Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzdrowiciel/Bioenergoterapeuta leczenie nerwicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chętnie podejmę się wyleczenia nerwicy poprzez bioenergoterapię, jestem uzdrowicielem i chce się przekonać czy poradzę sobie z nerwicą

 

osoby chętne do poddania się takiemu leczeniu proszę o podanie tutaj swoich danych osobowych i zdjęcia, odpowiem w temacie co będzie dalej.

 

pozdrawiam LextiNadera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to że chcę sprawdzić czy potrafię (a mam dość silne przekonanie że tak jest) jest to całkowicie darmowe.

Gdyby udało mi się wyleczyć kogoś raz, potem jeszcze kilka osób, kto wie, może zaczął bym sobie za to liczyć.

 

Na teraz to chcę poddać próbie moje zdolności uzdrawiające. i szukam ochotnika/ochotniczki.

 

Zasady są dość proste - ja działam przez internet a osoba poddana temu leczeniu opisuje zmiany w swoim samopoczuciu i poprawe

 

Przewiduje że takie wyleczenie będzie trwało od jednego do dwóch tygodni

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie podejmę się wyleczenia nerwicy poprzez bioenergoterapię, jestem uzdrowicielem i chce się przekonać czy poradzę sobie z nerwicą

 

osoby chętne do poddania się takiemu leczeniu proszę o podanie tutaj swoich danych osobowych i zdjęcia, odpowiem w temacie co będzie dalej.

 

pozdrawiam LextiNadera

 

 

Szukasz myszki doświadczalnej.

Ile płacisz za ten eksperyment ?

I podaj może swoje dane osobowe oraz udostępnij zdjęcie.

 

Pozdrawiam

NaaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dane osobowe może nie są konieczne ale zdjęcie jest ważne, to i tak mały ślad dla bioenergoterapi (którą normalnie wykonuje się bezpośrednio, a nie przez internet), mnie jednak zdjęcie wystarczy, może być wysłane na priv. Dobrze też gdyby ta osoba opisała swoją nerwice, jaka jest, jak się objawia, ile trwa, jaka jest silna itp.

 

nie postrzegam tego jako eksperyment, mam doświadczenie w uzdrawianiu ale nigdy nie uzdrawiałem nerwicy, przeczuwam że nerwica to dość poważny i dość trudny temat do wyleczenia ale mnie wydaje się to możliwe. Pewnym jest że chcę spróbować zrobić co w mojej mocy. :) I czekać na efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dane osobowe może nie są konieczne ale zdjęcie jest ważne, to i tak mały ślad dla bioenergoterapi (którą normalnie wykonuje się bezpośrednio, a nie przez internet), mnie jednak zdjęcie wystarczy, może być wysłane na priv. Dobrze też gdyby ta osoba opisała swoją nerwice, jaka jest, jak się objawia, ile trwa, jaka jest silna itp.

nie postrzegam tego jako eksperyment, mam doświadczenie w uzdrawianiu ale nigdy nie uzdrawiałem nerwicy, przeczuwam że nerwica to dość poważny i dość trudny temat do wyleczenia ale mnie wydaje się to możliwe. Pewnym jest że chcę spróbować zrobić co w mojej mocy. :) I czekać na efekty.

 

Jednak nie masz doświadczenia w tym co chcesz zrobić i szukasz kogoś kto Ci zaufa.

Uważasz, że to dobre miejsce ????

A jak ci leczenie nie wyjdzie i efektów nie będzie mimo twoich przeczuć ? To co planujesz zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie znam przypadek taki gdzie nastapilo uzdrowienie,poprzez wyslanie zdjecia do takiego uzdrowiciela,osoba chorowala na zatorowosc plucna i zakrzepice czy jakos tak,chory mial wczesniej wielka dziure w nodze od niedokrwienia,po jakims czasie zaczelo sie wszystko goic,osobiscie znam ta osobe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk jeszcze nie jestem w stanie otworzyć zdjęcia ale na podstawie opisu nerwicy wiem już teraz że się podejmuje. Niestety prywatne wiadomości nie działają poprawnie na tym forum i nie mam jak wyświetlić zdjęcia , myślę że szybko rozwiążemy ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie znam przypadek taki gdzie nastapilo uzdrowienie,poprzez wyslanie zdjecia do takiego uzdrowiciela,osoba chorowala na zatorowosc plucna i zakrzepice czy jakos tak,chory mial wczesniej wielka dziure w nodze od niedokrwienia,po jakims czasie zaczelo sie wszystko goic,osobiscie znam ta osobe ;)

a jak skutecznie leczyli wszelakie nerwice,schizofrenie,depresje,zespoły downa,brak nóg,gorączki w Oświęcimiu.pacjenci "zdrowieli" w ciągu kilku minut.tak zdrowieli że SSmani byli nader zadowoleni z efektów tegoż leczenia i chętniej je stosowali taśmowo nakręcając się.niema co.czapa wyleczy każde kalectwo,debilizm,wariactwo czy jak im tam.raz na zawsze i nader estetycznie.kalectwo to kalectwo.choroba psychiczna to trwałe kalectwo na głowe i miną tysiące lat zanim któreś z nich będzie uleczalne kombinująz z komórkami macierzystymi i zupą pierwotną..prędzej ludzkość wymrze niczym dinozaury.no chyba że przestaniemy płodzić/rodzić dzieci i zaczniemy składać androidy gdzie nie będzie mowy o kalectwach i rencie inwalidzkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk gdyby to nie dzialalo to nie bylo by takich uzdrowicieli,bo ludzie kieruja sie Tez opinia innych ;) Jak masz takie podejscie,to ja nie wien jak chcesz wyzdrowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk spartanie to był najzdrowszy naród.nie było kalek.jednak to nie jest tak że los rozdawał po równo tylko w kraju spartańskim,że każdy spartanin rodził się zdrowy,doskonały i nigdy w życiu nie chorował ani nic nikomu się nie stało,że każdy mógł całe życie prracować w formacjach uzbrojonych i pilotować odrzutowce.a czy ja chce wyzdrowieć?niewiem czy wyzdrowieję kiblując 90% życia w klatce,dając się gwałcić zastrzykami z bóg wie czego,warzywiąc całymi dniami w łóżku aż do odleżyn i zaniku mięśni.w takim razie czemu nie skierowali mnie do bioenergoterapeuty tylko do jakichś zwyrodnialców mordujących prochami niemajętnych,bezsilnych i samotnych?już próbowali na mnie wszystkiego.tylko jeszcze lobotomii mi nie zrobili bo należe do innego pokolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk spartanie to był najzdrowszy naród.nie było kalek.jednak to nie jest tak że los rozdawał po równo tylko w kraju spartańskim,że każdy spartanin rodził się zdrowy,doskonały i nigdy w życiu nie chorował ani nic nikomu się nie stało,że każdy mógł całe życie prracować w formacjach uzbrojonych i pilotować odrzutowce.a czy ja chce wyzdrowieć?niewiem czy wyzdrowieję kiblując 90% życia w klatce,dając się gwałcić zastrzykami z bóg wie czego,warzywiąc całymi dniami w łóżku aż do odleżyn i zaniku mięśni.w takim razie czemu nie skierowali mnie do bioenergoterapeuty tylko do jakichś zwyrodnialców mordujących prochami niemajętnych,bezsilnych i samotnych?już próbowali na mnie wszystkiego.tylko jeszcze lobotomii mi nie zrobili bo należe do innego pokolenia.

 

Wiesz dlaczego Cie nie skierowali do uzdrowicieli,bo to jest biznes farmaceutyczny,lekarze maja podpisane umowy z farmacja,Kasa,kasa.Zaden lekarz nie powie Ci,no wie pan co znam takiego uzdrowiciela,on potrafi uzdrowic bez chemi.Kiedys nie bylo czegos takiego jak nerwice czy podobnego rodzaju zaburzen,wszystko przez chemie,biegiem za kasa,stres,nerwy i tak w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×