Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, dzięki za odpowiedź - pytam z ciekawości, warto wiedzieć jak jest. Sama nie potrzebuję, chodzę prywatnie (na razie). Zastanawiam się tylko, co w przypadku niepełnoletniej osoby, tak żeby rodzice nie wiedzieli. Da się?

 

Musisz miec skonczone 18 lat zeby chodzic sama.Inaczej tylko z rodzicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, miałem trz kilogramy wiśni do wypestkowania, a że upały są wolałem nie czekać, aż sama z siebie sfermentuje. No i skok z wiśni z rąk schodzi od razu (czego nie można powiedzieć o soku z zielonych orzechów włoskich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja z rana sobie włączyłem koncert Alice Cooper. Zobaczymy czy wygra znudzenie i wyłączę, czy w grę wejdzie rozjemca, który powie: nudzisz się to wyłącz, nie ma się co zmuszać. Bo jest jeszcze trzecia opcja, że się wciągnę. Najlepsza, ale niezależna ode mnie.

 

Problemy psychologiczne: nie wciągają mnie gry i filmy. Wbrew pozorom poważny problem, bo nawet brakuje tematów do rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

U mnie było z rana tak przyjemnie, że z entuzjazmem poszłam na dłuższy spacer z futrzastym. Mój strój oddaje wszystko - tuniko sukienka z krótkim rękawem, legginsy, japonki - idealnie. :smile: Teraz znów chmurki się zbierają, więc nie wiadomo, jak to się skończy. Ja niestabilna, pogoda niestabilna, ech...

 

A u Was jak dzionek się rozwija?

 

Miłego dnia Wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, robaczki kochane :D

Jak się dzisiaj czujecie i plany jakie macie? Za chwilę się pakuję i idę do sklepu po korki, rurki i drożdże - zobaczymi jaki ze mnie winiarz się okaże ;)

kosmostrada, miło przeczytać, że Ci entuzjazm towarzyszył :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!! :papa:

 

kosmostrada, Pogodowo i u mnie niestabilnie, od niedawna zrobiło się też chmurzasto, słoneczko schowane. Atmosfera raczej śpiąca, mimo wypitych już 3 kaw.

Ja z kolei jestem w portkach i koszuli z 3/4 rękawem i nie jest mi za gorąco. Taką temp. lubię.

Załatwiłam już sobie urlop u szefa, mogę spokojnie pracować te kilka dni i baj, baj szefuniu!

 

takie tam, a niech tam fest fermentuje to wińsko!

 

JERZY1962, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani witajcie :*********

U mnie upal , upal , upal. a ja sie czuje zle . Bylam oddac suszarke ciotce bo chciala zebym ja sprzedala na allegro ale to towar niechodliwy , pozniej z nia na zakupy poszlam , w kazdym prawe sklepie mialam lęki i uczucie jakbym sie miala wywrocic . Tak dobrze juz bylo a teraz znow powrot do przeszlosci :why::why: nie mam sil , nie mam na nic ochoty, siedze i becze.

Znow znienawidze sk;lepy.

 

mirunia, kosmostrada, ciesze sei ze u Was dobrze :great::great::great: :*********

 

 

JERZY1962, takie tam, monk.2000, witajcie :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert obejrzany, teraz mam przesyt i najchętniej bym się położył i wyłączył PC.

Ostatnie moje hobby to planowanie dnia. Jak zrobić, żeby było i przyjemnie i pożytecznie.

 

emilk, ćwiczysz sztuki walki? Ja ze wschodnich rzeczy, tylko medytację ćwiczyłem. Z tym, że teraz mam tego przesyt i porzuciłem temat.

 

Za kilka dni jadę do szpitala na oddział rehabilitacyjny. Zobaczymy, czy się tam zregeneruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×