Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

No i najlepiej sie wyłączyć i nic nie odpowiedzieć hehehe dobre :):):) EMILK ty zryta banio no DOBRE hehe ja wiem jaki Ty jestes wiec spox, to juz nie pierwszy raz....ale Ci obiecuje, że na następny taki txt nie odpowiem. Twój priv czytalam ZAPOMNIJ :):):):):) Ty zryty łbie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Nie o to chodzi... Ale sam sie zastanow. Czy cichodajka czy nie, czy laska z dyskoteki, czy laska na pierwszej randce. Takie txty odrzucają odrazu. Jestem pewna, ze nawet jakbys AGUSI takie coś napisal to by była zła.....

 

Nie Agusia by sie cieszyla jak zawsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kot zacznie cię pałaszować już ponoć pierwszego dnia.

ludzie są jeszcze gorsi.jak to jest że niektóre koty budzą się z głębokiego sny bo po głosie poznają ciebie i wiedzą kiedy opuszczasz mieszkanie i odprowadzają cie do drzwi,czekają na fotelu aż usiądziesz aby wskoczyć ci na kolana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kot zacznie cię pałaszować już ponoć pierwszego dnia.

ludzie są jeszcze gorsi.jak to jest że niektóre koty budzą się z głębokiego sny bo po głosie poznają ciebie i wiedzą kiedy opuszczasz mieszkanie i odprowadzają cie do drzwi,czekają na fotelu aż usiądziesz aby wskoczyć ci na kolana?

 

poznają cię po głosie jako osobę, która im nałoży do michy. na kolana wskakują, żeby je gmyrać. ale nie ma się czym przejmować, wszystko się w życiu o to rozbija, ludzie są niewiele lepsi, większość relacji jest interesowna. psy jedynie trzymają poziom. gdyby tylko nie miały pcheł i nie zjadały innych psich kup, to bym sobie sprawiła takiego fajnego kompana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

poznają cię po głosie jako osobę, która im nałoży do michy.

to jak to jest że niektóre koty budzą się,poznają cie po głosie,odprowadzają cie do drzwi a nie dajesz im żarcia do michy(daje kto inny) i czekają na fotelu aż usiądziesz?że im chodzi wyłącznie o głaskanie?jak to jest że innym nie dają się głaskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie ... Wiecie, mam z tym ogromny problem. Mój penis jest bardzo nikłych rozmiarów ... :/ Cierpi przez to moja samoocena, relacje z płcią przeciwną itd. Pare razy byłem nawet z tego powodu wyśmiany ... Jak mam sobie z tym poradzić ? Rozmiar naprawdę jest taki ważny ? Dlaczego nie liczy się dla Was moje bogate wnętrze, moja ciekawa osobowość ? Wątek adresowany głównie do dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben zanim odpowiem na to pytanie, prosze o fotke narzadu, wzdluz, wszerz, na wprost, zawis i podwis itd. to wtedy sie odniose obiektywnie do Twojego pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na to na serio napisałam :) Jak mozna ocenic jak nie widzę :) To tak samo jak z gruszka z daleka sie wydaje rozmiaru S a z bliska XL...trzeba sie przyjrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×