Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys mi jedna osoba powiedziala zebym sobie łyknał 3 tabletki jednego magnezu(cytrynianu) ,ale musiały być 3, dostałem takiego przypływu energii ze byłem w szoku, zadzialal albo magnez albo dodatek witamin b które tam były

watpie ze byl to magnez, predzej wit B albo placebo :D, albo to nie byl magnez hahahahah

ps- czuje sie jak gowno od 2 dni , ja pierd....

 

-- 11 lip 2015, 19:33 --

 

Czesc jestem Boski,chodza takie pogloski :P

Czesc a ja mam na imie Ania, chcesz mnie blizej poznac ?

 

-- 11 lip 2015, 19:44 --

 

zapodajcie mi jakas fajna muze wasza ulubion z youtuba to sobie poslucham , po muzyce idzie poznac ludzi

pzdr

 

-- 11 lip 2015, 19:45 --

 

WiWidzial ktos crazyalexxx, emilk co robisz ? Nie z dziewczyna ?

 

-- 11 lip 2015, 19:47 --

 

Kto jest ze Slaska, kupcie mi MOCARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PARODIA, TO WINA TYCH CHUJOW W RZADZIE, CHCELI ZDELEGALIZOWAC ZDROWE ZIOLO I INNE PSEUDO NAKROTYKI, maja zjebane chemiczne dopalacze - czyli gowno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dostałam duszności jak przy astmie, poszłam do lekarza, a on skierował mnie do szpitala. Lekarz powiedział, że przyśpieszone bicie serca i duszności najprawdopodobniej spowodował własnie Sudafed. Potrzymali mnie trzy dni i do domu.

Może to reakcja alergiczna była? Nie wiem.

 

Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

-- 11 lip 2015, 21:04 --

 

kiedys mi jedna osoba powiedziala zebym sobie łyknał 3 tabletki jednego magnezu(cytrynianu) ,ale musiały być 3, dostałem takiego przypływu energii ze byłem w szoku, zadzialal albo magnez albo dodatek witamin b które tam były

watpie ze byl to magnez, predzej wit B albo placebo :D, albo to nie byl magnez hahahahah

ps- czuje sie jak gowno od 2 dni , ja pierd....

 

-- 11 lip 2015, 19:33 --

 

Czesc jestem Boski,chodza takie pogloski :P

Czesc a ja mam na imie Ania, chcesz mnie blizej poznac ?

 

-- 11 lip 2015, 19:44 --

 

zapodajcie mi jakas fajna muze wasza ulubion z youtuba to sobie poslucham , po muzyce idzie poznac ludzi

pzdr

 

-- 11 lip 2015, 19:45 --

 

WiWidzial ktos crazyalexxx, emilk co robisz ? Nie z dziewczyna ?

 

-- 11 lip 2015, 19:47 --

 

Kto jest ze Slaska, kupcie mi MOCARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PARODIA, TO WINA TYCH CHUJOW W RZADZIE, CHCELI ZDELEGALIZOWAC ZDROWE ZIOLO I INNE PSEUDO NAKROTYKI, maja zjebane chemiczne dopalacze - czyli gowno.

 

Novy ja kiedys bralem ASa i Kosiarza i cos podobnego do mocarza tylko chyba sklad chcemiczny zmienili :P

 

-- 11 lip 2015, 21:05 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=J9miWD_IX3E :D

 

-- 11 lip 2015, 21:05 --

 

Mnie tak nosi i wogole beret ryje ze sam do siebie sie smieje hah :D

 

-- 11 lip 2015, 21:06 --

 

Czuje jakby przez mozg przeszlo mi jakies tornado :D

 

-- 11 lip 2015, 21:06 --

 

Czasem sie tego boje bo sie zastanawiam czy juz nie jestem jakims psycholem mocno pokreconym :D

 

-- 11 lip 2015, 21:07 --

 

Tak jakby to wrzysto dzialo sie w jakims snie wydaje mi sie :D Ja juz nie jestem soba z:D

 

-- 11 lip 2015, 21:08 --

 

Jestem kims innym,gosciem ktory ma wyjebane na wszystkie zakazy,nakazy i inne pierdoly i jebie system :P

 

-- 11 lip 2015, 21:09 --

 

Czuje sie jak blyskawica na niebie ktora nie moze znalesc ujscia w ziemi :D

 

-- 11 lip 2015, 21:10 --

 

Tylko to jest tak chemiczne uczucie ze Czarnobyl i inne dziadostwa sie chowaja :D

 

-- 11 lip 2015, 21:11 --

 

Nie wiem czy to dobry czy zly znak.

 

-- 11 lip 2015, 21:11 --

 

W dodatku jestem tak pobudziny ze na niczym nie moge skupic uwagi :P

 

-- 11 lip 2015, 21:12 --

 

Dodatkowo jebnelem kawe mix wenlowy power kosa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk ja jebie ale muze dojebales, jaja sobie robisz czy serio tego sluchasz, ja .,.........................................................HELP KUR.... A !!

 

No slucham tego a co ? :D

 

-- 11 lip 2015, 21:30 --

 

Przeciez jestem skrzywiony nie widzisz ? :P

 

-- 11 lip 2015, 21:31 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=R18kWUtw6wY Dobra troszke powazniej ;)

 

-- 11 lip 2015, 21:32 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=9CCXc_Stdz8 ;)

 

-- 11 lip 2015, 21:33 --

 

Tacz baj tacz :D

 

-- 11 lip 2015, 21:35 --

 

 

-- 11 lip 2015, 21:36 --

 

 

-- 11 lip 2015, 21:41 --

 

Z butow mnie tak wywala ze sprzatam drugi raz pokoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, :shock:

 

Alu co robisz takie duze oczy ? :D

 

-- 11 lip 2015, 21:53 --

 

Pewnie tesknisz za mna wiem :P

 

-- 11 lip 2015, 21:55 --

 

Chyba za bardzo mnie rozbujalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo helo jestem :(:(:(:(

 

dajcie mi trochę powera. Ja dzis mam straszny dzien. Ostatnio taki mialam w styczniu gdzieś jak jeszcze na 150 mg sie miotałam. A wiec i 225 wenli sie wyczerpało i co kurwa 300 dawac ? W życiu....

 

caly dzien przeleżałam spalam a jak nie to gapilam sie w ścianę :(:(:( nie mialam sily wstać ani zjesc ani sie wykąpać :(:(:(:(:(:(:( nawet nie palilam.

 

teraz na wieczór sie zwloklam do wanny i zjadlam na sile. Help help help. A bylo tak pieknie.....

 

-- 11 lip 2015, 21:21 --

 

Dobrze, ze wogole sie umylam bo juz by muchy latały hehe ale uwierzcie w takim stanie to tylko leżeć i czekac aż wyniosą :(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo helo jestem :(:(:(:(

 

dajcie mi trochę powera. Ja dzis mam straszny dzien. Ostatnio taki mialam w styczniu gdzieś jak jeszcze na 150 mg sie miotałam. A wiec i 225 wenli sie wyczerpało i co /cenzura/ 300 dawac ? W życiu....

 

caly dzien przeleżałam spalam a jak nie to gapilam sie w ścianę :(:(:( nie mialam sily wstać ani zjesc ani sie wykąpać :(:(:(:(:(:(:( nawet nie palilam.

 

teraz na wieczór sie zwloklam do wanny i zjadlam na sile. Help help help. A bylo tak pieknie.....

 

-- 11 lip 2015, 21:21 --

 

Dobrze, ze wogole sie umylam bo juz by muchy latały hehe ale uwierzcie w takim stanie to tylko leżeć i czekac aż wyniosą :(:(:(:(:(

 

Oj chodz do mnie ja Ci dam powera :D kurcze chyba tam dawka sie wyczerpala no ja tez musialem dozucic 30 mg bo bylem bez sil tak jak Ty,chyba trzeba male dawki podnosic tak o 30 mg zeby byla lepsza efektywnosc i zapas wiekszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.

Bo stymulanty nie nadaja sie dla lekowcow jzu o tym pisalem.

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

 

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

 

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

 

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

 

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

 

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.

Widze ze ladnie dzisiaj jestes nakrecony :D

 

Jesli zaczniesz myslec ze jestes bogiem lub ze jestes duzo lepszy niz inni to mania juz bedzie blisko ;) Biorac pod uwage wysokie libido o ktorym piszesz wcale bym sie nei zdziwil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

 

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

 

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.

Widze ze ladnie dzisiaj jestes nakrecony :D

 

Jesli zaczniesz myslec ze jestes bogiem lub ze jestes duzo lepszy niz inni to mania juz bedzie blisko ;) Biorac pod uwage wysokie libido o ktorym piszesz wcale bym sie nei zdziwil :D

 

Artur no masakra,jestem bardziej pokrecony od twistera :D Wywala z butow mnie ze masakra :P Libido jest ogromne masakra :D

 

-- 11 lip 2015, 22:49 --

 

Wystarczylo tylko dodac 30 mg i jest koks :D

 

-- 11 lip 2015, 22:50 --

 

Tylko obawiam sie ze ten stan dlugo nie potrwa.

To jest bardzo zblizone uczucie do tego jak kiedys dopalacze bralem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.

Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.

Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

Czyli nie wiedzieli co Ci bylo a wystarczylo podac relanium, bo pewnie to twoj pierwszy atak paniki w zyciu byl.

 

Jak ja mialem pierwszy atak paniki to przyjechalo pogotowie bo myslalem ze umieram tachykardia,hiperwentylacja etc ale lekarz byl obcykany zastrzyk z diazepamu w dupe i bylem jak mlody.

Wiele razy mialem takie ataki jak pilem na fluoksetynie, taka mala ciekawostka.

Albo jak ladowalem amfe po tygodniu picia zeby wytrzezwiec etc etc.

Kawa pita po selegininie albo 6 kaw na zjezdzie z prochu.

 

AA i pieprzone glikokortykosteroidy powoduja u mnie tez napady lęku

 

Wszystko to tylko lęk.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze zle zdiagnozowany jestes i lepiej by na ciebie podziala lamotrygina albo karbamazepina, ale co ja tam wiem;)

 

Tzn co chcesz powiedziec ze nie mam nerwicy ?

 

-- 11 lip 2015, 23:08 --

 

 

Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.

Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

 

Mnie tez jak pierwszy raz zabrali do szpitala,to nie wiedzieli co jest do konca,stwierdzili czesto skurcz serca i powiedzieli ze moze byc to od narkotykow,dali mi tez cos nasercowego nawet nie wiem co,ale jeszcze dlugo sie telepalem,podlaczyli mnie do monitora to puls byl 155 a cisnienie 190/100 bylem przekonany ze umre.

 

-- 11 lip 2015, 23:09 --

 

Najgorsze wlasnie jest jak masz hiperwentylacje i tego samemu nie uspokoisz to mozna stracic przytomnosc,bo krew bedzie za bardzo przesycona tlenem.

 

-- 11 lip 2015, 23:09 --

 

Duzo razy ratownicy mi mowili zebym sie nie przewentylowal,bo odplyne :P

 

-- 11 lip 2015, 23:11 --

 

Teraz mnie tak znaja ze jak przyjedzie karetka to odrazu,wyciaga ampulke z relanium i zastrzyk w dupe albo w zyle w zaleznosci jaki mocny jest atak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jak juz wiesz ze to tylko lęk to mozna sie uspokoic, nie jest to przyjemne ale jak przeczekasz te kilkanascie minut to pozniej mija.

Ka na szczescie ataki paniki tylko od lekow albo przy schodzeniu z lekow,samych z siebie nie miewam alkoholu i narkotykow juz od dawna nie biore.

Po kawie czesto tez nieprzyjemny somatyczny lęk ale nad wszystkim mozna zapanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×