Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

aga85, w trakcie brania wenli miałam wykonywane badania hormonalne co pol roku i nie bylo zadnych zmian. Do tego brałam chlora(neurlopetyk) i tez było ok. Niby na co jedynie moga wpływac to na wzrost prolaktyny, u mnie nie wpływało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was tu obecnych , teraz co robicie jezeli widzicie ze rowerzysta zostal potracony przez auto i lezy na jezdni ?

NO kurde oczywiste ze sprawdzam kieszenie i biore fanty a pozniej wsaidam do Lexusa i jade dalej.

 

re agusia

Wenla jest bardzo "lajtowa" jesli chodzi o wplyw na organizm za wyjatkiem wplywu na cisnienie krwi, ale tylko u niektorych.

 

Ja na razie z 225mg dwa dni obnizalem o 17m dzisiaj juz wzialem 180 i czuje jak mi sie troche emocje odblokowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was tu obecnych , teraz co robicie jezeli widzicie ze rowerzysta zostal potracony przez auto i lezy na jezdni ?

NO kurde oczywiste ze sprawdzam kieszenie i biore fanty a pozniej wsaidam do Lexusa i jade dalej.

 

re agusia

Wenla jest bardzo "lajtowa" jesli chodzi o wplyw na organizm za wyjatkiem wplywu na cisnienie krwi, ale tylko u niektorych.

 

Ja na razie z 225mg dwa dni obnizalem o 17m dzisiaj juz wzialem 180 i czuje jak mi sie troche emocje odblokowaly

 

Ale na 225mg jak sie czules,jest jakas aktywnosc czy lipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was tu obecnych , teraz co robicie jezeli widzicie ze rowerzysta zostal potracony przez auto i lezy na jezdni ?

NO kurde oczywiste ze sprawdzam kieszenie i biore fanty a pozniej wsaidam do Lexusa i jade dalej.

 

re agusia

Wenla jest bardzo "lajtowa" jesli chodzi o wplyw na organizm za wyjatkiem wplywu na cisnienie krwi, ale tylko u niektorych.

 

Ja na razie z 225mg dwa dni obnizalem o 17m dzisiaj juz wzialem 180 i czuje jak mi sie troche emocje odblokowaly

 

Ale na 225mg jak sie czules,jest jakas aktywnosc czy lipa ?

 

zanim dodalem mirte totalna lipa,po mircie przynajmniej nie mialem sennosci ale szalu nie bylo.

teraz licze ze po odstawieniu bedzie lepiej ale kazdy ma inne cele, ja chcialem zupregulowac uklad dopaminowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VENGENCE duza czcionka dlatego bo NOVY dostał banana :) no my lubimy banany, zabiorę go na urlop :):):) zabiorę Cie wlasnie tam :):):) KANCELARIA znacie to ? Mi to zawsze jakas piosenka sie wymyśli hehe.

 

no ale żeby nie było, ze nie o wenli pisze no to napisze, ze na wenli ja muze czuje ale taką dobra muze :) jak sobie taką ową puszcze to ciary są :) a co do uczuc to jak mam depreche to nie mam uczuc ale jak mija to wracają.

 

co do lekow w ciąży to super, że AGUSIAWW nie bierze w tym stanie :great: bo mogą zła narobić :( z resztą jak każde leki w ciąży. AGUSIAWW :brawo::brawo::brawo: ze Ci sie udało :) dla dziecka :)

 

-- 21 lip 2015, 01:37 --

 

EMILK ja tez jestem na 225. Fakt ta senność minela jak bylam na 150. Tyle ze czasem jest niestabilnie. Pozdro :)

 

-- 21 lip 2015, 01:42 --

 

Nie no z tym rowerzystą to raczej kazdy nawet największy egoista by biegł na pomoc. Ja dużo po dupie od ludzi dostalam ale i tak mimo to innym bym pomogła :):):) oczywiscie po wenli hehe zeby nie bylo, ze o wenli nie pisze ja pierd...cenzura jak za komuny hehehe :) także po wenli pomoge :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc NOVY smacznego banana :) ja juz mojego zjadłam :) był smaczny. Tylko nie jedz końcówek hehe. DARK PASSENGER pozdro smacznego :) banany są bardzoooo dobre i smaczne a i do wenli to dobry dodatek :):):) a tak wogole to ja ostatnio ciągle mam ochote na slodycze, ciastka, platki z mlekiem, batony, czipsy...nie wiem czy to po wenli ???? Czy moze po Trittico ??? Najgorsze jest to, ze przybyło mi w brzuchu oponki jak zawsze mialam plaski brzuch help :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no depresja tak mnie nie dobija, bardziej mialem fobie spoleczna i czerwienilem sie, ale ogolnie przejechalem sie na ludziach i wszystkie zasady ktore reprezentowalem jak szczerosc, bezinteresowna pomoc, uczynnosc, dobre wychowanie, kultura MOGE SOBIE W DUPE WSADZIC NA TYM SWIECIE. Wiec stwierdzilem ze nie bede sie podporzadkowywal na styl bycia szarakiem , tylko bede zyl zgodnie z zasadami ale wobec siebie a na reszte mam wyjebane bo mi nikt w zyciu nie pomogl baaaa zaszkodzili predzej.

Ja nie ze jestem nieszczesliwy, bardziej przejadlem sie tym wszystkim i przejrzalem na oczy jak to wszystko funkcionuje za mlodu. Syf i jeszcze raz syf. Nie bede sie znizal do tego poziomu. Jak istenieje niebo to bede tam jednym z nielicznych.

 

No bo te zasady które reprezentowałeś są nic nie warte kiedy inni żyją według własnych. Ja podobnie się zachowywałem i nic z tego nie miałem. Czyli ogólnie człowiek powinien być królem przede wszystkim dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, w trakcie brania wenli miałam wykonywane badania hormonalne co pol roku i nie bylo zadnych zmian. Do tego brałam chlora(neurlopetyk) i tez było ok. Niby na co jedynie moga wpływac to na wzrost prolaktyny, u mnie nie wpływało.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

emilk chodzi o moje hormony ;) nie terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kompletnie nie mam siły. Wczoraj się strasznie męczyłam z tym całym napieciem. Dalej muszę czekać na reakcję na lek. Niestety mimo zmęczenia nie moge usnąć.

 

:( no ja tak miałam przez weekend.

Wczoraj męczyło mnie napięcie , byłam od południa taka jakaś wk...a byłam jakbym miała eksplodowac .

Ale wod wieczór się wyciszyło, pograłam s synkiem w kosza na boisku, moze sie troszkę rozładowała energia.

Po tym Triticco śpię całą noc :yeah: , ale budzę sie nieprzytomna, i mija pół godziny nim zwlekę się z łóżka.

Dzisiaj jest dobrze póki co. Pracuję i jestem spokojna.

Denerwuje mnie bardzo spłycenie emocjonalne... czy to kiedys minie ?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, W jaki sposób bierzesz tak "niepełne dawki" jeśli wenla występuje najczęściej w tabsach 37,5/75/150? Dzielisz tabletki?

 

Jak mam tabletke 150mg i jest w kapsulce 12 malych tableteczek to poprostu biore polowe i tyle ;)

 

-- 21 lip 2015, 12:37 --

 

To wenla jest też w tabletkach? Myślałam, że tylko w kapsułkach.

 

W kapsulkach ale sa tez kapsulki z wiekszymi tabletkami malutkimi tableteczkami ;)

 

-- 21 lip 2015, 12:37 --

 

Teraz biore Oriven

 

-- 21 lip 2015, 12:38 --

 

Sorka biore 5 malych tableteczek z 12 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka, no to fajnie, że jest lepiej. Mnie też wczoraj męczyło napięcie. Dopiero na terapii udało mi się je rozładować. Po porannym zmęczeniu nie ma śladu. Dostałam takiego spędza, że usiedziec w pracy nie moge ;). Oczywiście wszystko mi się trzęsie ;). No u mnie trittico 50 mg powoduje, że padam w moment i śpię 6 h. Budzę się po 4 (kładę się po 22). Jedynie w ostatni weekend udało mi się pospać dłużej. Póki co ja nie czuje senności po wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super Inez3 .... może idzie nam ku lepszemu :-))

Moze tez ta pogoda taka męcząca, te upały ,ze z rana nie ma siły....a potem w ciągu dnia jest juz lepiej jak człowiek sie rozkręci.

Ja na początek mam 1/3 Trittico i to mnie juz zwala z nog bardzo szybko . No ja tez spię ok 6-7 godzin nie wiecej.Ale mam wrazenie ,że dzisiaj jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez to masz fajnie bo mnie trzeba z wyra wyciągać wolami :P

 

-- 21 lip 2015, 13:40 --

 

Teraz ostatnio to lepiej czuje sie w nocy i nie chce mi się spać o 4 chodzę spać :P kiedys jeszcze pare lat temu to zdazalo sie ze nawet o 6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×