Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, ja bylam ze schizofrenikiem i od razu wiedzialam ze choruje. Niestety powodem zerwania z mojej strony nie byla jego choroba ale cos innego. Dlatego sa babki ktore sa w stanie kochac chorych ludzi :) ale to nie oznacz ze beda dzwigac te brzemie same, z drugiej strony tez musi wychodzic chec zmiany :) A z dopasowaniem sie to cieeeezka praca :)

 

-- 12 lip 2015, 21:26 --

 

novymivo, ale moze babka sie bała ze ja zmolestujesz? Tez bym nie zaprowadziła faceta nieznajomego... Moe tutaj na forum napisz w dziale Poznajmy sie :) i sie ktos odezwie :) a poza tym czy ja wiem czy bary to dobry pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk no wlasnie ja nie potrafie podejsc do kobiety i zagadac, a juz wogole nie potrafie robic tych podchodow. Kiedys cos tam mi wychodzilo, a po ostatnim doswiadczeniu nie jestem w stanie tego zrobic. Chce aby to kobieta zobaczyla mnie np smutnego i sie zapytala czy wszystko wporzadku i juz by bylo oki, nie spotkalem takiej kobiety. Ostatnio jedna spotkalem postawilem drinki, sam sie upilem i nawet nie pamietam ale wrocilem pijany do domu, pierwsze pytanie sam do siebie : novy jakby jej zalezalo to by przeciez odprowadzila ciebie do domu widzac ciebie w takim stanie, a tu zonk drinki postawione i nara: Nieufny jestem strasznie teraz.

 

hmmm no mogla sie chociaz zapytac czy dasz rade dojsc do domu,zagadac to nie problem tylko co powiedziec jak podejsc zeby zrobic jak najlepsze wrazenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).

Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,

ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ja bylam ze schizofrenikiem i od razu wiedzialam ze choruje. Niestety powodem zerwania z mojej strony nie byla jego choroba ale cos innego. Dlatego sa babki ktore sa w stanie kochac chorych ludzi :) ale to nie oznacz ze beda dzwigac te brzemie same, z drugiej strony tez musi wychodzic chec zmiany :) A z dopasowaniem sie to cieeeezka praca :)

 

-- 12 lip 2015, 21:26 --

 

novymivo, ale moze babka sie bała ze ja zmolestujesz? Tez bym nie zaprowadziła faceta nieznajomego... Moe tutaj na forum napisz w dziale Poznajmy sie :) i sie ktos odezwie :) a poza tym czy ja wiem czy bary to dobry pomysł...

 

No widocznie nie dopasowaliscie sie ;) jesli jedna osoba robi a druga nic to szybko wszystko runie,taka jest prawda.Co do poznawania kobiet to polecam portale randkowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zylem w pl to mialem wsumie duzo kolezanek i pare zwiazkow , od czasu UK wszystko sie skomplikowalo, bo przejzalem jakie kobiety sa w wiekszosci. wole byc sam niz byc z kims kto i tak nie potrafi kochac.

 

-- 12 lip 2015, 21:32 --

 

Ja mojej ex nigdy nie powiedzialem o erytrofobii a przeciez widziala ze sie czerwienie, i zawsze tylko CO TY TAKI CZERWONY NA TWARZY JESTES. na koncu mi dojebala mowiac @ ty nie masz zadnych kolegow@ no i poszla wpizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).

Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,

ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

 

Nie nie nie,nic nie mowisz,powoli zblizasz sie do niej,pobserwuj ja troche czy czasem nie jest z kims i po prostu zacznij z nia tanczyc,az w koncu bedziesz tak blisko,ze poczujesz jej oddech na klacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, to mowisz, czesc jak masz na imie, co tutaj robisz, itd. Jak poderwac kobiete? https://www.youtube.com/watch?v=4okyo_jC9eg

 

-- 12 lip 2015, 21:33 --

 

agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).

Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,

ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

 

Nie nie nie,nic nie mowisz,powoli zblizasz sie do niej,pobserwuj ja troche czy czasem nie jest z kims i po prostu zacznij z nia tanczyc,az w koncu bedziesz tak blisko,ze poczujesz jej oddech na klacie :D

:uklon:

 

 

Czas na sen :papa: dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, to mowisz, czesc jak masz na imie, co tutaj robisz, itd. Jak poderwac kobiete? https://www.youtube.com/watch?v=4okyo_jC9eg

 

-- 12 lip 2015, 21:33 --

 

agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).

Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,

ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

 

Nie nie nie,nic nie mowisz,powoli zblizasz sie do niej,pobserwuj ja troche czy czasem nie jest z kims i po prostu zacznij z nia tanczyc,az w koncu bedziesz tak blisko,ze poczujesz jej oddech na klacie :D

:uklon:

 

Ona wtedy albo sie oddali albo zarzuci rece na Twoja szyje :D

 

-- 12 lip 2015, 22:36 --

 

novymivo, to mowisz, czesc jak masz na imie, co tutaj robisz, itd. Jak poderwac kobiete? https://www.youtube.com/watch?v=4okyo_jC9eg

 

-- 12 lip 2015, 21:33 --

 

agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).

Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,

ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

 

Nie nie nie,nic nie mowisz,powoli zblizasz sie do niej,pobserwuj ja troche czy czasem nie jest z kims i po prostu zacznij z nia tanczyc,az w koncu bedziesz tak blisko,ze poczujesz jej oddech na klacie :D

:uklon:

 

Agus dobranoc ;) slodkich snow;) do jutraaaa :D caluje :***** mrrrrrr :P

Czas na sen :papa: dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera poradnik podrywania zaraz sobie zanotuje :), emilk i aga mi pomagaja podrywac, a za miesiac nie bede mogl sie uwolnic od dziewczyn.

Ja zawsze zagadywalem, pare pytan a potem z mojej strony cisza bo ja malomowny strasznie jestem. Nie wiem o czy mam gadac. Ja myslalem ze moja rola dac kobiecie pare orgazmow i to mi wychodzi, ale gadac ....

ps -dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera poradnik podrywania zaraz sobie zanotuje :), emilk i aga mi pomagaja podrywac, a za miesiac nie bede mogl sie uwolnic od dziewczyn.

Ja zawsze zagadywalem, pare pytan a potem z mojej strony cisza bo ja malomowny strasznie jestem. Nie wiem o czy mam gadac. Ja myslalem ze moja rola dac kobiecie pare orgazmow i to mi wychodzi, ale gadac ....

ps -dobranoc :)

 

Novy ja tez kiedys bylem bardzo malomowny i wstydliwy,a teraz chulaj dusza piekla nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie inez idzie do pracy, dzieki Aga ze nam przypominasz . Oby sie jej udalo !!

 

Zastanawiam sie co robila przez caly dzien,mam nadzieje ze nie myslala za bardzo o jutrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam dzisiejsze wpisy i to jest jak odcinek jakiegos serialu tandetnego typu "M jak milosc". W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego.

Ja akurat lubie internetowe wojny, mam fora na ktorych specjalnie jade i prowokuje ale tutaj jakos chyba nie wypada.

No i emil to twoje podlizywanie sie kobietom, ogarnij sie chyba miales z matka trudna relacje ze tak ci zalezy na kobiecej akceptacji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam dzisiejsze wpisy i to jest jak odcinek jakiegos serialu tandetnego typu "M jak milosc". W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego.

Ja akurat lubie internetowe wojny, mam fora na ktorych specjalnie jade i prowokuje ale tutaj jakos chyba nie wypada.

No i emil to twoje podlizywanie sie kobietom, ogarnij sie chyba miales z matka trudna relacje ze tak ci zalezy na kobiecej akceptacji :>

:nono:

 

 

a przeczytales siebie ze zrozumieniem? :mrgreen: Uwazasz ze jak ktos jest miły to ma problem z akceptacja? :mrgreen: Natomiast co do zdania W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego. to prawda-tyle ze sam sobie zaprzeczyles ;) bo wlasnie tak sie zachowales :) Natomiast ja znam takie zdanie: cham w necie...4 litery w swiecie :mrgreen: i sie sprawdza 100%. :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 22:14 --

 

Wlasnie inez idzie do pracy, dzieki Aga ze nam przypominasz . Oby sie jej udalo !!

 

uda sie babki sa twarde :) 8) dlatego najpierw Bog stworzył faceta, na probe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno w żadnym lekowym wątku nie było tyle syfu. Jeśli ktoś tu wejdzie dowiedzieć się czegoś o leku, to szybko się zniechęci.

 

A sam emilk jest miły w dość słabym wydaniu. Proponowanie każdej kobiecie "siebie", swoich usług lub nazywanie ich kociakami lub innymi zwierzątkami, jest raczej popularne w gimnazjum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam dzisiejsze wpisy i to jest jak odcinek jakiegos serialu tandetnego typu "M jak milosc". W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego.

Ja akurat lubie internetowe wojny, mam fora na ktorych specjalnie jade i prowokuje ale tutaj jakos chyba nie wypada.

No i emil to twoje podlizywanie sie kobietom, ogarnij sie chyba miales z matka trudna relacje ze tak ci zalezy na kobiecej akceptacji :>

:nono:

 

 

a przeczytales siebie ze zrozumieniem? :mrgreen: Uwazasz ze jak ktos jest miły to ma problem z akceptacja? :mrgreen: Natomiast co do zdania W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego. to prawda-tyle ze sam sobie zaprzeczyles ;) bo wlasnie tak sie zachowales :) Natomiast ja znam takie zdanie: cham w necie...4 litery w swiecie :mrgreen: i sie sprawdza 100%. :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 22:14 --

 

Wlasnie inez idzie do pracy, dzieki Aga ze nam przypominasz . Oby sie jej udalo !!

 

uda sie babki sa twarde :) 8) dlatego najpierw Bog stworzył faceta, na probe ;)

 

Pisalem do Emila nie do Ciebie, jesli bede potrzebowal Twojej opinii to na pewno Cie o tym poinformuje.

Warto rozrozniac ocene i opis zachowania od oceny osoby.

Ludzkie zachowania bywaja dobre i zle, nikt nie jest jednolity dlatego nie ma ludzi do konca zlych albo calkowicie dobrych.

Za to ludzkie zachowania sa rozne, jedne szlachetne inne glupie ,inne jeszcze zle i okrutne.

Jesli bylas na jakiejs terapii to potrafisz chyba rozroznic informacje zwrotna od niekonstruktywnej krytyki.

We mnie po prostu zachowanie emila wzbudza czasami niesmak i mam przeczucie ze cos wiecej za tym stoi.

Informacja zwrotna nie powinna zawierac przeczuc, ale czemu nie mialbym sprobowac pomoc koledze?

 

Poza tym Emil jestes zajebisty gosc i mam nadzieje ze Cie nie urazilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno w żadnym lekowym wątku nie było tyle syfu. Jeśli ktoś tu wejdzie dowiedzieć się czegoś o leku, to szybko się zniechęci.

 

A sam emilk jest miły w dość słabym wydaniu. Proponowanie każdej kobiecie "siebie", swoich usług lub nazywanie ich kociakami lub innymi zwierzątkami, jest raczej popularne w gimnazjum.

:nono:

 

lepiej zeby pisał kocico niz Ty @ lub owaka ;) A akurat syf to miej pretensje do tego kto robi. Jakos nie widze z Twojej strony merytorycznej wypowiedzi na temat wenli. :D

 

-- 12 lip 2015, 22:22 --

 

Czytam dzisiejsze wpisy i to jest jak odcinek jakiegos serialu tandetnego typu "M jak milosc". W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego.

Ja akurat lubie internetowe wojny, mam fora na ktorych specjalnie jade i prowokuje ale tutaj jakos chyba nie wypada.

No i emil to twoje podlizywanie sie kobietom, ogarnij sie chyba miales z matka trudna relacje ze tak ci zalezy na kobiecej akceptacji :>

:nono:

 

 

a przeczytales siebie ze zrozumieniem? :mrgreen: Uwazasz ze jak ktos jest miły to ma problem z akceptacja? :mrgreen: Natomiast co do zdania W internecie malo co jest prawdziwe a przede wszystkim wlasny obraz kogos innego. to prawda-tyle ze sam sobie zaprzeczyles ;) bo wlasnie tak sie zachowales :) Natomiast ja znam takie zdanie: cham w necie...4 litery w swiecie :mrgreen: i sie sprawdza 100%. :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 22:14 --

 

Wlasnie inez idzie do pracy, dzieki Aga ze nam przypominasz . Oby sie jej udalo !!

 

 

 

uda sie babki sa twarde :) 8) dlatego najpierw Bog stworzył faceta, na probe ;)

 

Pisalem do Emila nie do Ciebie, jesli bede potrzebowal Twojej opinii to na pewno Cie o tym poinformuje.

Warto rozrozniac ocene i opis zachowania od oceny osoby.

Ludzkie zachowania bywaja dobre i zle, nikt nie jest jednolity dlatego nie ma ludzi do konca zlych albo calkowicie dobrych.

Za to ludzkie zachowania sa rozne, jedne szlachetne inne glupie ,inne jeszcze zle i okrutne.

Jesli bylas na jakiejs terapii to potrafisz chyba rozroznic informacje zwrotna od niekonstruktywnej krytyki.

We mnie po prostu zachowanie emila wzbudza czasami niesmak i mam przeczucie ze cos wiecej za tym stoi.

Informacja zwrotna nie powinna zawierac przeczuc, ale czemu nie mialbym sprobowac pomoc koledze?

 

Poza tym Emil jestes zajebisty gosc i mam nadzieje ze Cie nie urazilem:)

 

jakbys nie zauwazyl to jest forum, chcesz pisac tylko do emila to pisz na priv ;) Akurat tutaj nie widze ani infromacji zwrotnej ani krytyki tylko wypowiedz ni z gruchy ni z pietruchy :D Lepiej ocenic kogos bez sensu niz napietnowac zachowanie negatywne widac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby pisał kocico niz Ty @ lub owaka ;) A akurat syf to miej pretensje do tego kto robi. Jakos nie widze z Twojej strony merytorycznej wypowiedzi na temat wenli. :D

 

Lepiej, żeby pisał per "Ty", zgodnie z netykietą. Robicie syf, więc mam pretensje do Was. Nie wypowiadam się tu merytorycznie, bo od kilkunastu stron nie ma tu nic merytorycznego, a Wasze zabawy powodują, że na jednej stronie zmieści się z pięć, sześć wielkich postów, które są zupełnie od czapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby pisał kocico niz Ty @ lub owaka ;) A akurat syf to miej pretensje do tego kto robi. Jakos nie widze z Twojej strony merytorycznej wypowiedzi na temat wenli. :D

 

Lepiej, żeby pisał per "Ty", zgodnie z netykietą. Robicie syf, więc mam pretensje do Was. Nie wypowiadam się tu merytorycznie, bo od kilkunastu stron nie ma tu nic merytorycznego, a Wasze zabawy powodują, że na jednej stronie zmieści się z pięć, sześć wielkich postów, które są zupełnie od czapy.

 

to daj przykład a nie wymagasz od innych ;) Dalej stron o wenli masz ponad 1200 to sa opinie uzytkownikow o leku i opisy ich stanow -takze po wenli i na wenli, wiec dla mnie ma to sens. Akurat jakbym chciala czytac opracowania naukowe to bym sie udala do biblioteki albo po opinie do psychiatry na temat leku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jakbys nie zauwazyl to jest forum, chcesz pisac tylko do emila to pisz na priv ;) Akurat tutaj nie widze ani infromacji zwrotnej ani krytyki tylko wypowiedz ni z gruchy ni z pietruchy :D Lepiej ocenic kogos bez sensu niz napietnowac zachowanie negatywne widac :D

 

A ja proponuje zebys Ty z emilem pisala sobie na priv swoje czulosci.

Jesli czegos nie widzisz to czesto oznacza po prostu brak odpowiedniej wiedzy, jaskiniowec jak patrzyl na niebo tez niezbyt wiele widzial i jeszcze mniej rozumial.

Ale nie martw sie jest na to lekarstwo - pokora i ciagla praca nad soba :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai jakos nie widze zebus Ty pisal na temat,nie wpierdalaj sie do naszego watku,ze tak powiem Bo juz od dluzszego czasu masz do mnie jakies sapy,zaczyna mnie to ieytowac pomalu...

 

-- 13 lip 2015, 00:00 --

 

Artur fajnie ze mnie mnie lubisz :P moze wam to przeazkadza ze piszemy czasem nie na temat,ale przeciez jest Tez duzo informacjii o wenli,na pewno codziennie cos nowego sie pojawia ;)

 

-- 13 lip 2015, 00:01 --

 

Powiedzcie czy tylko ja jestem taki zly I negatywny Bo juz nie wiem,dlaczego sie czepiaja mnie..

 

-- 13 lip 2015, 00:03 --

 

To ze Milo odnosze sie do kobiet swiadczy o moim szacunku i mojej wrazliwosci,jestem bardzo uczuciowy Nic na to nie poradze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

 

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×