Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :D , nie no pójdę w kapturze. Moja siostra chodzi w opasce narciarskiej :P

Już sobie czoło pogrzałam w prysznicu. Gdzieś miałam taki kompres, co go na ciepło lub na zimno można było robić. Ale jak tu znaleźć, gdy ostatni raz był widziany u młodego, a w jego pokoju jest czarna dziura, która wszystko wsysa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazję spróbować nie miałem. Co do papryczek - muszę kolejne posadzić. Przywiozłem też nasiona normalnych papryk - również na posadzenie czekają. Chciałbym ajwar pikantny zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mieście, w którym mieszkasz macie restaurację bałkańską Jugoslavija (lub po polsku). Zresztą, jeżeli będzie jakieś spotkanie dorumowe - służę swoją znajomością potraw tamtejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi z tegoż miasta mi powiedzieli; bodaj Serb ją prowadzi. Wiesz, ludzie mi o tym mówią, bo wiedzą o moich związkach z różnymi stronami świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

wymyśliłam sobie że chce byc brązowa i bede chodzić na solarium, smażyć sie na słońcu nie lubię.

dziś ide pierwszy raz

tylko nie wiem na ile minut

pogoda w Krakowie super, nie jest gorąco, tylko żeby nie padało

co słychać u was poniedziałkową porą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, na pierwszy raz się bierze 5-6 minut.

 

Właśnie wróciłam z terapii, ruszył zupełnie nowy wątek.

Straciłam smak na herbatki, bo kupiłam strasznie gorzką zieloną, coś bym zjadła/wypiła, ale nie wiem co.

Muszę jeszcze druknąć artykuł i idę na przedostatnią lekcję do dziewczynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A u mnie leje co chwilę... Wróciłam właśnie z futrzakiem z biblioteki, mimo parasola jesteśmy mokrzy...

Byłam rano u lekarza - po to żeby się dowiedzieć, że to migrenowe lub zatoki... jakbym sama o tym nie wiedziała. Ale po co dać skierowanie na rtg zatok... lepiej polecić jakieś homeopatyczne gówno, a na migrenę koniak z rana... :shock: No nic , sama się muszę leczyć, a jak nie przejdzie, wyskoczyć z kasy na prywatne badania. Miły akcent u lekarki, w podwórku był słodki kot, który dał się pomiętosić. ;)

Pogoda nie sprzyja aktywności outdoorowej, więc ogarniam w chałupie, następny etap wyrzucania, potem znajdę jakąś chwilę na zajęcie przyjemne, jakieś tylko dla mnie.

 

A co opalania - nie znoszę... Opalam się tylko o tyle, o ile mnie złapie słońce w locie.

 

Miłego po południa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja!!!

 

kosmostrada, to samo jest u mnie, co chwilę deszcz, słońce, deszcz, i tak w kółko od wczoraj wieczorem.

Jestem już w domku, szykuję się do wizyty u doktorka i mam dzisiaj straszne niepokoje. Nigdy tak nie przeżywałam wizyty, a dziś masakra. Ciśnienie mi poszło w górę, już wzięłam 10mg hydroksyzyny i dalej jestem galareta w środku. Na dokładkę ta kapryśna pogoda!

 

Kosmuniu, zrób sobie zdjęcie zatok, będziesz spokojniejsza, a te porady lekarki, to niech sobie ona w buty włoży, będzie wyższa!

Czy tak trudno było jej wypisać skierowanie na rtg???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja znów ;)

Z łóżka wstałem gdzieś o 13, jak zwykle pomyłem naczynia, powoli zabieram się do wymycia łazienki, muszę jeszcze powycierać podłogi, wyczyścić klatki moim zwierzakom i ogarnąć pokój, a najchętniej bym sobie poleżał przed TV.

 

kosmostrada, lekarz Ci przepisał homeopatię? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×