Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Emilk jak sie dzisiaj czujesz, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko wporzadku chlopaku

ps- moge wziasc l-tryptofan aby zwiekszyc dzialanie wenli ?

 

Zajebiscie sie czuje,jest coraz lepiej moc jest zemna ;)

Pisalem do uzdrowiciela poki co bez odpowiedzi hmmm

 

Odezwie sie ma teraz duzo pracy,duzo ludzi z forum teraz ma do leczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur a co jesc aby zwiekszyc poziom dopaminy, jakies propozycje ?

l-tirosine albo kreatyne ale jak bierzesz wenle to nic nie da, SSRI obnizaja poziom dopaminy

ze obniza to nie wiedzialem, ale lipa.

dzieki za info

Hm jak jestes w UK to moze jakis koks dobry dostaniesz,sa jeszcze agonisci dopaminy typu piridebyl etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l-tirosine albo kreatyne ale jak bierzesz wenle to nic nie da, SSRI obnizaja poziom dopaminy

ze obniza to nie wiedzialem, ale lipa.

dzieki za info

Hm jak jestes w UK to moze jakis koks dobry dostaniesz,sa jeszcze agonisci dopaminy typu piridebyl etc

 

Koks o rzesz kurna :mrgreen:

No na dopamine najlepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze koks tez moze zespol serotoninowy wywolac, Artur co myslisz ?

 

-- 15 lip 2015, 13:23 --

 

A wogole to w uk cos tam uchwalaja i dopalacze a takze kratom ma byc nielegalny na dniach lub tygodniach, zamowilem sobie poki jeszcze nie zostalo przeglosowane Ku....a. W pl natomiast nagonka, co sie dzieje .... swiat zszedl na psy totalnie. Ja sie totalnie odseparowalem od ludzi i swiata, nie chce brac udzialu ww tym syfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze koks tez moze zespol serotoninowy wywolac, Artur co myslisz ?

 

-- 15 lip 2015, 13:23 --

 

A wogole to w uk cos tam uchwalaja i dopalacze a takze kratom ma byc nielegalny na dniach lub tygodniach, zamowilem sobie poki jeszcze nie zostalo przeglosowane Ku....a. W pl natomiast nagonka, co sie dzieje .... swiat zszedl na psy totalnie. Ja sie totalnie odseparowalem od ludzi i swiata, nie chce brac udzialu ww tym syfie.

Koks i amfetamina nie powodują ZS z SSRI., glownie dzialaja na dopamine i adrenaline.

Wiem, bo probowalem i na Prozacu nawet dzialaly mocniej.

 

Zespol serotoninowy zagraza przy SSRI z DXM,tramadolem,syntetycznymi opioidami,IMAO,5ht, tryptofanie,dziurawcu etc.

 

 

Nie to ze namawiam oczywiscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze koks tez moze zespol serotoninowy wywolac, Artur co myslisz ?

 

-- 15 lip 2015, 13:23 --

 

A wogole to w uk cos tam uchwalaja i dopalacze a takze kratom ma byc nielegalny na dniach lub tygodniach, zamowilem sobie poki jeszcze nie zostalo przeglosowane Ku....a. W pl natomiast nagonka, co sie dzieje .... swiat zszedl na psy totalnie. Ja sie totalnie odseparowalem od ludzi i swiata, nie chce brac udzialu ww tym syfie.

Koks i amfetamina nie powodują ZS z SSRI., glownie dzialaja na dopamine i adrenaline.

Wiem, bo probowalem i na Prozacu nawet dzialaly mocniej.

 

Zespol serotoninowy zagraza przy SSRI z DXM,tramadolem,syntetycznymi opioidami,IMAO,5ht, tryptofanie,dziurawcu etc.

 

 

Nie to ze namawiam oczywiscie :P

 

Ja bym mimo wszystko, nie ryzykowal, kokaina zwieksza ilosc serotoniny, na pewno nie tak jak dopaminy, ale nie jest tak, ze nie istnieje jakiekolwiek zagrozenie w laczenie antydepresantów z koksem, lepiej sobie odpuscic takie zabawy, poza tym mozna dostac depresji oddechowej i po prostu sie przekrecic. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To informacyjnie. Dawka zwiekszona do 150 mg.

 

Tak myślałam...

Ja tez dzisiaj byłam i kazał wrocić do podwyższonej 150 mg.... wiec spróbuję jeszcze raz wejść na wyzszą dawkę .

Moze tak jak u Ciebie zadziała tym razem lepiej.

Bo od 3 dni miałam roztrzęsienie straszliwe. Od Jutra rana zaczynam :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, jeśli mu ten bioenergoterapeuta pomógł to niech odstawia leki. Każdy sposób na wyleczenie jest dobry. Myślę, że siła sugestii i zmiana myślenia to w nerwicy/depresji duzo. W końcu na terapii nad tym się pracuje. Jeżeli coś mu się przestawiło w myśleniu to chyba dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze koks tez moze zespol serotoninowy wywolac, Artur co myslisz ?

 

-- 15 lip 2015, 13:23 --

 

A wogole to w uk cos tam uchwalaja i dopalacze a takze kratom ma byc nielegalny na dniach lub tygodniach, zamowilem sobie poki jeszcze nie zostalo przeglosowane Ku....a. W pl natomiast nagonka, co sie dzieje .... swiat zszedl na psy totalnie. Ja sie totalnie odseparowalem od ludzi i swiata, nie chce brac udzialu ww tym syfie.

Koks i amfetamina nie powodują ZS z SSRI., glownie dzialaja na dopamine i adrenaline.

Wiem, bo probowalem i na Prozacu nawet dzialaly mocniej.

 

Zespol serotoninowy zagraza przy SSRI z DXM,tramadolem,syntetycznymi opioidami,IMAO,5ht, tryptofanie,dziurawcu etc.

 

 

Nie to ze namawiam oczywiscie :P

 

Ja bym mimo wszystko, nie ryzykowal, kokaina zwieksza ilosc serotoniny, na pewno nie tak jak dopaminy, ale nie jest tak, ze nie istnieje jakiekolwiek zagrozenie w laczenie antydepresantów z koksem, lepiej sobie odpuscic takie zabawy, poza tym mozna dostac depresji oddechowej i po prostu sie przekrecic. :pirate:

 

Depresji oddechowej po stymulantach?

Nigdy w zyciu, za to depresja oddechowa bardziej juz grozi przecietnemu pijusowi z Polski ktory zapija klony woda na przyklad;)

 

Dzisiaj znowu malo energii, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, jeśli mu ten bioenergoterapeuta pomógł to niech odstawia leki. Każdy sposób na wyleczenie jest dobry. Myślę, że siła sugestii i zmiana myślenia to w nerwicy/depresji duzo. W końcu na terapii nad tym się pracuje. Jeżeli coś mu się przestawiło w myśleniu to chyba dobrze.

 

Ciekawe w jaki sposob mu pomogl, patrzac na zdjecie i gadajac na gg, co to czary mary. :D

Moze mu lepiej bo zmniejszyl dawke leku.

 

 

-- 15 lip 2015, 13:23 --

 

A wogole to w uk cos tam uchwalaja i dopalacze a takze kratom ma byc nielegalny na dniach lub tygodniach, zamowilem sobie poki jeszcze nie zostalo przeglosowane Ku....a. W pl natomiast nagonka, co sie dzieje .... swiat zszedl na psy totalnie. Ja sie totalnie odseparowalem od ludzi i swiata, nie chce brac udzialu ww tym syfie.

Koks i amfetamina nie powodują ZS z SSRI., glownie dzialaja na dopamine i adrenaline.

Wiem, bo probowalem i na Prozacu nawet dzialaly mocniej.

 

Zespol serotoninowy zagraza przy SSRI z DXM,tramadolem,syntetycznymi opioidami,IMAO,5ht, tryptofanie,dziurawcu etc.

 

 

Nie to ze namawiam oczywiscie :P

 

Ja bym mimo wszystko, nie ryzykowal, kokaina zwieksza ilosc serotoniny, na pewno nie tak jak dopaminy, ale nie jest tak, ze nie istnieje jakiekolwiek zagrozenie w laczenie antydepresantów z koksem, lepiej sobie odpuscic takie zabawy, poza tym mozna dostac depresji oddechowej i po prostu sie przekrecic. :pirate:

 

Depresji oddechowej po stymulantach?

Nigdy w zyciu, za to depresja oddechowa bardziej juz grozi przecietnemu pijusowi z Polski ktory zapija klony woda na przyklad;)

 

Dzisiaj znowu malo energii, masakra.

 

Faktycznie pomylilem sie, no ale moze dostac chocby zawalu nawet po samym stymulancie a z antydepresantem takim jak wenla to mozliwe.

 

-- 15 lip 2015, 17:16 --

 

Psychopharm, Nic nie wiem o tej nowej substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo depresji, czytaliście o nowej subtancji o nazwie GABA-NAMs, która leczy depresję u zwierząt w ciągu 24 h?

 

Zalezy co rozumiesz pod slowem 'Leczy depresje". W artykule ktory czytalem jest "uwalnia od symptomow" a to zupelnie inna sprawa, jest sporo srodkow, ktore uwalniaja natychmiast od symptomow, ale nei nadaja sie co ciaglego stosowania. Opioidy,alkohol,stymulanty,dysocjanty, etc

 

“We have evidence that these compounds can relieve the devastating symptoms of depression in less than one day, and can do so in a way that limits some of the key disadvantages of current approaches.”

 

Nic o tolerancji na efekt, efektach ubocznych etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu się czepiasz, przecież pisze, że to są wstępne badania na zwierzętach. Tak czy owak może to być ciekawa grupa leków, jeśli okażą się skuteczne u ludzi.

Nie czepiam tylko studze zapal :D

Jakos nie wierze ze znajdzie sie cudowna tabletka, ktora w jeden dzien nagle wyleczy depresje.

Biorac pod uwage, ze depresja to najprawdopodbnie chemiczne uszkodzenie mozgu to po prostu taki lek nie jest mozliwy.Tlko powolne przywracanie neurogenezy i czekanie.

Najlepszy bylby lek, ktory od razu poprawia objawy i jednoczesnie dlugofalowo oddzialuje na zrodlo depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×