Skocz do zawartości
Nerwica.com

SELEGILINA (Selgres)


Fightel

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      11
    • Nie
      4
    • Zaszkodziła
      1


Rekomendowane odpowiedzi

A no. Etylofenidat to był cud, niestety już delegal. Wellbutrin trochę też działał, zwiększał libido, ogólną emocjonalność. Metylofenidat też działał ale słabiej. Amisulpryd wcale.

Zainteresuj sie izopropylofenidatem. Nie wiem jak z legalnoscia oraz toksycznoscia (produkt stosunkowo nowy), na pewno ciezko sprowadzic, ale z tego co wyczytalem, wiecej dopaminy, mniej noradrenaliny i dluzszy okres poltrwania (w porownaniu do metylo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no. Etylofenidat to był cud, niestety już delegal. Wellbutrin trochę też działał, zwiększał libido, ogólną emocjonalność. Metylofenidat też działał ale słabiej. Amisulpryd wcale.

Zainteresuj sie izopropylofenidatem. Nie wiem jak z legalnoscia oraz toksycznoscia (produkt stosunkowo nowy), na pewno ciezko sprowadzic, ale z tego co wyczytalem, wiecej dopaminy, mniej noradrenaliny i dluzszy okres poltrwania (w porownaniu do metylo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalikali1, z tego co slyszalem i wyczytalem, to dawki 50mg PEA spokojnie wystarcza, co 4h. Oczywiscie euforia + motywacja powstala w ten sposob nie bedzie tak samo silna przez ten okres czasu, ale jest to raczej optymalny czas. Podobno w ten sposob PEA zamienia swoje dzialanie w bardziej podobne do amfetaminowego, aczkolwiek ma nie rosnac az tak tolerancja i nie byc az tak toksyczna.

 

Poczytaj posty tego pana w tym temacie, ma spora wiedze:

 

https://hyperreal.info/talk/fenyloetyloamina-selegilina-t34456.html#p1326486

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te pea ale ludzie kombinujecie a wystarczy se fete kupic. Przeciez i tak dojdzie do wzrostu tolerancji co oznacza zjazd przy odstawce. Kazdy cpun o tym wie a jak nie wie jeszcze to biada mu. Dobre jedynie na jakies specjalne okazje ale moze uzalezniac i to mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 10mg blisko miesiąc. Zmniejszyła mi się trochę senność w ciągu dnia, do tego występuje coś w rodzaju bardzo subtelnej stymulacji. Kilka razy też czułem się jakby trochę lepiej - jak właśnie w tej chwili - jednak nie mam pewności, że to działanie leku, tym bardziej, że prawie każdego dnia występują wahania nastroju, a w takim stanie samopoczucie wraca do poziomu gówna. Selegiline łączę z lamotryginą, aktualnie 100mg.

Nie wiem czy zdołam nakłonić lekarza do wskoczenia na 20mg, tym bardziej, że prawdopodobnie jest "chory". Przydałaby mi się jeszcze zmiana w papierach na chad, bo lamotrygina tania nie jest, a arypiprazol brzmi bardzo kusząco.

Ciągle na selegilinie. Przez dłuższy czas na dawce 12-13mg, 3-4 tygodnie na 20mg, teraz zszedłem do 7-8mg. Na 20mg wystąpiła hipomania, więc ciężko mi obiektywnie określić różnice pomiędzy tą dawką a mniejszymi, choć jest wtedy bardzo widoczna suchość w ustach, więc widać, że coś się dzieję. Ogólnie działanie lekko stymulujące, niwelujące w jakimś stopniu senność i zmęczenie, jednak poza minimalną poprawą, żadnych większych zmian. Objawy negatywne ciągle widoczne, aczkolwiek jest jakby mniej tych niepożądanych myśli egzystencjalnych, które wchodziły mi do głowy kiedy tylko chciały, ukazując świat jeszcze bardziej chujowym i absurdalnym. Po zjedzeniu czegoś obfitego w tyramine, nie występowały żadne objawy niepożądane, tym samym nie ograniczałem się w jedzeniu w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te pea ale ludzie kombinujecie a wystarczy se fete kupic. Przeciez i tak dojdzie do wzrostu tolerancji co oznacza zjazd przy odstawce. Kazdy cpun o tym wie a jak nie wie jeszcze to biada mu. Dobre jedynie na jakies specjalne okazje ale moze uzalezniac i to mocno.

Niestety teraz juz nie dostaniesz dobrej fety, a ryzykowac wciaganie tynku lub paracetamolu nie kazdemu sie widzi. Przy aptecznych preparatach przynajmniej wiadomo za co sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd przydałaby się depenalizacja, legalizacja, nałożenie akcyzy, program badania czystości, tożsamości itp, kontroli jakości.

Sama depenalizacja i legalizacja pewnie by wystarczyla a rynek jzu by zadbal o to zeby dostarczac produkt dobrej jakosci po dobrej cenie tak jak to sie teraz dzieje z wieloma innymi preparatami bez recepty.

Kto wie, moze za naszego zycia to sie uda.Seleginine mozna jeszcze w miare latwo zdobyc ale nie slyszalem zeby komus sie udalo Adderal w imporcie docelowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selegilina podobnie jak agoniści dopaminy desensytyzuje autoreceptory dopaminergiczne skutkiem czego jest po pewnym czasie uwalnianie dopaminy.Najlepszy w leczeniu anhedonii mógłby okazac sie roxindole który jest selektywnym agonistą autoreceptorów dopaminergicznych bez wpływu na receptory na błonie postsynaptycznej,niestety w Polsce jest nie dostępny.Pozostaje pramipexol który równiez oddziałuje głównie na autoreceptory dopaminergiczne będąc ich agonistą,dlatego nie działa on od razu tylko po kilku tygodniach przewlekłego stosowania.Na początku blokuje synteze dopaminy wiec może działać neuroleptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selegilina podobnie jak agoniści dopaminy desensytyzuje autoreceptory dopaminergiczne skutkiem czego jest po pewnym czasie uwalnianie dopaminy.Najlepszy w leczeniu anhedonii mógłby okazac sie roxindole który jest selektywnym agonistą autoreceptorów dopaminergicznych bez wpływu na receptory na błonie postsynaptycznej,niestety w Polsce jest nie dostępny.Pozostaje pramipexol który równiez oddziałuje głównie na autoreceptory dopaminergiczne będąc ich agonistą,dlatego nie działa on od razu tylko po kilku tygodniach przewlekłego stosowania.Na początku blokuje synteze dopaminy wiec może działać neuroleptycznie.

 

Tyle ze dzialanie antydepresyjne selegininy nie wynika tylko z wplywu na dopamine ale rowniez w wplywu na PEA i inne aminy sladowe oraz enzymy

 

-- 22 lip 2015, 19:43 --

 

Jak ktos ma na zbyciu pake sele to priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×