Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Agus jako jedyna wstawila sie za mna w dziale off topic i bardzo jej dziekuje za to ;) Pamietaj zawsze mozesz na mnie liczyc slonce ;)

 

-- 12 lip 2015, 21:46 --

 

Bo inni to prawie mnie zlinczowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk serio twoj zwiazek sie rozwalil ? Wspolczuje kolego, kochales ja , kochasz, co sie stalo nic nie pisales :(

 

Ja musialem sie uwolnic od niej po prostu zle na mnie dzialala,tylko sie denerwowoalem caly czas wiec luz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, nie pisz do Patrysia w mojej obronie :D bo nie ma potrzeby. On zawsze najezdzał na mnie -ma jakies dziwne poglady na moj temat :) ze swoja kolezanka, dostali kiedys ostrzezenie na forum za wyzwiska bo to samo było. Sa ludzie i ludzie, mnie to szczerze zwisa :) ludzie na forum nie dzialaja na mnie ani wkurzajaco, ani podniecajaco, po prostu obiektywnie :) bez zadnych emocji :) bo tak naprawde nie znamy sie i rozne kazdy ma swoje zycie/doswiadczenie itd, wiec trudno cokolwiek powiedziec wiecej na czyjs temat :) Ty sie lepiej koncentruj na wodzie i energetyce wenli :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

 

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Wspolczuje temu dziecku, ze bedzie mialo taka matke, ktora nie potrafi wykrzesac odrobiny empatii i sadzi

ze jest cudowna a inni sa po prostu gorsi od niej, nie agus, tak uwazasz prawda??

 

Patryk masz dowody ze tak napisałam na forum, to wklej moj post :mrgreen: bo nigdy tak nie pisałam :) Nie, uwazam ze wszyscy jestesmy sobie rowni na tej ziemi, gdzie nas sprowadził Bog :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agus jako jedyna wstawila sie za mna w dziale off topic i bardzo jej dziekuje za to ;) Pamietaj zawsze mozesz na mnie liczyc slonce ;)

 

-- 12 lip 2015, 21:46 --

 

Bo inni to prawie mnie zlinczowali...

Gdzie ten topic trzeba bylo mnie zawolac emilk :)

 

No pytanie do pan w off topic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

 

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

 

 

ja jestem zawsze za sprawiedliwoscia, czy Ty czy ktos inny to jak bedzie potrzeba to napisze swoje zdanie :) Nie lubie niesprawiedliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Rob jak chcesz, dla mnie ona jest tragiczna, bo wiem jakie ma poglady i co mysli nawet o tobie, ale ci tego na forum nie napisze, tylko bedzie udawala twoja przyjacioleczke serdeczna, jesli masz ochote zobacz na watek wenli z poczatku tego roku jakos moze wczesniej moze pozniej i zrozumiesz jaka ona jest, chyba ze wolisz sie oszukiwac to twoj wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

 

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

 

dzieki Ty miluchu 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, nie pisz do Patrysia w mojej obronie :D bo nie ma potrzeby. On zawsze najezdzał na mnie -ma jakies dziwne poglady na moj temat :) ze swoja kolezanka, dostali kiedys ostrzezenie na forum za wyzwiska bo to samo było. Sa ludzie i ludzie, mnie to szczerze zwisa :) ludzie na forum nie dzialaja na mnie ani wkurzajaco, ani podniecajaco, po prostu obiektywnie :) bez zadnych emocji :) bo tak naprawde nie znamy sie i rozne kazdy ma swoje zycie/doswiadczenie itd, wiec trudno cokolwiek powiedziec wiecej na czyjs temat :) Ty sie lepiej koncentruj na wodzie i energetyce wenli :D:mrgreen:

 

Agus ja bym nigdy w to nie uwierzyl ze Ty jestes zla kobieta,potrafie wyczuc czlowieka na kilometr,bo jestem bardzo wrazliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą
gorzej jak to wymyslona podpadłosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

 

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

 

dzieki Ty miluchu 8):mrgreen:

 

Kociaku zawsze Twoj <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, :great: bo trzeba spojrzec poza swoj mały nosek :P i poza swoje ogarniczenia zeby pewne rzeczy spostrzec, Ja zebym np. w pracy miała sie wkurzac ze ktos cos powiedział, albo zle spojrzał to juz dawno bym musiała ja zmienic :) Dobra koniec o mnie.

 

A jak sie czujesz po zerwaniu?

 

-- 12 lip 2015, 20:54 --

 

emilk, tygrysie, mraaau :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,jestesmy tylko ludzmi,musimy sobie przebaczac bo tak kaze Bog,jesli dostaniesz w jeden policzek to nadstaw drugi,nie badz msciwy,szanuj blizniego swego jak siebie samego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą
gorzej jak to wymyslona podpadłosc :D

 

Niestety slonce, ale nie jest to wymyslone i ty doskonale o tym wiesz tylko dlatego moje relacje i sposob wypowiedzi w twoim kierunku sa jakie sa, ale ok zrobmy inaczej ja po prostu nie bede juz komentowal twoich postow, bo wynika z tego niepotrzebna awantura, ktora nie przyniesie nic dobrego, a juz na pewno ciebie nie zmieni, masz tutaj swoich pupili i beda ci w dupe wlazic, ja nie zamierzam, szanuje tylko ludzi, ktorzy sa w stanie wyrazic choc odrobine emapatii, badz zrozumienia, a ty taka nie jestes, dlatego nigdy nie zmienie zdania o tobie, nawet za milion dolarow, czy nawet 100 milionow, bo mam wlasne zasady i przedkladam je nad wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,jestesmy tylko ludzmi,musimy sobie przebaczac bo tak kaze Bog,jesli dostaniesz w jeden policzek to nadstaw drugi,nie badz msciwy,szanuj blizniego swego jak siebie samego ;)
to prawda, podstawa to dystans do siebie i innych i wybaczenie :) a takze rozumienie pewnych mechanizmów. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, :great: bo trzeba spojrzec poza swoj mały nosek :P i poza swoje ogarniczenia zeby pewne rzeczy spostrzec, Ja zebym np. w pracy miała sie wkurzac ze ktos cos powiedział, albo zle spojrzał to juz dawno bym musiała ja zmienic :) Dobra koniec o mnie.

 

A jak sie czujesz po zerwaniu?

 

-- 12 lip 2015, 20:54 --

 

emilk, tygrysie, mraaau :twisted::mrgreen:

 

Zajebiscie Agus jak nigdy wczesniej :D No tak trzeba,czasem kiwnac reka i robic dalej swoje ;) mmmmrrrr ale mnie rajcujesz moja kiciu:D

 

-- 12 lip 2015, 21:58 --

 

Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą
gorzej jak to wymyslona podpadłosc :D

 

Niestety slonce, ale nie jest to wymyslone i ty doskonale o tym wiesz tylko dlatego moje relacje i sposob wypowiedzi w twoim kierunku sa jakie sa, ale ok zrobmy inaczej ja po prostu nie bede juz komentowal twoich postow, bo wynika z tego niepotrzebna awantura, ktora nie przyniesie nic dobrego, a juz na pewno ciebie nie zmieni, masz tutaj swoich pupili i beda ci w dupe wlazic, ja nie zamierzam, szanuje tylko ludzi, ktorzy sa w stanie wyrazic choc odrobine emapatii, badz zrozumienia, a ty taka nie jestes, dlatego nigdy nie zmienie zdania o tobie, nawet za milion dolarow, czy nawet 100 milionow, bo mam wlasne zasady i przedkladam je nad wszystko.

 

Patryk ale wczesniej nie dalo sie tego odczuc ze miedzy wami jest jakies spiecie,nigdy bym tak nie powiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ale ja Cie nie zmuszam do zmiany zdania, miej sobie jakie chcesz :) Dobra nie komentuj i luz, to papa słonce :papa:

 

 

novymivo, a kto nie dostaje? A mi sie wydaje ze warto, pewnosci nigdy nie masz ze dostaniesz, a moze akurat bedzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×