Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wzielm Fluo tylko raz I dostalem takiej paniki ze to juz byla jakas psychoza,masakra.

 

-- 12 lip 2015, 12:41 --

 

Dla mnie najlepszym lekiem przeciwlekowym jaki bralem to Paro,ale minus jest taki ze kompletny brak aktywizacjii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzielm Fluo tylko raz I dostalem takiej paniki ze to juz byla jakas psychoza,masakra.

 

-- 12 lip 2015, 12:41 --

 

Dla mnie najlepszym lekiem przeciwlekowym jaki bralem to Paro,ale minus jest taki ze kompletny brak aktywizacjii.

 

Po tianeptynie czujesz sie normalnei a nawet lekko nakreconym. Przestalem brac bo mam taka zasade ze staram sie zyc bez lekow i biore tylko wtedy kiedy musze i widze w tym jakas korzysc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie seronil czyli fluoksetyna zrobila ze mnie warzywko. Bylam w jeszcze gorszym stanie. Nigdy wiecej tego gowna...po niej wskoczylam na wenle i odrazu mnie przywrocila do swiata zywych.

 

-- 12 lip 2015, 13:29 --

 

Tianeptyna to coaxil ? Ja bralam parę dni i mialam odrealnienie po tym :( sama przestalam brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czesc Crejzolko kochana ;) powiedz skarbie jak się dzis czujesz ? ;)

 

-- 12 lip 2015, 14:34 --

 

Snilo Ci sie cos fajnego ?,;) bo mi tak,jak calowalem Cie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sny masakryczne, caly czas jakies jazdy, bijatyki, kryminialy, hardcore, niby fajne, ale na dluzsza mete lipa, co do dzialanie leku to nie ma zadnego, zero dzialania, otepienie, zamulenie, sennosc, brak ochoty na cokolwiek, sadze, ze ten lek, wrecz pogarsza moj stan, dotrwam jeszcze do 6 tygodni na tej dawce, jesli nic sie nie zmieni, to albo odstawiam, albo spróbuje jeszcze 300mg 2-3 tygodnie, ogólnie lipa na maksa jest u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 nie daj sie :):):) ja tez dzis walczę wczoraj caly dzien w lozku...dzis na sile wstalam i jakoś leci. Trzym sie jestem z Tobą i rozumiem...

 

EMILK jak Ty nas tu pocieszasz :) tez tu jestes naszym wsparciem, wszyscy sie tu wspieramy lepiej niż w rodzinie.

 

-- 12 lip 2015, 16:21 --

 

PATRYK29 i tak trzymac :) ja tez sie nie dam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak jestesmy rodziną i gramy w filmie :) kino domowe :)

 

jak sie czujecie bo ja na wieczór coraz lepiej :)

 

musialem wziasc dzisiaj niestety polowke afobamu o,25 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak jestesmy rodziną i gramy w filmie :) kino domowe :)

 

jak sie czujecie bo ja na wieczór coraz lepiej :)

 

musialem wziasc dzisiaj niestety polowke afobamu o,25 ;)

 

a co pogorszyło Ci sie?

 

 

A ja uwielbiam koty :105: natomiast olewam hejterów, chamów i tego typu osoby :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×