Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

a wszystko przez źle trafiony lek, bo lekarz źle zdiagnozował zmęczenie i brak energii, było nerwicowe a nie depresyjne, Wellbutrin pobudził ale tylko jeszcze bardziej nerwice i tym samym nasilił jej objawy, w tym przypadku tez i zmęczenie

 

Ja zanim trafilem na lek ktory dobrze dzialal na lęki to minely 3 lata,wczesniej mase lekow bralem roznych,jak jakis krolik doswiadczalny.

 

-- 11 lip 2015, 16:02 --

 

Niektore leki powodowaly u mnie takie psychozy,ze masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wzialem sobie rano 1000mg l-tyrozyny i swietny dzien, duzo energii, nawet chec na seks sie pojawila, mialem przyjemnosc z ogladanai filmu w kinie i ogolnie bylo ok.

 

Jak na razie na zmulenei po wenli polecam.

1.Agomelatyna (swietna u mnie nei wiem ja u innych)

2.Sudafed (pseudoefedrynka czyni cuda:D)

3.L-Tyrozyna (1000mg rano na pusty zoladek)

4.Mirta (troche siekiera na poczatku ale tez troche energetyzuje, dobrze sie z kawa laczy)>

 

Wyczytalem jeszcze ze SAMe moze byc dobre ale tego jzu nie bede probowal bo ostatni miesiac mi zostal na wenli.

 

We wrzesniu walne sobie cykl kreatynowy plus moze samo same dokupie ale to zalezy jak sie bede czul po odstawieniu wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.

Bo stymulanty nie nadaja sie dla lekowcow jzu o tym pisalem.

 

 

re emil

W kazdym sklepie z odzywkami to zwykly aminowkas, wazne zeby brac gi rano na ccco bo tylko wtedy dociera do mozgu. Brany po jedzeniu jest transportowany do miesni wiec wtedy nie ma to sensu.

Tylko pamietaj ze to tez dziala stymulujaco, zebys sobie jakichs jazd z lękami nie narobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dostałam duszności jak przy astmie, poszłam do lekarza, a on skierował mnie do szpitala. Lekarz powiedział, że przyśpieszone bicie serca i duszności najprawdopodobniej spowodował własnie Sudafed. Potrzymali mnie trzy dni i do domu.

Może to reakcja alergiczna była? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.

Bo stymulanty nie nadaja sie dla lekowcow jzu o tym pisalem.

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga dziwne dziwne hmm nie gdyby byla reakcja alergiczna to bylo by duzo gorzej,doszlo by do wstrzasu anafilaktycznego,to juz wtedy licza sie minuty na szybka reakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze Sudafed za bardzo Cii rozbujal uklad nerwowy,doszlo dodatkowo do rozszezenia naczyn krwionosnych,problem z oddychaniem na pewno przez pobudzenie nerwowe.Ale raczej mialas czesto skurcz serca,jak bys miala tachykardie to by sie to powtarzalo co jakis czas.Ja przy pierwszym ataku,mialem dusznosci,czesto skurcz serca,bole w klatcce piersiowej,drgawki,mega oslabienie,dretwienie I mrowienie w konczynach.

 

-- 11 lip 2015, 19:31 --

 

Aga dlaczego nie mozesz pic herbaty ? A kawe pijesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tachykardia często występuje. Robiłam Holtera i w ciągu doby miałam 91 tachykardii. Częstoskurcz też mam. Kardiologicznie wszystko ok, czekam na echo serca. Psychiatra mówi, że to nerwica.

Kawę piję rozpuszczalną pół na pół z mlekiem max 2 razy dziennie. Herbaty nie mogę, bo się po niej źle czuję. Mam objawy niedoboru magnezu po herbacie. Drętwienia, mrowienia, drgania powiek. Czasem mnie też telepało. Próbowałam parę razy i zawsze było to samo. Jedna dziennie słaba może być.

Piję za to białą herbatę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga Bo to od nerwicy,ja czasem mam arytmie serca ale wiem ze to od nerwicy ;)

 

-- 11 lip 2015, 19:37 --

 

Tak samo jak mi sie robia sine paznokcie,myslalem kiedys ze mam cos z krazeniem a to jest od nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bierz magnez z potasem najlepiej Asparginian według mnie najlepszy i tani.

 

-- 11 lip 2015, 19:39 --

 

Od herbaty na pewno nie ma niedoboru,musi być inna przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga Bo to od nerwicy,ja czasem mam arytmie serca ale wiem ze to od nerwicy ;)

 

-- 11 lip 2015, 19:37 --

 

Tak samo jak mi sie robia sine paznokcie,myslalem kiedys ze mam cos z krazeniem a to jest od nerwicy.

Kurczę jesteśmy chyba tacy sami ;) Mi też się robią sine paznokcie.

Cały czas biorę Magleq B6 Max, Katelin+, Calperos i witaminę d. Ponad pół roku już to suplementuję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten najmocniejszy Asparginian extra bo jest jeszcze Aspargin ale jest dużo slabszy ;) 2 tabletki dziennie.

 

-- 11 lip 2015, 19:46 --

 

To jest mocniejsze od tych wszystkich Helatow itp.

 

-- 11 lip 2015, 19:47 --

 

Tam sa podwójne dawki w Asparginianie extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie slaby, ja jak biore jakiś magnez to musi mieć otoczke dojelitową, dodatek B6 i dobrze wchłanialną postać

 

Mylisz go z Aspargin :P

 

-- 11 lip 2015, 19:59 --

 

To brales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten najmocniejszy Asparginian extra bo jest jeszcze Aspargin ale jest dużo slabszy ;) 2 tabletki dziennie.

 

-- 11 lip 2015, 19:46 --

 

To jest mocniejsze od tych wszystkich Helatow itp.

 

-- 11 lip 2015, 19:47 --

 

Tam sa podwójne dawki w Asparginianie extra.

Helaty, cytrniany i inne bajery to bzdura i wszystko wchlaniane jest tak samo, a zalezy to zupelnie od innych czynnikow

Wiec by magnez sie dobrze wchlanial trzeba wit C , vit b6 i cynku oraz wit K.

Ja osobiscie polecam supplement zma dla sportowcow , brac na noc , dawki kolosalne a nie jakies kilkadziesiat mg bo to lipa.

Ja kupuje za ok 8 funtow 360 tabletek gdzie magnezu jest ok 400 mg + cynk i witaminy.

pzdr

 

-- 11 lip 2015, 19:11 --

 

Mam na imie novymivo i jestem lekomanem heheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten najmocniejszy Asparginian extra bo jest jeszcze Aspargin ale jest dużo slabszy ;) 2 tabletki dziennie.

 

-- 11 lip 2015, 19:46 --

 

To jest mocniejsze od tych wszystkich Helatow itp.

 

-- 11 lip 2015, 19:47 --

 

Tam sa podwójne dawki w Asparginianie extra.

Helaty, cytrniany i inne bajery to bzdura i wszystko wchlaniane jest tak samo, a zalezy to zupelnie od innych czynnikow

Wiec by magnez sie dobrze wchlanial trzeba wit C , vit b6 i cynku oraz wit K.

Ja osobiscie polecam supplement zma dla sportowcow , brac na noc , dawki kolosalne a nie jakies kilkadziesiat mg bo to lipa.

Ja kupuje za ok 8 funtow 360 tabletek gdzie magnezu jest ok 400 mg + cynk i witaminy.

pzdr

 

-- 11 lip 2015, 19:11 --

 

Mam na imie novymivo i jestem lekomanem heheheheh

 

 

Hah lekoman number one na swiecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×