Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks w autobusie


Lord Cappuccino

W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?

    • GRA
      17
    • SEKS
      26


Rekomendowane odpowiedzi

no ładnej świni za głowę aliena odmówiłbym tydzień a trollicy rok :>

 

Hah nawet ladnej i doswiadczonej jak np Sophie Dee albo Ash Hollywood ? :D xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem o kim piszesz, musiałbym wyguglać, oby nie jakieś panie lekkich obyczajów zboczku Ty jeden

eee nie no takie świnie to niech siedzą w swoim zoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem o kim piszesz, musiałbym wyguglać, oby nie jakieś panie lekkich obyczajów zboczku Ty jeden

eee nie no takie świnie to niech siedzą w swoim zoo

 

Hah panie lekkich obyczajow :D to sa gwiazdy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna to jest dziewczyna Jona Snowa.

 

Fajnie to miec kobiete ktora lubi sobie pograc :D

 

Ja z moim byłym regularnie napie*dalam w Mortal Kombat, chyba krzywdę go tym emocjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna to jest dziewczyna Jona Snowa.

 

Fajnie to miec kobiete ktora lubi sobie pograc :D

 

Ja z moim byłym regularnie napie*dalam w Mortal Kombat, chyba krzywdę go tym emocjonalnie

 

To za to, że nie wyrzucałeś śmieci, kiedy o to prosiłam- FATALITY! To za to, że rozrzucałeś wszędzie swoje skarpetki- FATALITY! A to za to, że byłeś kiepski w łóżku- TRIPPLE FATALITY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna to jest dziewczyna Jona Snowa.

 

Fajnie to miec kobiete ktora lubi sobie pograc :D

 

Ja z moim byłym regularnie napie*dalam w Mortal Kombat, chyba krzywdę go tym emocjonalnie

 

Ze mna bys nie wygrala :P

 

Mam 15 lat doswiadczenia wiec wiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to miec kobiete ktora lubi sobie pograc :D

 

zależy komu

 

mój facet nie lubi raczej grać a nawet jeśli w końcu się tego podejmuje to i tak nie sprawia mi zbytniej przyjemności ciągłe wygrywanie

 

a on pewnie z tego powodu nie lubi gier jeszcze bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to miec kobiete ktora lubi sobie pograc :D

 

zależy komu

 

mój facet nie lubi raczej grać a nawet jeśli w końcu się tego podejmuje to i tak nie sprawia mi zbytniej przyjemności ciągłe wygrywanie

 

a on pewnie z tego powodu nie lubi gier jeszcze bardziej :D

 

Oj no trzeba miec rownego przeciwnika,bo tak to jest bez sensu mozna zasnac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta jest słaba, bo nie wymaga zbyt poważnego zastanawiania się i odpowiedzi zawsze będą skrajnie różne w zależności od tego, do jakiej grupy osób zostanie ona skierowana.

 

Lepiej jest zadać pytanie: Czy wolałbyś danego dnia zagrać w najbardziej wyczekiwaną przez ciebie grę wiedząc, że nigdy później nie będziesz mógł już w nią zagrać, czy zamiast tego wolałbyś uprawiać seks z osobą, z którą nigdy normalnie nie mógłbyś tego zrobić? Ot, i mamy zagwozdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta jest słaba, bo nie wymaga zbyt poważnego zastanawiania się i odpowiedzi zawsze będą skrajnie różne w zależności od tego, do jakiej grupy osób zostanie ona skierowana.

 

Lepiej jest zadać pytanie: Czy wolałbyś danego dnia zagrać w najbardziej wyczekiwaną przez ciebie grę wiedząc, że nigdy później nie będziesz mógł już w nią zagrać, czy zamiast tego wolałbyś uprawiać seks z osobą, z którą nigdy normalnie nie mógłbyś tego zrobić? Ot, i mamy zagwozdkę.

 

Hmmmm jesli chodzi o gre to szczerze mowiac po jednym dniu grania,czul bym pozniej niedosyt,bo w gierke na ktora sie dlugo czeka gra sie czasem miesiacami ;) Sex jednorazowy tez by mnie nie satysfakcjonowal,bo skoro ta osoba by byla dla mnie nie dostepna to tez lipa,wolal bym miec juz ta kobiete caly czas obok siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gier jest lepsza od większości seksów.

 

Zalezy z jakim partnerem/partnerka,jesli zna sie profesjonalnie na rzeczy to sex moze byc nie ziemski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×