Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że ten bioenergoterapeuta działa na zasadzie wiary. Jak uwierzyłeś, że Ci pomogło, to naprawdę pomogło. W sumie problemy z psyche rodzą się we łbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powstają tu rożnego rodzaju gangi hihih[/quot]

 

Hah tak uważaj po gan wenlove jest bardzo niebezpieczny :P

 

Jedotik no w końcu nie zyje sie samymi lekami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwany syndrom offtopu - wywalony z tematu pierwotnego wykazuje tendencje do samoistnego upadku. Jak Wam się uda, to będzie pierwszy taki przypadek, jaki widziałem :P

 

Sa takie rzeczy ktore nawet sie fizjologa nie snilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=wZZu1sWXxn0

https://www.youtube.com/watch?v=GR9JiYaZ6-w

tak wyglądają reakcje ludzi na przytulenie z zaskoczenia.nie są przyzwyczajeni do takiego zachowania.

a tak w ogóle to faktycznie idąc tokiem myślenia motłochu dalej to ludzi zaprzyjaźnionych,kochających którzy się obściskują i plują sobie do gardeł się porozdzielać i pozamykać,jak robią problemy personelowi to zastrzyk jest dobry na wszystko i wnet się ucisza.tych którzy się pierdolą aż czuć moczem dać bezterminowe w psychiatryku.zachowanie musi być poprawne i etyczne.samotność to jedyne lekarstwo na każdą chorobę jedna droga szybciej umrzesz.wystarczy złąmać dwie nogi i już po tobie w kilka dni a społeczeństwu wygodnie.gdyby człowiek był naprawialny samotność również sama by zanikła nawet nieoczekiwanie.rączke/nóżka w każdym komputroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy powiem Ci tak nie bierze sie do tego takiego Boga jakiego ludzie widza,po prostu jest to swiatlosc.Jestem dopiero na samym poczatku,wiedza moja na ten temat jest bardzo mala,dopiero pozwolilem sie otworzyc na energie plynaca z wszechswiata ;) Jeszcze dluga droga przedemna i nie jest to zadna sekta czy cos w tym rodzaju,zadne sily nieczyste wogole nie maja nic z tym wspolnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok :) a mnie się wydaje czasem ze jest jeden Bóg dla wszystkich hehe

 

To juz wszystko zalezy od tego w co wierzysz ;) Ja jestem katolikiem,chodz od bardzo dlugiego czasu jestem ateista ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×