Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba już wiem ...


mała01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, bardzo ciepło. Krążę tutaj od ppewnego momentu. Wreszcie odważyłam się napisać kilka słów, chociaż nie wiem czy składnie mi to wyjdzie. Wszak jestem i tak do niczego! Od kiedy tylko pamiętam, moje życie to pasmo raczej niepowodzeń i brak swojego miejsca, stałości, nadwrażliwość emocjonalna, bardzo surowe traktowanie siebie, pobłażanie i wyrozumienie w stosunku do innych, duże pokłady empatii. Jako nastolatka - eksperymenty z alkoholem, życie na granicy, wyprowadzka z domu, później powrót, próba samobójcza. To cud, że spadłam jakoś na cztery łapy. Wierzę w swojego Anioła Stróża. Siłę, która mi pomaga. Skończyłam studia, podjęłam pracę, poznałam męża, mam dziecko. Nigdzie jednak nie mogę spokojnie pracować, prędzej czy później zdarzy się coś i odchodzę. kończę studia podyplomowe, dzięki którym poznałam te magiczną tajemnicę, brzemię, które jest mi przypisane - DDA !!!! Teraz już wiem. Niedawno byłam u psychiatry. Ha, ha, ha... dostałam alprox. Czy ja wiem... Mimo swej wiedzy: przekonania, myśli automatyczne, sytuacja , emocje, konfrontowanie wyobrażenia z rzeczywistością, nie umiem sobie pomóc.

Boję się również iść do psychologa, bo pewnie pomyśli, że jestem kretynką, która sama nie wie, czego chce. Za kilka miesięcy rezygnuję z kolejnej pracy... :cry:

Czytam o dr Stelmaszczyku... Ale jest to trochę kasiory. Czy ktoś może mi coś poradzić...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała01, Witaj:)

Przede wszystkim piszesz, że czytałaś o dr. Stelmaszczyku czyli to oznacza, że jestes z Łodzi tak? bo ja tak :)

Powiem ci, że to dobry doktor, w początkowym okresie postawił mnie trochę na nogi, lekami, z tym, że nie bardzo chciał ze mną zacząć terapię, sam nie wiem czemu :) bo z innymi prowadził :) i dlatego wybrałem się do innego lekarza. Ale wile Stelmaszczyk pomógł, szczególnie w sprawach o których piszesz, tak słyszałem przynajmniej.

Jeszcze jedną doktorową jaką moge polecić to Dr. Rabe Jabłońska tez z Łodzi, bardzo szybko mi wyłatwiła terapię w NFZ czekałem ze dwa tygodnie i teraz co tydzień zaczynam chodzić, bardzo ona poważnie podchodzi do wszystkiego,, zawsze można do niej zadzwonić itp :).

pozdrwawiam cię gorąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×