Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, no właśnie widzę po postach, że Cię nosi. Byle Ci się tylko ucho nie urwało, bo dzbanek i wodę w nim szlag trafi :P

 

Spoko nie martw sie o moj dzbanek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, jednak chyba powinnam, bo nazywanie mnie "Kociakiem" jest zarezerwowane tylko dla jednej osoby i nie wróży niczego dobrego :P8):mrgreen:

 

Oj tam :P a dlaczego nie wrozy niczego dobrego ? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh, nie strasz ludzi! ;) Miłorząb japoński powinien polepszać pamięć, w tym orientację w dniach tygodnia. :> Przecież ja już do kalendarza sięgnąłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, faktycznie sobota... Haha, no to dobrze, że do końca zmiany praktycznie masz spokój ;).

Cóż, dobre wieści są takie, że prawdopodobnie nie mam i nigdy żadnej nerwicy nie miałam. Złe z kolei, to takie, że podzisiejszym MR wyszło, że prawdopodobnie od bardzo długiego czasu rozwijało się u mnie zapalenie zatok czołowych, szczękowych, klinowej i obrębie sitowia i najprawdopodobniej to są przyczyny światłowstrętu, ciągle bolących oczu, zmęczenia, bólu głowy itp. i być może też tych pisków usznych i ucisku w uchu. No i nie wiadome jest czy przez tak długie nie leczenie tego, nie nastapiły dalsze konsekwencje :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, szkoda tylko, że żaden lekarz wczesniej mi nie zasugerował, żeby go zrobić... Wiesz, nie ma co się smucić, może sie okazać, że wystarczy zabieg i będzie wszystko w porządku. Chociaż najgorsze jest to, że mimo wszystko mam też inne objawy, które raczej z zapalenia zatok nie wynikają ale nie chcę panikować dopóki nie skonsultuję sie z neurologiem. No i ten resonans szyi też drobne odchylenia wykazał więc to też może mieć wpływ na cała tą sytuację. Zobaczymy, w poniedziałek podskocze do laryngologa i neurologa i zobaczę co powiedzą.

Także Artemizja, dobra radę mi dałaś, żeby zrobić resonans, dziękuję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ale tak czy siak Ty zaoferowałaś, że się zapytasz ;). No ja też mam nadzieję bo jeszcze "chwila" i serio w kaftanie mnie wywiozą :D. Mimo wszystko i tak jeszcze mam kilka badańdo zrobienia na wszelki wypadek więc nie wykluczone jest, że "coś" jeszcze wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×