Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, Słońce, nowymi diagnozami się nie przejmuj, nie do końca muszą być prawdziwe... Co to zmienia, jesteś przez to inna , gorsza? Nie Kochana, to ta sama fajna wrażliwa dziewczyna. Może masz po prostu nie dobrane leki... :bezradny: Myślę, że warto spróbować pójść do innego lekarza i zobaczyć, co on powie.

A że terapia nie zadziałała, tak bywa...Dobrze, ze fajnych ludzi poznałaś, jednak plus jest tego czasu poświęconego. Może akurat grupowa nie jest dla Ciebie ( dla mnie też by nie była) i trzeba faktycznie sięgnąć po indywidualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana ale warto zasiegnac porady kogos innego ,z awsze to inne spojfrzenie , inne doswiadczenia ten drugi lekarz ma... Ja jak diagnozowalam kregoslup iz awroty to bylam u trzech i dopiero ten trzeci mi pomogl. Warto! a tu masz lekarza sprawdzonego bo kosmo do niego chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, witaj Kochana!!! Tak bardzo o Tobie myślałam, nawet chciałam już pytać Dziewcząt gdzie się podziewasz!

Jestem za tym, co proponuje Ci Kosmo! Spróbuj odwiedzić tego Pana dra, rzuci na Ciebie nowym okiem, może dobierze inny zestaw leków. Warto zaufać dobremu specjaliście, który nie oleje, zajmie się odpowiedzialnie.

Trzymam kciuki za dobrą decyzję. :great: Jeżeli zaleci szpitalne leczenie, to też warto tym sobie pomóc.

 

A ja Dziewczynki nareszcie sobie usiadłam.... pranie, gotowanie, koronkowa robota to leczo, ale mam gar smakowitego jedzonka, a doprawiłam se fest!

Chaaaa! Trza gasić pożar zimną wodą! :mrgreen:

 

Kosmuniu, to nacieszyłaś oko sztuką i "sztuką", ilu artystów i twórców, tyle różnych dzieł i prac. Każda warta spojrzenia.

Kultura zaliczona, wielkie wyjście też... czego chcieć więcej? :brawo::brawo::brawo:

 

platek rozy, a Twoje jedzonko apetycznie wygląda Kuchareczko, mniam! Teraz latem można fajnie sobie pokombinować w garnkach. ;);)

 

Zalatana, witam Cię Kochana i gratuluję nowego samochodziku... a łezkę po starym rozumiem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kosmuniu, a nie możesz walnąć kotleta mielonego na grilla, tylko jakieś czebabczicze.... no kurczę, język se połamię czeba babci cyce :mrgreen:

Widziałam jak toto wygląda w oryginale na wielkim grillu :D te babci cyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :lol: Nie no przyprawione specjalnie, to i forma musi być zachowana, nie może być mielong ciapnięty na grilla... :D Nazwa śmieszna, pochodzi z terenów byłej Jugosławii, ale jedliśmy je również na Węgrzech pod tą nazwą. W krajach arabskich chyba to jest kebab szisz.

Kochana to jutro się luzujesz, nawet obiadek zrobiony. Tylko rozglądać się, jak tu się rozpieścić... :D

 

Mamy zaproszenie od znajomych do ich chałupki na wsi. Od razu powiedziałam, że nocleg odpada, ale strasznie chciałabym pojechać chociaż na pół dnia. Piękna okolica, miłe towarzystwo... No właśnie to towarzystwo mnie stresuje, głupio nagle ni stąd ni zowąd zacząć się zwijać w środku obiadu, bo mnie zaczęło telepać. Co robić? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie, no żartowałam z tym mielonym :lol::lol:

Jutro luzik popołudniu i dopieszczanie się, bo do południa mam zamiar wyczyścić z sierści dywan po kocie i tak ogólnie sprzątnąć. Nie mam już lokatora, ale ślady po nim są i trzeba je usunąć. :D

 

Kosmuniu, ja wiem, że to nerwicowe myślenie o telepawce w gościach. Nie zakładaj z góry co może się zdarzyć. Jeżeli się zdarzy, to wyczujesz wcześniej i odejdziesz od stołu, od towarzystwa np. do łazienki. Ale nie przesądzajmy... powinno być dobrze i ma być dobrze.

Taki wyjazd to ma być frajda, czekałaś na to na urlopie. Nie nakręcaj się, wyluzuj.... spacerki po podwórku powinny pomóc, oglądanie dobytku, okolicy itd. Dasz radę!!!!!

Jeżeli masz propranolol to weź przed wyjazdem, on uspokaja, zmniejsza tętno i likwiduje tremę i trzęsawki.

Ja tam wierzę w Ciebie, że przeżyjesz uroczo ten wyjazd!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dzięki Kochana! Jeśli rano będę w jako takiej kondycji, to pojadę...

 

DarkMaster, To tulam... Takie tąpnięcia są normalne, będzie to wracać, ale dasz radę, przeczekaj, znów forma wróci.

 

Purpurowy, Cześć Dober, co u Ciebie? Nowe tatuaże? Nowa praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×