Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego boicie się Najbardziej?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się boję chyba ogólnie życia. A najbardziej tego, że jestem na coś chora i kiedyś wykryją mi np. raka i cała moja rodzina i przyjaciele będą patrzeć na moje cierpienie i moją śmierć. Właśnie, śmierci się boję, że umrę przed innymi... Że nie będzie mi dane długie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bólu fizycznego...

 

nie żebym bała się jakichś drobnych bóli typu menstruacyjne (chociaż akurat moje wcale nie są aż takie drobne...)

 

jednak kiedy wyobrażę sobie jakieś otwarte złamanie, utratę jakiejś części ciała, rozpruty brzuch itd, to jest mi słabo z myślą, że może mnie coś takiego spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórcy ( wiem, że nie żyję zgodnie z założeniami) . Choroby, śmierci, Po śmierci, Samotności,Braku bliskiej bliskości, Bliskości. Chcę być blisko z kobietą, a mnie coś, lub ktoś blokuje. Szpitala, Kryminału ( z tego powodu, że nie lubię być zamknięty ) Policji, ( przykre przeżycia z tzw psami ) obijesz go i masz lipę. ogólnie różnych Ludzi, nie tyle ich co ich słowa i czyny. Lekarzy ( źle diagnozowali, albo się nie znali ) Cienia :mrgreen: Głupoty mojej wielkiej i innych tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×