Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

udało mi się złapać lekarza

i teraz co powiedział

stwierdził ze jeśli wszystkie objawy zniknęły itp prócz

zawrotów głowy i zdecydował mi zmniejszyć dawkę z 300 na 150

co o tym myślicie

to zmiejszaj, oby pomoglo :) Jak bedzie to nikt nie powie, bo na jednego zadziała tak a na innego inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978 to właśnie powinno być normalne działanie przeciwdepresyjne w XXI wieku, w ciągu dni a nie tygodni. To wstyd dla ludzkości, że nie potrafi tego rozwiązać. Szybkość działania ketaminy i skopolaminy (chociaż przez uboki te leki odpadają) dała badaczom cel: działanie ma być szybkie i mocne. Nikt już teraz nie ekscytuje się nowymi SNRI czy innymi wortioksetynami które tak jak inne leki potrzebują tygodni by zadziałać. Producenci leków też wiedzą, że albo dadzą coś porządnego albo mogą zapomnieć o rynkowym sukcesie (casus wortioksetyny i mizernych zysków jakie firma ma z tego leku - tylko 10% zakładanych zysków w 2014 roku - lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...). Chociaż niektóre firmy powielają to co już było, jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie teraz co sie dzieje z tymi dopalaczami to jest jakas masakra,w 2010 roku kiedy ja je spozywalem to byly pojedyncze przypadki zatruc,a teraz to juz jest epidemia jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka, będzie dobrze. Ja nie czuje się super extra, ale też nie tragicznie. Myślałam, że mnie bardziej pozamiatane ta większa dawka, ale więcej strachu niż to warto.

 

no mam taką nadzieję .ja od paru dni czuję sie kiepsko , mam bardzo kiepski nastroj, a przy tym takie spłycenie emocji ,ze nawet wypłakać sie nie potrafię. Nie wiem czy obecny okres to to falowanie wenli w tym gorszym momencie ???

a miałas tak przy poprzednim braniu wenli ??? bo ty twoj kolejny raz prawda??? Ja jestem troche przerażona bo , od kwietnia do teraz było sukcesywnie lepiej...a teraz taki zjazd nastroju, masakra.

No i wczoraj lekarka badała mi tętno ...blisko 100. Dała mijakies leki doraźne na obniżenie bo tez mowiła ,że tak na dłuższą mete nie da sie życ. Bo przy takim pulsie to tez jeste niespokojna i pobudzona. :-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...

Kolejne SS-gówno? Nic dziwnego, że wywalili, przecież te leki to jest jakaś kpina.

 

jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu

Nie ważne to, czego to poprawiona wersja, przerażające jest to, że teraz wszystkim z zaburzeniami nastroju będą wciskać neuroleptyki. Ja pier/ole czy kasa jest najważniejsza nawet dla organizacji dopuszczających takie leki do leczenia depresji? Dodatek? Co to ma ku/wa być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czes wszystkim :)

Biore wenle 75mg juz 5 tydzien i nie pomaga... :(

 

Odkad biore wenle przestałam plakac, ale to wszystko.

Nadal nic mi sie nie chce, do wszystkiego sie zmuszam i boje sie wychodzic z domu:(

 

Jestem zła i zawiedziona.

Dlugo już sie mecze i bardzo mnie to w*&%%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czes wszystkim :)

Biore wenle 75mg juz 5 tydzien i nie pomaga... :(

 

Odkad biore wenle przestałam plakac, ale to wszystko.

Nadal nic mi sie nie chce, do wszystkiego sie zmuszam i boje sie wychodzic z domu:(

 

Jestem zła i zawiedziona.

Dlugo już sie mecze i bardzo mnie to w*&%%!

 

ja od 4 tygodni z 150 skoczyłam na 300, było lepiej 3 tyg teraz od ponad tygodnia duży zjazd, 5 dni leżałam w łózku i wyłam, nie myłam się nie jadłam okropne, teraz wstaje, niby staram się cos robic, ale jestem jak robot, jakbym nie miała uczuc, nic mnie nie rusza i boje się też wychodzić z domu a jak wyjdę to z kimś ....masakra, nie daje już rady tak zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie lekarstwa wam nie pomoga,jesli nie bedziecie wierzyly i mocno pragnely to mozna tak w kolko brac leki do konca zycia i nic nie bedzie lepiej.Ja dzieki mojemu uzrowicelowi czuje sie coraz lepiej i schodze z dawek do zera,leki mi nie sa potrzebne ;) Jesli ktos ma pytania co do tego uzdrowiciela zapraszam na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na odwrot :D

Wierze, ze bedzie dobrze.

Mam wrazenie, ze jest coraz gorzej.

Chce mi sie zyc, ale mam takie momenty, ze mi sie nie chce. Mysle wtedy, ze juz sie nie wylecze i bedzie coraz gorzej.

 

Chce sie wyleczyc i wierze, ze sie uda ;)

ale wiara w niczym mi nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 150 mg coś ruszyło, bo siedzę sobie w pracy, bez żadnego uspokajacza i w sumie nie chce uciekać do domu. Jest napięcie, ale przerażenia nie ma.

 

-- Cz lip 16, 2015 1:02 pm --

 

A i z apetytem się troche poprawiło. Niestety spanie nadal do bani i pobudka o 4 mimo brania trittico.

 

-- Cz lip 16, 2015 1:05 pm --

 

marka, nie pamiętam jak to było u mnie poprzednim razem. Wenla pomogła i w końcu ja odstawiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...

Kolejne SS-gówno? Nic dziwnego, że wywalili, przecież te leki to jest jakaś kpina.

 

jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu

Nie ważne to, czego to poprawiona wersja, przerażające jest to, że teraz wszystkim z zaburzeniami nastroju będą wciskać neuroleptyki. Ja pier/ole czy kasa jest najważniejsza nawet dla organizacji dopuszczających takie leki do leczenia depresji? Dodatek? Co to ma ku/wa być?

 

Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Jak jzu pisalem brak jest jednoznacznych badan potwierdzajacych skutecznosc neuroleptykow w depresji, ale ciagle sie probuje cos na sile wcisnac.Wiadomo,nowy rynek, przedluzenie patentow i KASA.

Co smieszniejsze leki z udowodniona skutecznoscia takie jak amineptyna albo amfetamina lub GHB sa wycofywane jako "niebezpieczne" (gdzie na przyklad ilosc uszkodzen watroby po amineptynie nijak sie ma do uszkodzen po depakinie, ktorej jakos nikt nei wycofuje).Albo ilosc zgonow po GHB jest nikla w porownaniu do ilosci zgonow po paracetamolu ktory jest wszedzie dostepny w smiertelnej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 150 mg coś ruszyło, bo siedzę sobie w pracy, bez żadnego uspokajacza i w sumie nie chce uciekać do domu. Jest napięcie, ale przerażenia nie ma.

 

-- Cz lip 16, 2015 1:02 pm --

 

A i z apetytem się troche poprawiło. Niestety spanie nadal do bani i pobudka o 4 mimo brania trittico.

 

-- Cz lip 16, 2015 1:05 pm --

 

marka, nie pamiętam jak to było u mnie poprzednim razem. Wenla pomogła i w końcu ja odstawiłam.

 

 

No to super ze u Ciebie lepiej :-).

U mnie po tym czasie, ale na 75 mg bylo tez juz w miare stabilnie , na tyle ze wrocilam do pracy. Potem po wejsciu na 112,5 bylo podobnie az do teraz....... no i ten puls kolo 100 :-(. Jestem roztelepana i nakrecona ale tak negatywnie.

Kupie dzis ten lek na stabilizacje pulsu od lekarza POZ.... moze to nakrecenie to po tym wysokim pulsie, jak to sie ustabilizuje to i nastrój wroci ;-).

 

Spanie do dzisiaj tez srednie... obojetnie na jakiej dawce.

 

No nic musze czekac, moze cos ruszy , 3 mce to jeszcze malo zeby bylo naprawde super. Mam tego świadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978 to właśnie powinno być normalne działanie przeciwdepresyjne w XXI wieku, w ciągu dni a nie tygodni. To wstyd dla ludzkości, że nie potrafi tego rozwiązać. Szybkość działania ketaminy i skopolaminy (chociaż przez uboki te leki odpadają) dała badaczom cel: działanie ma być szybkie i mocne. Nikt już teraz nie ekscytuje się nowymi SNRI czy innymi wortioksetynami które tak jak inne leki potrzebują tygodni by zadziałać. Producenci leków też wiedzą, że albo dadzą coś porządnego albo mogą zapomnieć o rynkowym sukcesie (casus wortioksetyny i mizernych zysków jakie firma ma z tego leku - tylko 10% zakładanych zysków w 2014 roku - lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...). Chociaż niektóre firmy powielają to co już było, jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu.

 

Taki srodek juz istnieje zobacz tutaj

http://www.biopsychiatry.com/ghb/authentic.html

http://www.life-enhancement.com/magazine/article/76-the-truth-about-ghb-steven-fowkes-testifies-to-the-california-state-legislature-committee

 

Ale to jest zbyt tanie i nei dalo sie opatentoac, wiec zabronili i przemianowali na Xyrem do leczenia narkolepsji kilkadziesia USd za porcje :D

 

 

Ja dalej bez energii wiekszej, chociaz pracuje normalnei i w miare szybko z dobra koncentracja.

Niestety nie ma zachwytu swiatem, ktorego tak mi brakuje.

Za 2 tygodnie odstawke zaczynam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Musze sie poradzic- biora 300 wenlafaksyny, 100 lamotryginy i od niedawna 15 mg aripriprazolu. Dziwi mnie fakt słabego jak na te dawke działania wenlafaksyny- czy lamotrygina moze osłabiać działanie wenli ? Jestem tez ospały i zmeczony w ciagu dnia- kilka dni temu odstawilem olanzapine ale nadal czuje sie ospały i bez energii. Ktos mial podobnie ? Myslicie żeby odstawic lamotrygine i na samej wenli i abilify pojechać, chciałbym zmniejszyc depresje i niechec oraz brak energii. Napiszcie czy ktos mial podobnie i jak sobie z tym poradzil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Musze sie poradzic- biora 300 wenlafaksyny, 100 lamotryginy i od niedawna 15 mg aripriprazolu. Dziwi mnie fakt słabego jak na te dawke działania wenlafaksyny- czy lamotrygina moze osłabiać działanie wenli ? Jestem tez ospały i zmeczony w ciagu dnia- kilka dni temu odstawilem olanzapine ale nadal czuje sie ospały i bez energii. Ktos mial podobnie ? Myslicie żeby odstawic lamotrygine i na samej wenli i abilify pojechać, chciałbym zmniejszyc depresje i niechec oraz brak energii. Napiszcie czy ktos mial podobnie i jak sobie z tym poradzil :)

 

A ile czasu bierzesz te 300 mg wenli ja biore 225 mg samo bez niczego i mam podobnie jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×