Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, śmieje się :**

 

Tak generalnie, to jaki jest u Was czas oczekiwania na psychoterapię, albo generalnie na wizyty u psychiatry?

 

U mnie niestety w jednym mieście czekanie na psycho to co najmniej rok, dlatego dziś chyba pojadę zapytać jak to wygląda w drugim, bo niestety sądzę że by się coś przydało, a czekać rok, to kpina... Mówię o NFZ oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark master szkoda ze nie nimfomanka :P Jesli chodzi o psychiatrę to u mnie tak 2,3 tygodnie,psycholog co tydzień ;) W miescie Świebodzin tam gdzie ten Jezus wielki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich w ten słoneczny dzień ;)

Wczoraj/dziś nie umiałem zasnąć, pomimo zmęczenia po pracy ;/ Jak będzie się to powtarzać, muszę zasygnalizować mojemu lekarzowi, zawsze się pytał o problemy ze spaniem.

Za to długo spałem, niewiele zrobiłem.

Dziś jadę do mechanika, zawieźć agregat prądotwórczy, jak uda się go tanio naprawić/przeczyścić czy coś, to będę mógł obserwować motyle nocne i inne owady w terenie :yeah:

głodny jestem, czas coś zjeść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich w ten słoneczny dzień ;)

Wczoraj/dziś nie umiałem zasnąć, pomimo zmęczenia po pracy ;/ Jak będzie się to powtarzać, muszę zasygnalizować mojemu lekarzowi, zawsze się pytał o problemy ze spaniem.

Za to długo spałem, niewiele zrobiłem.

Dziś jadę do mechanika, zawieźć agregat prądotwórczy, jak uda się go tanio naprawić/przeczyścić czy coś, to będę mógł obserwować motyle nocne i inne owady w terenie :yeah:

głodny jestem, czas coś zjeść :P

 

Kręci Cie takie cos ? ;)

 

Ja przez jakis czas interesowalem sie astronomia,dlugie zimowe wieczory w ogladaniu naszych pieknych gwiazd i planet przez teleskop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia ano porobilam dzis juz wszystko co mialam porobic , ide na ta kawke , chociaz nie wiem czy tam wysiedze .

 

high, DarkMaster, emilk, takie tam hey Chlopaki :P:papa::papa:

 

Dzis z ledwoscia na fotelu u dentystki wysiedzialam , wiercilam sie krecilam , niepokoj mna szarpal ale juz to zalatwione , za tydzien plombujemy .

Mam nadzieje . :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia ano porobilam dzis juz wszystko co mialam porobic , ide na ta kawke , chociaz nie wiem czy tam wysiedze .

 

high, DarkMaster, emilk, takie tam hey Chlopaki :P:papa::papa:

 

Dzis z ledwoscia na fotelu u dentystki wysiedzialam , wiercilam sie krecilam , niepokoj mna szarpal ale juz to zalatwione , za tydzien plombujemy .

Mam nadzieje . :uklon:

 

Hey girl :D kiedys u dentysty tez mialem loty,balem sie ze jak da mi zneczulenie to odplyne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No cześć :)

 

Pojechałem tak jak mówiłem do innego miasta zapytać o psychoterapię, bo oczekiwanie min. rok czasu? Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... Wchodzę, pytam...

 

NFZ - min. 2 lata

Prywatnie - Ten piątek.

 

Przecież to jest kurwa jakiś cyrk na kółkach... Mam dość tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No cześć :)

 

Pojechałem tak jak mówiłem do innego miasta zapytać o psychoterapię, bo oczekiwanie min. rok czasu? Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... Wchodzę, pytam...

 

NFZ - min. 2 lata

Prywatnie - Ten piątek.

 

Przecież to jest /cenzura/ jakiś cyrk na kółkach... Mam dość tego wszystkiego.

 

O fuck to gdzie Ty mieszkasz ze takie kolejki sa ? Ja bym ich wysmial i wyszedl,masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hey hey ;)

emilk, entomologia mnie kręci, choć miałem trochę przerwy. ;) Mechanik powiedział, że prawdopodobnie z gaźnikiem coś jest, tyko, że wyrobi się dopiero na następny tydzień ;/ A u mnie z kolei długie, letnie noce ;) Można siedzieć i całą noc przy 400W lampie :D

DarkMaster, :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hey hey ;)

emilk, entomologia mnie kręci, choć miałem trochę przerwy. ;) Mechanik powiedział, że prawdopodobnie z gaźnikiem coś jest, tyko, że wyrobi się dopiero na następny tydzień ;/ A u mnie z kolei długie, letnie noce ;) Można siedzieć i całą noc przy 400W lampie :D

DarkMaster, :shock:

 

Hmmm bardzo ciekawe,a jakas lampa na 12v nie dala by rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×