Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, No i dokładnie, to jest właściwe podejście! :D

 

 

Kochani mam pytanie. Bo mnie ta głowa boli i boli i jak dotykam zatok czołowych to mnie też bolą. Czy można mieć coś z zatokami, jak się nie ma i nie miało kataru? Bo może ja się męczę, a trzeba po prostu do laryngologa pójść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, słusznie, zrób sobie rtg, trzeba sprawdzić zatoki. A jak nachylasz się, to nie czujesz takiego ucisku w zatokach czołowych?

 

Tosia, bywa, że na początku może boleć. A jakie masz zabiegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cukinia? Uwielbiam kiedy na ruszcie (cyli grillowaną) się rozbi - nabiera kosystencji kremowej... A u mnie jutro walka z stworami z głębin morskich co mackami okręty na dno ciągną i marynarzy pożerają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, lubię owoce morza...Mniam...

 

platek rozy, pyszności robisz... ja mam 2 cukinie zakupione, ale to sobie jutro przygotuje, bo chłopaki nie lubią. :bezradny:

 

Właśnie zasięgnęłam porady u źródła, czyli u mojej siostry, oni wiecznie mają problemy z zatokami. Wzięłam zgodnie z radą Claritinę, podobno mam poczuć ulgę i siedzę w czapce na głowie... :shock: A jutro z rana do lekarza. Jak nie urok to ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to jak masz ucisk przy pochylaniu, to zapewne zatoki.... do laryngologa!

A próbowałaś Ibuprom zatoki? Zwykły ból głowy powinien minąć po prochach, migrenowy trwa dłużej.

 

A już wylazłam z wanny, łóżeczko pościelone, kolacja zjedzona... zerknę na tv.

 

Tosia, to masz fajne zabiegi, na początku bywa pogorszenie, powinno to minąć i będzie ok.

Jest naruszone krążenie w tkankach, pole magnetyczne pobudziło wszystko w środku... czyli działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No i dokładnie, to jest właściwe podejście! :D

 

 

Kochani mam pytanie. Bo mnie ta głowa boli i boli i jak dotykam zatok czołowych to mnie też bolą. Czy można mieć coś z zatokami, jak się nie ma i nie miało kataru? Bo może ja się męczę, a trzeba po prostu do laryngologa pójść?

Można.

 

Ja mam na przykład zgrubiałe ściany zatok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, lubię owoce morza...Mniam...

 

Jak nie urok to ....

...przemarsz wojsk (taką znam wersję)

 

Z owoców morza lubię tylko krewetkię obrane i na maśle, dlatego często zamawiam wegetariańskie sushi, bo nie wszystkie "wkłady mięsne" mi pasują, taki rak surowy to błotem zalatuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Czyżby ktoś kolanko nadwyrężył na siłce? ;)

Mnie też nudziło chodzenie na rehabilitację, ale co robić, starość nie radość... :D Idę po kolejne skierowanie...

 

Jak tu czytać jak głowa tak boli? Dopiję herbatę (mam pomarańczowo-imbirową - taka se...)i idę wymoczyć się w wannie, trochę może zelżeje to napięcie bólowe w szyi. Jak tu jutro pójść do lekarza w czapce nie wywołując entuzjastycznego zainteresowania sąsiadów... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×