Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, super , wszytsko pozalatwiane , kolorek odswiezylas :great::great: a odzywki stosuj regularnie to efekt powinien byc , biovaxy maja naprawde fajne sklady , lepsze niz te zwykle drogeryjne , sa takie tresciwsze. Argana wcieraj na wilgotne koncowki po myciu i tak zostawiaj.

Ja juz teraz bez odzywiania wloskow to ni huhu . Ale widze roznice.

 

Zalatana23, :******* hey a w Decathlonie kicha straszna , nadzwigalam sie jak facet a stawka 6 zl na reke i umowa bez ubezpieczenia w dodatku szef burak , pilnujacy Cie na kazdym kroku i uwazajacy ze powinnas go calowac po rekach bo cie zatrudnil. Trzymam kciuki za ta oferte :great::great::great: na ktora cv wyslalas.

 

Ja wlasnie wlosy umylam i z odzywka siedze:D za chwile ide ja na cieplo powiuchac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki!!! :papa::papa:

 

A ja dzisiaj nijaka... ni przede mną, ni za mną :mrgreen: po południu zdrzemnęłam się ok. 2 godz., później wpadła sąsiadka z ciastem z malinami, mniam!

A teraz też siedzę po umyciu głowy, już podsuszona, zaraz ułożę włoski.

 

kosmostrada, Pięknoto jedna, to masz już z głowy fryzjera, włoski zrobione na cacy :great:

Mnie czeka strzyżenie, może pod koniec tygodnia się wybiorę. Jutro mam znowu stomatologa.

 

platek rozy, chyba też sobie zakupię tę odżywkę, bo latem włosy są suche od słońca i wiatru, trzeba je odżywić.

A co to znaczy "na cieplo powiuchac"??? :D

 

Zalatana23, witaj, też kciukasy trzymam za pracę! Nie płakałaś za samochodzikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, to jak u wiekszosci , raz tak , raz siak , grunt to do przodu !:)

 

mirunia, a malinowe ciacho :105: lubie , musze jakies fit zrobic takie , tylko chyba za czas jakis bo teraz nie zarabiam :bezradny: do konca lipca prawie.

Kochana a na cieplo to ja wiucham odzywke suszarka :D mam czepek foliowy na glowie bo biovaxy dobrze dluugo potrzymac a jak cieplym powietrzem wiucham to sie lepeij wchlaniaja :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja dzisiaj byłam u zębologa ;) i za 2 tyg. znowu bo niestety czeka mnie kanałowe leczenie :roll: dzisiaj tylko lekarstwo mi włożyła do zęba ;)

 

platek rozy, ja biovax nakładam przed myciem włosów na chwile i dopiero później myje, a po umyciu inną odżywkę stosuję, bo jak po umycu zrobie biovaxem to na następny dzień wyglądam jakby mnie krowa liznęła, pomimo, że nie nakładam nigdy po umyciu odżywek od skóry głowy tylko od wysokości ucha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja dzisiaj byłam u zębologa ;) i za 2 tyg. znowu bo niestety czeka mnie kanałowe leczenie :roll: dzisiaj tylko lekarstwo mi włożyła do zęba ;)

 

platek rozy, ja biovax nakładam przed myciem włosów na chwile i dopiero później myje, a po umyciu inną odżywkę stosuję, bo jak po umycu zrobie biovaxem to na następny dzień wyglądam jakby mnie krowa liznęła, pomimo, że nie nakładam nigdy po umyciu odżywek od skóry głowy tylko od wysokości ucha ;)

 

No co jest z Pania ? ;) Czemu tak zamilklas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :mrgreen: tera rozumiem, to suszarką wiuchasz!

 

DarkMaster, pewnie, że feministka... jak pisałam, to nie było żadnego chłopa :bezradny:

 

Witam i tego Kolegę od pięknych ptaszków!!! :mrgreen: Są cudne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×