Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


Rafał Machocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie rafał i mam dość ciężki problem popadłem w depresie i nie wiem co teraz zrobić jestem strafsznie nieśmiałym facetem i miałem już ochotez tym wszystkim skończyć , kiedyś było zupełnie inaczej ja potrafiłem pomóc innym i oni też chcieli mnie wysłuchać . byłem bardzo koleżeński cieszyłem sie z każdego dnia bawiłem sie potrafiłem zagadywać do dziewczyn ale to sie zmieniło zaczeła sie praca przeprowadziłem sie na swoje mieszkanie i dopadła mnie depresia to już sie ciągnie 2 lata przestałem rozmawiać i już nawet nie potrafie rozmawiać ze starymi znajomymi. chyba widze powód dlaczego tak sie stało ale nie porafie sobie z nim poradzić a tym powodem są narkotyki różnego rodzaju i co najgorsze doszły do tego dopalacze i troche mnie to wszystko zniszczyło wylądowałem w szpitalu i po tym wszystkim zupełnie sie załamałem nie mam ochoty sie odzywać do nikogo ani do rodziny ani do znajomych nikt nie wie co sie ze mną dzieje a ja się strasznie tego wstydze chciałem porozmawiać o tym ale czułem blokade przed otworzeniem sie przed inna realną osobą nie wiem co robić ... jestem taką osobą która nie plotkuje nie śmieje sie z innych marwie się bardziej innymi niż sobą nie mam pojecia co się ze mną stało ... prosze jeżeli ktoś potrafi mi w jakiś sposób pomóc choćby w niewielkim stopniu był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał Machocki, a co spowodowało ze zacząłeś brac dopalacze i narkotyki? Chyba to jest Twoj problem, a konsekwencja była depresja. Rodzina tego nie widziała, nie reagowała? Pozostaje Ci odwyk i zacząc nowe zycie bez narkotyków i dopalaczy. To od Ciebie zalezy czy bierzesz czy nie. Nikt Ci nie pomoze jezeli sam sobie nie pomozesz. Mozesz miec normalne, zdrowe, fajne zycie, trzeba chodzic na terapie, brac leki jezeli lekarze zapisza i zmienic swój styl zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może o jakiejś dziewczynie, nie umiałeś/umiesz zapomnieć i zacząłeś brać narkotyki i dopalacze ? Sam, kiedyś więcej zacząłem pić, z powodu jednej dziewczyny, a teraz nie umie o innej dziewczynie zapomnieć. Nawet kiedyś były próby samobójcze, ale to już nie wróci. W sumie, nie warto dla kobiety oddawać życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopalacze to najgorsze co może być, niestety sam miałem styczność z tym,spróbowałem, jednak ja potrafię sobie powiedzieć nie. Spróbowałem kanabinoidów sztucznych. Były okropne. Nie truj się. Domyślam się, że problemem nie są narkotyki a pieniądze które na nie wydajesz. Pieniądze które podbierasz rodzicom. Jedyna moja rada to po prostu samemu siej konopie i pal to co Twoje. Jak wiadomo leczy a nie szkodzi na dzień dzisiejszy :)

 

Musisz poznać takie towarzystwo które Ci powie, że jesteś cennym człowiekiem bo z tym skończyłeś. Rodzina musi Ci pomóc. Rodzina musi Cie wspierać.

 

Z każdego nałogu można wyjść. A depresja wynikająca po narkotykach to chyba mniejsza depresja niż z innego powodu nie wiem. Jak wrócą neuroprzekaźniki Twoje do normy to pewno i wszystko wróci i humor też.

 

A może do psychiatry warto się udać i opowiedzieć o problemie. Da neuroleptyk jakiś.

 

ps. nie radź się tym co ja tu napisałem bo sam tu szukałem pomocy. Ale może coś podpowiedziałem jak nie, to olej to :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×