Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

japie... narodziny drugiej Araszy forumowej. wolałam tę bezpyrtkową jednak, no i potem nawet dosunęła pytajniczki, a babola, to ani jednego nie machnęła chyba na całą swą kadencję :(

 

O co kaman ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Zależy jaka chemia,bo niektóra szkodzi ;)

 

To była ironia. Z chęcią bym odstawiła wszystkie moje kolorowe tableteczki.

 

Tylko pytanie co by sie z nami stalo po odstawieniu,nawet sobie tego nie wyobrazam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odstawiam esci powolutku, jeszcze kilka mies. pobiorę coraz mniejsze dawki, a na wiosnę chcę być czysta, jak łza. Nie podoba mi się, jak ten lek mnie zmienia.

 

Nic nie mow,bo wenla mnie tak zmienila,ze nie wiem czy to jeszcze ja czy juz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, mnie nic nie wkurza, widzę ze ludzie maja zły odbior Twojej osoby. Ogolnie na forum x osob dostaje histerii i histerii jak ktos zazartuje i tego typu -ataki sa, a jak jeszcze ktos ma humor to juz katastrofa. Jakies 90% czyta tutaj dosłownie :D i zero dystansu. A nawet jak ktos ma typowo "głupie" (jest chamowaty, nie umie przyjac innego zdania, etc.) zdanie, coz jego bol, zebym ja sie miała podniecac forum, to jeszcze az tak na głowe mi nie wali ;):mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, To nie jest tak że ludzie nie potrafią się bawić,ja jestem człowiekiem o bardzo dużym poczuciu humoru ;)

Nie podobały mi się te Twoje teorie o związkach,o tym co kobieta powinna co nie powinna o inteligencji kobiet itp

Wiesz jakoś tak podświadomie obrażałeś kobiety moim zdaniem,czego ja akurat bardzo nie lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, To nie jest tak że ludzie nie potrafią się bawić,ja jestem człowiekiem o bardzo dużym poczuciu humoru ;)

Nie podobały mi się te Twoje teorie o związkach,o tym co kobieta powinna co nie powinna o inteligencji kobiet itp

Wiesz jakoś tak podświadomie obrażałeś kobiety moim zdaniem,czego ja akurat bardzo nie lubię

 

Wiem i bardzo zaluje tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ja to nie mogę się nadziwić, jak to się stało, że taki miły chłopak, prawdziwy erudyta i gentleman stracił dziewczynę. :( A pamiętam ten wpis o bolącym poweekendowym penisie, myślałem, że będzie więcej takich postów, ech.

 

Pytanie do pań: jak mogła ta pani? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×