Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dostala wiec ok ;)

 

Miałem na myśli coś innego ;)

 

DObra dobra juz wiem co miales na mysli zboczku heh :P

 

Chyba zrobię jakiś grafik, kto jakiego dnia ma mi przynieść śniadanie do łóżka. ;P

 

Ja moge juz zawsze,na zawsze CI przynosic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, niestety, zbyt "grzeczna" ostatnimi czasy jestem więc nie dane będzie mi przetestować :D.

 

Oj nie mow chop,ja tez bylem bardzo grzeczny kiedys :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefowa, ależ szefowa dała sobie avatar - "I'm the boss, don't play with me" hihi :D

Wspaniały awatar! Ech, a ja właśnie chciałbym z Artemizją "pograć" i w ogóle. No ale nie można, niestety. :cry:

Bo po pierwsze, uważam, że lepiej od razu uczyć się radzić sobie bez nich a po drugie nie chciałabym się od nich uzależnić. Inna kwestia, to taka, że brałam przez chwile Afobam i czułam się po nim fatalnie. Kręciło mi się w głowie i mdlałam.

Tylko że smucisz się, że sobie nie radzisz ostatnio. Twardym trzeba być, to prawda, ale czasem warto dać sobie pomóc. Wzięłaś jedną benzodiazepinę i się zraziłaś (może to i dobrze akurat), ale ja bardziej miałem na myśli leki antydepresyjne, które nie uzależniają.

No własnie, czy aby na pewno?

W życiu pewne są tylko podatki i śmierć. :) Jak jednak zaznaczyłem istnieje cała masa leków, które mogłyby Ci pomóc stanąć na nogi (niezależnie od neurologicznych przyczyn niedomagania) i które wcale nie jest tak trudno odstawić po półrocznym przyjmowaniu. No ale to tylko sugestia, jesteś duża, sama decydujesz.

---

 

Kurna, wróciłem z krótkiej przejażdżki. Jazda samochodem i śpiewanie ulubionych piosenek na głos to, oprócz orgazmu, jedno z najprzyjemniejszych odczuć w świecie mym doczesnym. Dzisiaj używałem pyska do Dżemu. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały awatar! Ech, a ja właśnie chciałbym z Artemizją "pograć" i w ogóle. No ale nie można, niestety. :cry:

Jak to, możecie przecież iść sobie w Państwa miasta pograć :D.

Tylko że smucisz się, że sobie nie radzisz ostatnio. Twardym trzeba być, to prawda, ale czasem warto dać sobie pomóc. Wzięłaś jedną benzodiazepinę i się zraziłaś (może to i dobrze akurat), ale ja bardziej miałem na myśli leki antydepresyjne, które nie uzależniają.

Bonsai, kochany ale ja nie mam depresji ;). Fakt, dopada mnie czasem chwilowy dołek ale to przecież każdemu się zdarza a już tym bardziej w takiej sytuacji w jakiej jestem. Uwierz mi, że jestem radosnym i pełnym optymizmu człowiekiem. Smucę się, to fakt ale dlatego, że już mam dosyć tej sytuacji bo czas ucieka a ja stoję w miejscu. Chociaż fakt, dowiedziałam się przy okazji o posiadanych kilku "schorzeniach" ;). Także mój drogi, leki antydepresyjne w niczym mi nie pomogą bo na szczęście problemu z nastrojem nie mam. Ale dziękuję za Twoją troskę, to miłe i doceniam :).

W życiu pewne są tylko podatki i śmierć. :) Jak jednak zaznaczyłem istnieje cała masa leków, które mogłyby Ci pomóc stanąć na nogi (niezależnie od neurologicznych przyczyn niedomagania) i które wcale nie jest tak trudno odstawić po półrocznym przyjmowaniu. No ale to tylko sugestia, jesteś duża, sama decydujesz.

Jedyne leki, nad którymi się czasem zastanawiam to takie, które zniwelują objawy somatyczne - to ciągłe otępienie przede wszystkim i uczucie bujania. Więc jak rozumiem, to zapewne tylko i wyłacznie leki przew-lękowe, któe tak de facto otepiają tylko i dlatego człowiek tych objawów nie ma.

Kurna, wróciłem z krótkiej przejażdżki. Jazda samochodem i śpiewanie ulubionych piosenek na głos to, oprócz orgazmu, jedno z najprzyjemniejszych odczuć w świecie mym doczesnym. Dzisiaj używałem pyska do Dżemu. :>

Ojjj, to jest miłe jechać autem po bezdrożach "Ameryki" i drzeć pyska w eter. Wiatr we włosach, horyzont daleko w oddali, chill ehh....chciałabym już stanąc na nogi bo się rozmarzyłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, aleś ty pracowita no no weż na luz jak masz czas odpocznij praca nie ucieknie ;) zachowuję się podobnie jak Ty a potem padam ze zmęczenia ciągle ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, cały dzień dzisiaj coś robię i w sumie sama nie wiem po co :bezradny:
Hahaha no właśnie jak pięknię to ujęłaś warto się tak szarpać?idż kochana zrelaksuj się pomyśl o sobie dość już na dziś szkoda dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×