Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, No nie wątpię Kochana, że franca dała Ci popalić, mnie nawet na rowerze nosi, a co dopiero w sytuacji stresowej. Ale dałaś radę, więc "demon" nie ma nad Tobą władzy i tylko wściekle się miota... ;) Brawo!!!

Pocę się w nocy, czego wcześniej nie miałam... :bezradny:

 

mirunia, To ja jakaś jedyna, która ich nie słuchałam, Amerykę odkryłam :shock: ... A dobrze gadają, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy od kiedy chorujecie tez sie wiecej pocicie??? Bo ja przyuwazylam ze niestety tak.

Moja mama miała c-c-combo breaker nerwica przy menopauzie. strasznie narzekała na zlewne poty.

 

Jak mnie wkurzały te zajęcia z prawa pracy i czytania kodeksu pracy. Osobiście wolę wykłady o Gwiezdnych Wojnach, mniejsze science fiction.

Ale w przyszłym tygodniu widzę się z dyrektorem szkoły, bardzo prawdopodobne, że mi przydzieli kilka lekcji angielskiego dziennie z małymi dziećmi jako część etatu na rok, tak że poszaleję w zawodzie ;)

 

Terapeutka mi mówi, że jak się nie spinam i działam, to różne możliwości się w tajemniczy sposób pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terapeutka mi mówi, że jak się nie spinam i działam, to różne możliwości się w tajemniczy sposób pojawiają.

 

Ogromnie żałuję że moja terapeutka nie ma takiego lekko magicznego podejścia . Absolutnie wierzę w takie rzeczy, bo mają głębokie psychologiczne uzasadnienie.

Cieszę się, że w zawodzie poszalejesz. Zwłaszcza, że z maluchami to trzeba mieć trochę kreatywności i pomysłowości, co by coś w tych małych główkach się zagnieździło... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, teraz ja puściłam Ci pw. Owszem chłopaki dobrze mówią, chociaż w niektórych momentach wydaje mi się, że wałkują temat na okrągło, ale sedno sprawy można sobie wyłuszczyć i wziąć do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :papa:

platek rozy, za taką stawkę to sobie można na studiach pracować, żeby dorobić a nie normalnie :evil:

chociaż ja czasy pracy w kinie za oszałamiającą stawkę 5,14zł/h wspominam super :105: (no poza kilkoma nie fajnymi wyjątkami :P ) no ale teraz za taką stawkę w życiu bym nie poszła :P

ale jak się ma inne źródło ubezpieczenia to można na to zlecenie popracować, ja np. pracuję aktualnie na umowę zlecenie, ale za stawkę ponad 2 razy taką jak Tobie zaproponowali ;)

 

mirunia, kosmostrada, zazdraszczam z całego serducha leśnych wycieczek/spacerów :105: marzy mi się łażenie przez pół dnia po lesie, ale po pierwsze las daleko, po drugie brak towarzysza takich wojaży :P

 

A ja pół dnia spędziłam nad projektem na zaliczenie :roll: i co prawda widać już koniec, ale chwilowo mój musk odmówił posłuszeństwa także przerwa, tym bardziej, że temat nieciekawy i bardzo depresyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nic na to się chyba nie poradzi. Pocenie też jest od hormonów i nawet od tego że się ma więcej lat. Jakoś nie kojarzę tego z nerwicą ( bardziej to nocne), po prostu z czasem zaczęłam się częściej przebierać, przemywać w ciągu dnia, czy jest oczywiste, że rano nie zapominam użyć antyperspiranta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ona mi to tak trochę z przymrużeniem oka, żebym sama wywnioskowała jak to się dzieje.

 

acherontia-styx, moi koledzy na początku studiów pracowali w kinie i też miło wspominają.

 

acherontia-styx, platek rozy, ja od nowego roku szkolnego mam zmienioną umowę o dzieło na zlecenie ze składką, bo nie mogli już dalej w ciula lecieć i teraz już kombinują na naszą korzyść ;) No ale jak mówię, pojawiła mi się szansa na kawałek etatu, tak że zobaczę to rzadkie egzotyczne zwierzę znane jako umowa o pracę, choby na rok, ale będzie, że widziałam :B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokera mialo byc :D

 

ahahahhaa juz wszytsko pod nerwice :D

 

cyklopka, a teraz to naprawde rzadkosc umowa o prace , niestety , a pamietam ze jak zaczelam studia to dostalam od razu umowe o prace , najpierw na trzy miesiace , pozniej na pol roku a pozniej juz na stale ... teraz nie ma takiej opcji.

 

kosmostrada, nie wyobrazam sobie nie uzywac antyperspirantu , to juz bym sie oblala potem chyba calkiem. :hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×