Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V juz od dawna,ma jakis problem do mnie,szuka nowych wrazen :P

 

-- 12 lip 2015, 20:03 --

 

Agus no pewnie ze lepiej ;) dzieki za mile slowo ;)

:nono:

 

tak to w zyciu bywa, nie ma idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, narescie mam wolne

Dzis wracajac do domu stwierdzilem ze nie czuje otaczajacego mnie swiata. Na wszystko mam tepe spojrzenie, neutralne niby to jest dobrze dla fobika ale z drugiej strony czuje podobienstwo do paro i wiem ze jak je odstawilem to bylem szczesliwy.

Kurde moze te leki to jednak zlo :( Sam nie wiem czy warto sie oglupiac.

A ta tianeptyna to fajny lek, mozna go brac z wenla czy lepiej osobno, ile kosztuje ?

 

-- 12 lip 2015, 19:28 --

 

Niby zaleczyl mi depresje, nie smuce sie tak jak wczesniej ale wiem ze to fikcja kroku do przodu nie zrobilem, no i kur... nic nie czuje, na tym leku zakochac sie to jest chyba nie mozliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V juz od dawna,ma jakis problem do mnie,szuka nowych wrazen :P

 

-- 12 lip 2015, 20:03 --

 

Agus no pewnie ze lepiej ;) dzieki za mile slowo ;)

:nono:

 

tak to w zyciu bywa, nie ma idealnie :)

 

Tak to bywa, ze czlowiek nie ma sily by wyjsc z psem, tak to jest, gdy nic nie ma sensu, tak to jest, gdy czlowiek nie moze sie nad niczym skoncentrowac, mysli nie przychodza, tak to jest gdy, za oknem piekna, pogoda, a tobie chce sie rzygac i nie mozesz oddychac, tak to jest gdy inni sie bawia, a ty tepo patrzysz w zajebany ekran monitora i ledwo ruszasz myszka, tak to jest jak brak ci sily by pojsc do pracy, tak to jest gdy czlowiek marzy by skonczyl sie dzien, bo wszystko dookola jest hujowe, tak to jest gdy czlowiek w ciagu dnia mysli o smierci wiecej niz zdrowy czlowiek o sexie, tak to jest kochani, przyzwyczajcie sie do tego stanu, bo tu nie ma happy endu, jest tylko czarna otchlan. :evil:

 

Co do tianeptyny, moze okazac sie swientym lekiem, a moze nie pomoc wogole, wedlug mnie nie ma sensu laczyc tego z wenla bo po prostu te leki jednak troszke inaczej dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak ktos sobie zycie wyobraza ze codziennie ma dobry humor to jest w błędzie. Jak ktos nie ma co jesc to nawet bedac w czarnej otchłani idzie i zarabia :) a poza tym naprawde chorzy sa w szpitalach a nie na forach :)

 

-- 12 lip 2015, 19:53 --

 

Panowie spokojnie nie panikujmy,kiedys bedzie dobrze ;) Moj doktorek juz pracuje nad tym :D

okład z dziewczyny powinien działac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak sie czujesz na tianeptynie ? opisz to prosze Patryk

 

Ja nie biore tianeptyny, wenle biore, ale zaluje ze nie zaczalem wczesniej brac tianeptyny, tylko skusilem, sie na duze dawki wenli, to byl blad, teraz albo poczekam i zobacze jak bedzie na wenli albo zejde z tego leku i zaczne albo brac tienptyne, albo nic nie bede bral, ale przeciez ty sie dobrze czules na wenli??, troche mnie zmartwiles, bo liczylem, ze dziala na ciebie dobrze, dlatego ja nadal to bralem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak sie czujesz na tianeptynie ? opisz to prosze Patryk

 

Ja nie biore tianeptyny, wenle biore, ale zaluje ze nie zaczalem wczesniej brac tianeptyny, tylko skusilem, sie na duze dawki wenli, to byl blad, teraz albo poczekam i zobacze jak bedzie na wenli albo zejde z tego leku i zaczne albo brac tienptyne, albo nic nie bede bral, ale przeciez ty sie dobrze czules na wenli??, troche mnie zmartwiles, bo liczylem, ze dziala na ciebie dobrze, dlatego ja nadal to bralem. :pirate:

Ja ogolnie jestem zadowolony ale zdaje sobie sprawe ze lek mnie nie popchnie w zyciu do przodu . To takie przedluzanie nieuniknionego , czyli kleski ??

Patryk wiem ze nie bierzesz, ale jak ten lek dziala tzn jak sie na nim mozna czuc ?

Emilk- powodzenia w takim razie , z dziewczyna sie widziales ? Wszystko oki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, Jestes totalna ignorantka i pojecia nie masz o czym mowisz tak na prawde, smieszna jestes po prostu.

 

Patryk moge byc smieszna, grunt ze nie jestem chamka jak Ty i nie wyzywam ludzi. Wiecznie smecisz na forum i jak ktos ma inne zdanie, to wyzywasz :D lol. Na dodatek juz pisales kilka razy ze wenle rzucasz bo to nic, a jednak nadal ja bierzesz i zle, z takim podejsciem to wiecznie bedziesz nieszczesliwy i samotny itd, bo Ty po prostu jojczenie masz we krwi a nie jest to depresją :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 19:58 --

 

novymivo, ale chyba masz dzis lepszy humor? :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak sie czujesz na tianeptynie ? opisz to prosze Patryk

 

Ja nie biore tianeptyny, wenle biore, ale zaluje ze nie zaczalem wczesniej brac tianeptyny, tylko skusilem, sie na duze dawki wenli, to byl blad, teraz albo poczekam i zobacze jak bedzie na wenli albo zejde z tego leku i zaczne albo brac tienptyne, albo nic nie bede bral, ale przeciez ty sie dobrze czules na wenli??, troche mnie zmartwiles, bo liczylem, ze dziala na ciebie dobrze, dlatego ja nadal to bralem. :pirate:

Ja ogolnie jestem zadowolony ale zdaje sobie sprawe ze lek mnie nie popchnie w zyciu do przodu . To takie przedluzanie nieuniknionego , czyli kleski ??

Patryk wiem ze nie bierzesz, ale jak ten lek dziala tzn jak sie na nim mozna czuc ?

Emilk- powodzenia w takim razie , z dziewczyna sie widziales ? Wszystko oki ?

 

Sadze, ze ten lek nie bedzie dla ciebie dobry, bo ty masz nature jakas taka wariata, tak sie zachowujesz na forum, nie mam nic do ciebie, tylko takie wnioski mi sie nasuwaja, ten lek dziala calkiem inaczej, nie bedziesz czul sie sztucznie, tylko bardziej normalnie, lek nakreca troche, mozesz chodzic wkurwiony, agresywny na poczatku, trudno powiedziec, ssri i snri tlumia emocje, a ten lek je jeszcze podwyzsza jakby, nie ma znieczulenia, rozumiesz??

 

-- 12 lip 2015, 21:01 --

 

agusiaww, Jestes totalna ignorantka i pojecia nie masz o czym mowisz tak na prawde, smieszna jestes po prostu.

 

Patryk moge byc smiesza, grunt ze nie jestem chamka jak Ty i nie wyzywam ludzi. Wiecznie smecisz na forum i jak ktos ma inne zdanie, to wyzywasz :D lol. Na dodatek juz pisales kilka razy ze wenle rzucasz bo to nic, a jednak nadal ja bierzesz i zle, z takim podejsciem to wiecznie bedziesz nieszczesliwy i samotny itd, bo Ty po prostu jojczenie masz we krwi a nie jest to depresją :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 19:58 --

 

novymivo, ale chyba masz dzis lepszy humor? :)

 

Wole byc chamem niz czlowiekiem ktory niema uczuc i empatii jakiejkolowiek, taka wlasnie ty jestes, jak ty mozesz z dziecmi pracowac, co za idiota cie tam zatrudnil,tak na prawde, ty wogole nigdy depresji nie mialas, tylko co najwyzej chandre, jak czytalem twoje posty wczesniejsze to nie wiem czy smiac sie czy plakac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk rozumiem ,ale ze ja jestem nie wariat ale "NIEOBLICZALNY" tak mnie okreslaja ludzie czyli nie chce aby hamulce mi popuscily na tianeptynie, chociaz moze zalatwie opakowanie. Czy ten lek tez dziala po paru tygodniach ?

 

-- 12 lip 2015, 20:03 --

 

No i mamy juz runde nr 2 :( , nie walczyc mi tutaj

 

-- 12 lip 2015, 20:04 --

 

Hej Patryk , napisales ze jestem wariat. Tzn tak szczerze dlaczego tak myslisz powiedz prosze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk rozumiem ,ale ze ja jestem nie wariat ale "NIEOBLICZALNY" tak mnie okreslaja ludzie czyli nie chce aby hamulce mi popuscily na tianeptynie, chociaz moze zalatwie opakowanie. Czy ten lek tez dziala po paru tygodniach ?

 

Tak dziala po 3-4 tygodniach, ale dzialanie moze byc odczuwalne od 1 tabletki, poprzez podwyzszenie dopaminy, ale to zanika, potem nie dziala jakis czas i powinien po kilku tygodniach poprawic ci sie nastroj, nie wiem musialbys sprobowac czy zadziala i jak na ciebie zadziala.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, Moze nie wariata, ale za kogos nieobliczalnego, sadze ze potrafisz w ciagu dnia byc happy a za chwile chodzisz wkurwiony i chcesz rozjebac wszystkich, furiat jestes taki, po prostu masz taka nature, osobowosc, tak jak napisalem nic do ciebie nie mam, chodzi o to ze po tianeptynie, mozesz byc po prostu masakrycznie wkurwiony i nieobliczalny, trudno powiedziec, a moze cie uspokoi, no nie wiem, nie jestem w stanie przewidziec reakcji, to jest poza kompetencjami nawet Dr. Hosue. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

 

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;) tyle ze frustracja i tak zostanie i zycie do bani, to nie usuwa zrodła problemu a jedynie je poteguje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, Moze nie wariata, ale za kogos nieobliczalnego, sadze ze potrafisz w ciagu dnia byc happy a za chwile chodzisz wkurwiony i chcesz rozjebac wszystkich, furiat jestes taki, po prostu masz taka nature, osobowosc, tak jak napisalem nic do ciebie nie mam, chodzi o to ze po tianeptynie, mozesz byc po prostu masakrycznie wkurwiony i nieobliczalny, trudno powiedziec, a moze cie uspokoi, no nie wiem, nie jestem w stanie przewidziec reakcji, to jest poza kompetencjami nawet Dr. Hosue. :mrgreen:

No w sumie trafiles w 10, tak mnie ex tez okreslila, ze chuj wie jaki zaraz bede ;/ , lipa ale co ja moge, silownia mnie strasznie zmienila, chyba na minus, ale z drugiej storny mam twarda dupe i ide na zywiol chociaz zycie mnie nie cieszy. Dzieki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×