Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, tak, to widać. :P Jednak chyba nie zdajesz sobie sprawy, że w ten sposób nieustannie pobudzasz nasze chłopięce zmysły, a to jakby nie służy stabilizacji i podążaniu w kierunku szeroko pojętej zdrowotności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, a czy ja gdzieś zniknęłam? :D A u mnie...jakoś ;) Jutro znowu do pracy. Urlop zleciał w mgnieniu oka...

Nie wiem, nie było Cię na forum widać, więc za jakieś zniknięcie, myślę, to uznać można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, bardzo tęskniliśmy :hide:

wiem wiem,ponoc byla zaloba nawet z czarnymi wstarzkami,a forum przybralo szare barwy :P

Ja sobie zieloną przywiesiłem wstążeczkę. Zielony to kolor nadziei... :yeah:

Rozsadza mnie energia. Kuźwa coś bym zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia ;) Masz fajnie z ta energia.Dlugo juz utrzymuje Ci sie ta hipomania ?

A skąd mam wiedzieć? Biorę cholerne leki, więc może krótko. Rzadko miewałem tylko hipomanię, poprzednio od razu wskakiwałem na wyższy poziom. W sumie fajny stan teraz - chęć do życia jest, seks, dużo czasu, spać się nie chce. Tylko kobieta się złości, że jej się wyspać nie daję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia ;) Masz fajnie z ta energia.Dlugo juz utrzymuje Ci sie ta hipomania ?

A skąd mam wiedzieć? Biorę cholerne leki, więc może krótko. Rzadko miewałem tylko hipomanię, poprzednio od razu wskakiwałem na wyższy poziom. W sumie fajny stan teraz - chęć do życia jest, seks, dużo czasu, spać się nie chce. Tylko kobieta się złości, że jej się wyspać nie daję :D

 

Tez bym tak chcial ;) Bo ja z sennoscia to mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, wydaje Ci się, że byś chciał :nono: to chwilowa radocha. A potem zwykle tylko gorzej. Dziś spałem dwie godziny z przerwami. Dobrze, że jeszcze nie wariuję całkiem, chociaż momentami zaczynam tracić poczucie realności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, wydaje Ci się, że byś chciał :nono: to chwilowa radocha. A potem zwykle tylko gorzej. Dziś spałem dwie godziny z przerwami. Dobrze, że jeszcze nie wariuję całkiem, chociaż momentami zaczynam tracić poczucie realności

 

Meczy Cie to bardzo ? Mnie czesto meczy to ze musze sie polozyc popoludniu i przespac z 2 godziny,wstane to i tak nie czuje ze bym cos spal,taka wegetacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi

 

Mozesz w takim stanie pracowac 24h i nie bedzie Ci sie chcialo spac ;) Nie zwariujesz,poprostu tryskasz energia a jest to bardzo pozytywne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi

Mozesz w takim stanie pracowac 24h i nie bedzie Ci sie chcialo spac ;) Nie zwariujesz,poprostu tryskasz energia a jest to bardzo pozytywne ;)

Lepiej się w tym temacie nie wypowiadaj. Co Ty kuźwa wiesz o tym jak człowiek funkcjonuje w takim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi

Mozesz w takim stanie pracowac 24h i nie bedzie Ci sie chcialo spac ;) Nie zwariujesz,poprostu tryskasz energia a jest to bardzo pozytywne ;)

Lepiej się w tym temacie nie wypowiadaj. Co Ty kuźwa wiesz o tym jak człowiek funkcjonuje w takim stanie.

 

Nie no przeciez nic zlego na mysli nie mialem,nie unos sie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh, juz nas opuscila ?

Na ugh źle działało forum. A skoro tak, to dobrze zrobiła. Nikt nie powinien sobie pogarszać psychiki

 

jednym to forum pomaga a innym szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×