Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak jak dolozylem Te 37,5 mg to niebo a ziemia :D Czuje przyjemne pobudzenie I nie jestem taki senny ;) szkoda ze nie mam tego wiecej no coz musze czekac do 24 lipca ;)

 

-- 10 lip 2015, 15:24 --

 

Tylko to bedzie bez sensu jak bede musial co 2 tygodnie dawki zwiekszac.

To jest chwilowy efekt stymulacji na ktory pojawia sie tolerancja niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego lekarza to powinnam ozłocić. Jest na urlopie a odpisuje na moje smsy, uspokaja, że to falowanie nastroju jeszcze potrwa itd.

 

Ja z moja doktor tez mam kontakt telefoniczny,jak sie rozgadala to chyba z 30 minut gadalismy :D

 

-- 10 lip 2015, 18:38 --

 

Inez dobra to ile to falowanie bedzie trwalo ? miesiac,dwa,trzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 8 tygodni będziemy obserwować jak ta dawka. Potem ewentualnie zwiększanie. Dni lepszych będzie coraz więcej. Jak byłam na wizycie 2 tyg temu to mi narysował to falowanie nawet z jednym dużym zjazdem.

 

-- Pt lip 10, 2015 7:09 pm --

 

Hej, to tylko nerwica ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 8 tygodni będziemy obserwować jak ta dawka. Potem ewentualnie zwiększanie. Dni lepszych będzie coraz więcej. Jak byłam na wizycie 2 tyg temu to mi narysował to falowanie nawet z jednym dużym zjazdem.

 

-- Pt lip 10, 2015 7:09 pm --

 

Hej, to tylko nerwica ;).

 

Kurcze no to ladnie,a ta fala to jest taka jak nad morzem,oceanem ? Czy jak tsunami ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem psychiatrzy to są jak dzieci we mgle. Nic nie wiedzą. Niektórzy się do tego przyznają a inni - jeszcze gorsi uważają, się za oświeconych. W ciągu ostatnich dwóch lat miałem 3 psychiatrów, teraz będzie 4 ;). Pierwszy jakiś dziwak, stawiał diagnozę na podstawie dna oka(sic!), nie interesowało go jak się czuje. Dużo szukałem w internecie polskim i anglojęzycznym, i wyszło mi, że na całym świecie tylko on tak robi. Równie dobrze można stawiać diagnozę na podstawie kupy. Chociaż tu miało by to jakiś sens, bo jak kupa jest.....mniejsza z tym. Drugi psychiatra traktował mnie z wyższością. Karmił paro chociaż przez 3 miesiące nie było dobrej reakcji. Niewiele wiedział, nie znał odpowiedzi na wiele pytań. Źle prowadził rozmowę, zrezygnowałem. Poszedłem do pani dr, co na znanymlekarzu ma chyba 80 pozytywnych opinii. Karmiła mnie esci a potem wenlą. Tłumaczę kobiecie, że źle się czuje i w ogóle średniawo, bo 5 miesiącach wenli. A ona, że teraz kosmetyczne zmiany tylko jakiś spamilan raz dziennie. Mówię jej, że mam bezsenność, a ona czy mi się to podoba. Czaicie czy podoba mi się bezsenność. Także podziękowałem miłej Pani. W marcu poszedłem do kolejnej, która nie wie co robi i jest bardzo zagubiona. Nie ma żadnej strategii ani taktyki ;). W ogóle to mam bardzo złe zdanie o psychiatrach. Nie mają o niczym pojęcia i nawet dobrze rozmowy nie potrafią poprowadzić. Trochę w tym moja wina bo przychodze pytają się jak tam? Ja nap. mówię że no nawet nawet. Przez co rozumiem, że z tymi lekarstwami czuje się lepiej niż bez, ale ogólnie to źle i nie morze tak być. A oni przez to rozumieją, że u mnie w najlepszym porządeczku wszystko. Jednak to chyba oni powinni wiedzieć, że za te 100 - 150 zł za 10 min rozmowy powinni zapytać o to jak się czuję w stosunku do spotkań, czy jak muszę z kimś porozmawiać, jak śpie, czy pojawia się lęk jeszcze czy nie. A oni nic. ehh szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wzięłam benzo ok 13 i lepsze samopoczucie utrzymuje się dalej. Chyba efekt placebo ;). Wenla musi zacząć działać poprawnie w końcu.

 

Inez to nie placebo,na mnie mala dawka alp tez super dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie mala dawka a mikro :). 0.25 to mala ;).

 

To powinnismy sie cieszyc ze takie dawki na nas dzialaja ;) Gorzej by bylo jak bysmy brali po 5mg i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche offtop, ale może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć. Od bardzo dawna drga mi jedna, dolna powieka. Czy to brak magnezu czy może coś zupełnie innego?

 

Inez magnez i jeszcze raz magnez ;) Ja biore magnez z potasem caly czas ;) Przy naszych zaburzeniach to podstawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japierdole, caly czas tylko zamula i sennosc, co to za gówno. :evil:

 

-- 11 lip 2015, 12:00 --

 

O kreatynie kiedys czytalem, ze niby pomaga na depresje, mozna by kupic i tak na silke chodze to na miesnie sie przyda, a moze i na depreche cos pomoze. :pirate:

 

Ale chyba nie najlepszy wplyw ma na serducho co ?

 

-- 11 lip 2015, 12:49 --

 

Polecam Ruskii metanabol :P

 

-- 11 lip 2015, 12:50 --

 

Rownie dobrze mozna zastosowac sterydy ;)

 

-- 11 lip 2015, 12:50 --

 

Leki sterydowe ktore tez pobudzaja.

 

-- 11 lip 2015, 12:51 --

 

Ja mam inhalator ktory rozszerza oskrzela na sterydach :D

 

-- 11 lip 2015, 12:52 --

 

Pierwszy raz jak zainchalowalem sie,to po prostu caly chodzilem,czulem jak naczynia krwionosne mi sie poszerzaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×