Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jerzy no właśnie o to chodzi ze tego trzeba się technicznie nauczyć i skumulowac energie tylko w tej ręce wtedy wchodzi jak w maslo ;) to są długie lata ćwiczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi o my god i na to haloperidol ? Kto w ogóle przepisuje haloperidol na nerwice wtf ? Lusii jak nie chcesz wegetowac to odstaw to w cholerę i zmień lekarza.

 

Ten lekarz chyba nie ma pojecia o leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto czeka na nowego Windowsa? Mnie to jakoś specjalnie nie kręci, ale dla zasady zainstaluję. Nic nowego raczej nie wymyślą.

 

Za to ostatnio przyzwyczaiłem się do komórki. Niby mały ekran, ale za to można w łóżku korzystać i nie hałasuje tak jak pecet. Z tym, że i tak jest niewygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, zanim coś napiszesz to pomyśl 3 razy. :shock:

1. Nie wiesz do kogo piszesz... poza tym, należny szacunek do Kobiet trzeba wziąć pod uwagę. Nie każda z Pań jest tu Twoją koleżanką. :?

2. Poprawna pisownia nie jest Twoją mocną stroną.... trzeba też czyjąś aluzję zrozumieć.

3. Zbyt natarczywie upominasz się o specjalne przywitanie Twojej osoby... :shock: Broń Boże pominąć!

4. Nie każ nikomu odstawiania leków, od tego jest lekarz!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirunia odrazu widac ze jesteś feministka :P ja nikogo nie obrażam,w przeciwieństwie do niektórych...Po prostu dziwne uczucie jest jak się kogos pomija tak ? Tak samo gdyby sie przywital ze wszystkimi z osobna ale jedna osobę pominal jak byś sie czula ? Co do pisowni to teraz jestem na Tel i sie nie dziw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×