Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tu po raz pierwszy.Mam ogromnego doła,nie wiem co dalej robić .Mam nerwice lękową,przerwałem leczenie lekami ,teraz próbuje żyć normalnie ,ale choroba mnie dopada,nie chce odpuścić.Jak sobie radzicie?Czy się kiedyś spotkaliście ? czy ktoś z Was daje rade bez leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy w życiu nie miałam w realu przyjemności z kimś z prawdziwą nerwicą lękową .....

A co do leków .... to ja niestety bez prochów nie daje rady :roll: ..... dużo razy odstawiałam .... rok, dwa było ok .... a potem nawrót i to potężniejszy od poprzedniego ... więc kiepsko to widze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest prawdziwa nerwica lękowa? Myślę że u każdego jest trochę inaczej .Ja mam czasami nierównomierne bicie serca,coś jakby dodatkowe skurcze,wywołują u mnie strach.Kiedyś się tak wystraszyłem że złapał mnie skurcz wszystkich mięśni :twarzy,rąk,nóg,brzucha.Takiego sparaliżowanego zawieźli mnie do szpitala.Łapie mnie też czasami migrena z aurą(bule głowy z zaburzeniem widzenia),kiedyś nie wiedziałem że to migrena.Wszystko to takie błędne koło ,objawy powodują strach,strach wywołuje objawy i tak się kręci karuzela .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze napisaliscie mysle ze mozna sie jakos zgadac i pogadac ale tu bedzie ciezko najepiej niech kazdy wymieni numerami gg

 

---- EDIT ----

 

fajnie ze napisaliscie mysle ze mozna sie jakos zgadac i pogadac ale tu bedzie ciezko najepiej niech kazdy wymieni numerami gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim znerwicowanym Gdańszczanom i Gdańszczankom serdecznie życzę aby w Nowym 2009 Roku nie dopadały nas nerwice,lęki i jakieś tam.Zyczę zdrowia,pogody ducha,samych słonecznych dni i pamietajcie na Wszej ulicy też zaświeci słonko.Mam nadzieje,że się jednak zmobilizujemy i spotkanie urządzimy.Do zobaczenia .lglu4mkngqzaovw94ue.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z Gdańska :D

Zmagam się z depresja i nerwicą lękową , na prochach i psychoterapii zaczęłam żyć. Raz jest lepiej , raz gorzej ale najważniejsze ,że chyba pomału wychodzę na prostą. Myślę pozytywnie ( jak na razie).

pozdrawiam "swojaków" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czesc Wam, ja tez jestem z Gdańska i pisze sie na spotkanie jesli mozna. Mam depresje, lęk przed samotnoscia, nie moge sie otworzyc na nowe znajomosci, nie mysle pozytywnie. Od 1,5 miesiaca biore citabax 20, ostatnio 40 - na razie nie ma poprawy:-( -bee84 wie bo na forum citabaxu sie poznalismy:-),

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!!Ja tez jestem z Gdańska.Biorę Citabax,40 mg (wcześniej 60).Mnie pomógł,powiedziałabym ,że nawet bardzo.Ale nie martw sie.jeśli nie ten lek,dobiorą Ci coś innego,bo to sprawa indywidualna,na każdego działa co innego :)Pozdrawiam

 

[*EDIT*]

 

a czy ktoś z was bierze udział w terapii u psychoterapeuty??Mi sie wydaje,to znaczy myślę,że same leki to nic.Trzeba chodzić na terapię,bo w człowieku tyle wszystkiego siedzi z przeszłość,że leki tego nie wypędza.Ja byłam do tej pory na 3 spotkaniach z terapeutą,ale na efekty trzeba czekać...Jeśli chodzicie to jakie wrażenia i przede wszystkim jakie efekty??Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloo witam Gdansk i okolice ;):);P Ja szukam ludzi raczej z Oslztyna i okolic ale chyba jakos ciezko ze spotkaniem w realu w moich stronach.. przynajmniej po postach widze ze wszelka dzialalnosc stoi w miejscu.. ;p A u was widze ze cos sie dzieje;) Takze ja bym sie z checia na jakies spotkanko pisala.. ;) tymbardziej ze w Gdansku mam zamiar czesto bywac na lekcje tanca iitp.. ;) (no powiedzmy czesto;p bo siedze w Angli..;] ale proporcjolalnie do tego ile bede u siebie na mazurach to czesto;P) Tylko wlasnie problem jest taki ze jestem troche daleko... :|;p nie moge byc czesto w POlsce ale bede teraz 1 marca do ok 9-11 !:) Hackthebrain napisal 27 luty... A jakby wam pasowalo po 1 marca?????? :D :):):P Pzdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja bede... jak mowie ze béde to béde.. ;P Jezu az soe boje..;p ale bede;) 7 moze byc:) jak dla mnei lepiej Gdansk! A co robiliscie na ostatnim spotkaniu..?:) O czym rozmawialiscie jak sie w ogole czujecie..?;p mentalnie, fizycznie..?;p hehe;p Bo ja to sama nei wiem.. jeszcze jakis cazs temu pelna ycia.. ale teraz jakos tak sie u mnie dizwnie porobilo..:| jakas tak zdolowana, marnie wyglasdam... fuuuuuu ;P;P

 

[*EDIT*]

 

:(

 

[*EDIT*]

 

jakby co moj numer gg : 6882869 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×