak przekresliles?

Nie kupuję jeansów, bo nigdzie nie ma mojego rozmiaru. W ogóle nie kupuję ubrań. Niestety wydatki mam rozplanowane. Lat mam 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dopiero 21 lat i takie myśli? Daj spokój, znam osoby, które straciły cnotę w 30 lat.

Jeszcze dużo życia przed Tobą. Wystarczy popracować nad sobą i na pewno kogoś spotkasz.

 

Dlaczego nie ma Twojego rozmiaru? Masz jakąś ogromną nadwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dopiero 21 lat i takie myśli? Daj spokój, znam osoby, które straciły cnotę w 30 lat.

Jeszcze dużo życia przed Tobą. Wystarczy popracować nad sobą i na pewno kogoś spotkasz.

 

Dlaczego nie ma Twojego rozmiaru? Masz jakąś ogromną nadwagę?

Ale tu nie chodzi o stracenie cnoty, bo cnotę straciłem 3 lata temu w burdelu. Tu chodzi o związek. Z resztą co może być we mnie atrakcyjnego? Nie jestem ani bogaty, ani nie mam ciekawego charakteru, ani ładnego wyglądu. Nad wyglądem można popracować, owszem. Niestety na siłowniach brakuje urządzenia które najbardziej by mi się przydało: sztangi na ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, głównym Twoim mankamentem jest to, że za dużo chlasz taniego wińska, które Ci już mózg przeżarło. Już Ci kiedyś mówiłem, że jesteś uzależniony. Nawet koszt spodni przeliczasz na butelki. Masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degeneratem nie jest, ale alkoholikiem już tak. Nie jest w stanie przeżyć jednego dnia bez dawki procentów

Jestem w stanie, tylko niezbyt dobrze się wtedy czuję.

Taak? To kiedy ostatnio zrobiłeś sobie dłuższą przerwę? A tak serio to normalne to nie jest, że niezbyt dobrze się czujesz bez alkoholu. Już kiedyś o tym rozmawialiśmy na czacie, ale widzę, że Tobie już nic nie pomoże, tylko odwyk. Sam nie jesteś w stanie przestać. Nie jestem Twoim wrogiem, chciałbym żebyś spróbował wyjść z tego stanu. Bo to nieprawda, że nie jesteś nic wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak? To kiedy ostatnio zrobiłeś sobie dłuższą przerwę? A tak serio to normalne to nie jest, że niezbyt dobrze się czujesz bez alkoholu. Już kiedyś o tym rozmawialiśmy na czacie, ale widzę, że Tobie już nic nie pomoże, tylko odwyk. Sam nie jesteś w stanie przestać. Nie jestem Twoim wrogiem, chciałbym żebyś spróbował wyjść z tego stanu. Bo to nieprawda, że nie jesteś nic wart.

No ostatnio taką dłuższą przerwę to miałem na początku czerwca (3 dni) chociaż przyznam że ta przerwa nie była do końca zależna ode mnie.

 

od alkoholu sa problemy ze wzwodem.

A na co mi wzwód podczas oddawania moczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio taką dłuższą przerwę to miałem na początku czerwca (3 dni) chociaż przyznam że ta przerwa nie była do końca zależna ode mnie.
czyli alkoholik na całego jak 3 dni to dłuższa przerwa mi też do abstynencji daleko latem to pijam średnio co drugi dzień ale zwykle 1,2 piwa. Ja po alko robię się śmielszy do kobiet ale po większej ilości robię się impotentem także zarywanie na seks po alko u mnie odpada całkowicie chyba żebym jakieś niebieskie tabletki miał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos to nie wina alkoholu, tylko organ nieużywany zanika :D Nie wierzę, że po piwie można być niezdolnym do czynności seksualnych, już prędzej po niektórych prochach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin no zlituj się

No ostatnio taką dłuższą przerwę to miałem na początku czerwca (3 dni) chociaż przyznam że ta przerwa nie była do końca zależna ode mnie.

To jest DŁUŻSZA przerwa? niestety, ale powinieneś iść na odwyk jak najszybciej. Jesteś jeszcze młody. Potem będzie za późno. Zmierzasz po równi pochyłej do samozagłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos to nie wina alkoholu, tylko organ nieużywany zanika :D Nie wierzę, że po piwie można być niezdolnym do czynności seksualnych, już prędzej po niektórych prochach.
to może ja całkowicie jestem impotentem, no ale ja nie mówiłem o1,2 piwach tylko raczej 6-ciu lub porównywalnej ilości innego alkoholu bo po 1,2 śmielszy dużo nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin no zlituj się
No ostatnio taką dłuższą przerwę to miałem na początku czerwca (3 dni) chociaż przyznam że ta przerwa nie była do końca zależna ode mnie.

To jest DŁUŻSZA przerwa? niestety, ale powinieneś iść na odwyk jak najszybciej. Jesteś jeszcze młody. Potem będzie za późno. Zmierzasz po równi pochyłej do samozagłady.

Ja rozumiem że odwyk wielu osobom bardzo pomógł, ale ja po dłuższym pobycie w izolacji wyszedł bym w jeszcze gorszym stanie, tak jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×