Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, okazało się, że ostatnie wczesne pobudki to był wypadek przy pracy i dziś już było ok. Wenla działa, wczoraj latałam po mieście, byłam nawet u fryzjera (ostatnia wizyta była okropna, a wczoraj ok). Dokucza mi poddenerwowanie dziś i jakoś mnie nosi. Dziś mija równo 4 tyg i zdecydowanie czuje się lepiej. Zawroty głowy i inne atrakcje przeszły. Jeszcze trochę i będzie git.

Co do schodzenia z wenli to ja nie wspominam tego jakoś koszmarnie. Pamiętam jedynie zawroty głowy, ale takie do wytrzymania.

 

agusiaww, jak tam poranne mdłości? Lepiej coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, okazało się, że ostatnie wczesne pobudki to był wypadek przy pracy i dziś już było ok. Wenla działa, wczoraj latałam po mieście, byłam nawet u fryzjera (ostatnia wizyta była okropna, a wczoraj ok). Dokucza mi poddenerwowanie dziś i jakoś mnie nosi. Dziś mija równo 4 tyg i zdecydowanie czuje się lepiej. Zawroty głowy i inne atrakcje przeszły. Jeszcze trochę i będzie git.

Co do schodzenia z wenli to ja nie wspominam tego jakoś koszmarnie. Pamiętam jedynie zawroty głowy, ale takie do wytrzymania.

 

agusiaww, jak tam poranne mdłości? Lepiej coś?

 

Pewnie Twoj facet Cie budzil :P no to fajnie ze dobrze sie czujesz,oby tak dalej ;) Mnie sennosc zabija...

 

-- 09 lip 2015, 09:15 --

 

inez3, nie, nadal sa i nie tylko poranne a całodzienne -dzis o 4 zaliczyłam prawie miske :shock: Taka radocha i to na zywca, bez leków zadnych... :mrgreen::mrgreen:

 

Jej ale pozytywnie bo nie od lekow ;)

 

-- 09 lip 2015, 09:16 --

 

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

 

Nie zgadze sie z tym bo ja nie mam lękow od jakiegos czasu ale nastroj mi nie idzie do gory,wrecz leci w dol i do tego sennosc zabojcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

Czasami lek to tylko objaw ale czesto zaburzenia lekowe to zupelnie inna jednostka chorobowa.

Lek jest tez czestszy przy chorobie dwubiegunowej.

 

update

MI libido zmalalo do zera po dwoch miesiacach na wenli, za to dodanie mirty spowodowalo ze nie mam juz takiej anhedonii i nie ma tego cholernego zmeczenia w ciagu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, jasne, ale u mnie kłopoty z nastrojem wynikają bezapelacyjnie z NL, więc jestem lekko zdezorientowana obecnym stanem. Nie żebym narzekała, cieszę się, ale to po prostu...dziwne :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

Czasami lek to tylko objaw ale czesto zaburzenia lekowe to zupelnie inna jednostka chorobowa.

Lek jest tez czestszy przy chorobie dwubiegunowej.

 

update

MI libido zmalalo do zera po dwoch miesiacach na wenli, za to dodanie mirty spowodowalo ze nie mam juz takiej anhedonii i nie ma tego cholernego zmeczenia w ciagu dnia.

 

Moje libido jest zajebiste po wenli ;) no ta mirta brzmi ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

Czasami lek to tylko objaw ale czesto zaburzenia lekowe to zupelnie inna jednostka chorobowa.

Lek jest tez czestszy przy chorobie dwubiegunowej.

 

update

MI libido zmalalo do zera po dwoch miesiacach na wenli, za to dodanie mirty spowodowalo ze nie mam juz takiej anhedonii i nie ma tego cholernego zmeczenia w ciagu dnia.

 

Moje libido jest zajebiste po wenli ;) no ta mirta brzmi ciekawie.

Mirta brzmi ciekawie jak chcesz przytyc ze 20kg w 2-3 miechy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno kłóciłabym się do upadłego że u typowych lękowców jest dokładnie odwrotnie - musi minąć lęk żeby nastrój poszedł do góry. Teraz na trittico przeczę temu poglądowi - nastrój i napęd super mimo że lęk na dawnym poziomie. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego fenomenu.

Czasami lek to tylko objaw ale czesto zaburzenia lekowe to zupelnie inna jednostka chorobowa.

Lek jest tez czestszy przy chorobie dwubiegunowej.

 

update

MI libido zmalalo do zera po dwoch miesiacach na wenli, za to dodanie mirty spowodowalo ze nie mam juz takiej anhedonii i nie ma tego cholernego zmeczenia w ciagu dnia.

 

Moje libido jest zajebiste po wenli ;) no ta mirta brzmi ciekawie.

Mirta brzmi ciekawie jak chcesz przytyc ze 20kg w 2-3 miechy :mrgreen:

 

O nie nie wystarczy ze na paro w 6 miesiecy 30 kg przytylem :P

 

-- 09 lip 2015, 10:01 --

 

Patryk jak tam sie czujesz ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miansa brzmi podobnie, powinni go podawać anorektyczkom, po tym tłuszcz chłonie się z powietrza.

 

Ja się czuję mega do doopy. Wczoraj również nie spałam, za to poranek miałam przezajebisty. Ciężka głowa, ból głowy, szczypiące oczy i inne atrakcje. Dzisiaj chyba się prześpię po pracy, pieprzę to. Każdy kolejny jest gorszy od poprzedniego, kurva mać :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miansa brzmi podobnie, powinni go podawać anorektyczkom, po tym tłuszcz chłonie się z powietrza.

 

Ja się czuję mega do doopy. Wczoraj również nie spałam, za to poranek miałam przezajebisty. Ciężka głowa, ból głowy, szczypiące oczy i inne atrakcje. Dzisiaj chyba się prześpię po pracy, pieprzę to. Każdy kolejny jest gorszy od poprzedniego, kurva mać :why:

 

Mala mi nie jestes sama ja od paru dni jestem senny jak skurwesyn,oczy tez mnie pieka.

 

-- 09 lip 2015, 10:39 --

 

emilk, caly czas podobnie, lekka zamula, kompletnie brak ochoty na cokolwiek i wieczne zmeczenie.

 

Ja tak samo,nie wspomne o sennosci juz.Odstawilem Loratadyne zobaczymy czy sennosc chociaz troszke sie zmniejszy.

 

-- 09 lip 2015, 10:40 --

 

Ogolnie moja kondycja fizyczne jest do banii.

 

-- 09 lip 2015, 10:41 --

 

Co z tego ze lęki minely jak samopoczucie mam jak po paro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI jakos nie rosnie apetyt zbytnio po mircie, niby wieczorem jest troche wiecej checi na jedzenie ale nic nad czym nie moglbym zapanowac.

Cudow nie ma ilosc kalorri ktora wchodzi musi byc taka sama jak ta ktora wchodzi wtedy nie ma przyrostu wagi.

Dlatego zawsze jak ktos z otyloscia sie pyta jak schudnac to odpowiadam "MNIEJ ZREC ALBO WIECEJ KARDIO ZAPIERDALAC" oczywiscie pozniej jest obraza ze nie znam zadnych pigulek ktore od razu dadza taki efekt.

W sumie leki przeciw otylosci tez daja to samo, albo zmniejszaja laknienie (pochdone amfetaminy) albo zwiekszaja ilsoc wydatkowanej energii (efedryna+aspiryna) tak czy inaczej mechanizm jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, Nie wiem nie probowalem tak zrec mocno restrykcyjnie i raczej nie chce tak robic, trenuja na silowni i potrzebuje zjesc, wiadomo, ze mam diete ustawiona i nie wpierdalam chipsow i zapijam browarem, ale czytalem, ze w zasadzie niemozliwe, jest

by nie przytyc na tym leku, moze nie 20kg, ale przytyjesz 10kg a to i tak jest w huj duzo, fakt, ze duza czesc to woda, ale ten lek pierdoli metabolizm, spowalnia go masakrycznie, no i kolejna sprawa, gastro jest tak silne na poczatku, ze dla kogos z depresja, ciezko bedzie sie oprzec takiej pokusie, co innego jak ktos juz jakos ogarniety w miare to moze sprobowac to wszystko kontrolowac, tak poza tym mirta to dobry lek.

 

-- 09 lip 2015, 10:51 --

 

W sumie od mirty, to gorsza jest, tylko mianseryna :roll:

 

-- 09 lip 2015, 11:17 --

 

Na stracona milosc, najlepsze jest druga milosc, a najlepsze to jest pól litra wódki ogórki i konserwa z biedronki, wiem co mówie :pirate:

 

-- 09 lip 2015, 11:17 --

 

artur1978, Nie wiem nie probowalem tak zrec mocno restrykcyjnie i raczej nie chce tak robic, trenuja na silowni i potrzebuje zjesc, wiadomo, ze mam diete ustawiona i nie wpierdalam chipsow i zapijam browarem, ale czytalem, ze w zasadzie niemozliwe, jest

by nie przytyc na tym leku, moze nie 20kg, ale przytyjesz 10kg a to i tak jest w /cenzura/ duzo, fakt, ze duza czesc to woda, ale ten lek pierdoli metabolizm, spowalnia go masakrycznie, no i kolejna sprawa, gastro jest tak silne na poczatku, ze dla kogos z depresja, ciezko bedzie sie oprzec takiej pokusie, co innego jak ktos juz jakos ogarniety w miare to moze sprobowac to wszystko kontrolowac, tak poza tym mirta to dobry lek.

 

-- 09 lip 2015, 10:51 --

 

W sumie od mirty, to gorsza jest, tylko mianseryna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez dużo nie wpierdalalem po paro a przytylem jak slon,metabolizm porazka.

 

-- 09 lip 2015, 11:21 --

 

Po wenli waga u mnie stoi albo lekko przytylem,musze wagę nowa kupic i sprawdzę :P

 

-- 09 lip 2015, 11:22 --

 

Bo skali zabrakło heh

 

-- 09 lip 2015, 11:23 --

 

Albo pójdę na wagę,do ważenia zlomu.:P

 

-- 09 lip 2015, 11:24 --

 

Bylo 190 kg ale mam do 200kg wagę wiec lipa sie zważyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zartuje z ta waga :P ostatnio rok temu sie wazylem i bylo 96kg ale wydaje mi się ze albo stoi w miejscu albo troche przytylem na pewno nie schudlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, oj współczuje. Mam nadzieję, że w miarę szybko ci przejdzie.

Mam do ciebie pytanie, jak to u ciebie było z wenla? Kiedy zaczęła działać itd?

 

inez to przechodzi w 14 tc. a dla mnie jeszcze to daaaalekoo. Trzeba przecierpiec. U mnie za 1 razem po około m-cu na lęki, ale depresja mineła po 6 mies, a za drugiem razem po około 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk nic nie mów ja po wstaniu czułem sie tak jakbym nie spal cala noc...

 

-- 09 lip 2015, 11:43 --

 

Aguś go wenla dobrze na Ciebie zadzialala,bo niektórych muli dlugooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy sennnosc ktora trwa od dłuższego czasu to uboki.

 

-- 09 lip 2015, 11:52 --

 

Raczej za duży wychwyt serotoniny,ale jak weźmie sie cos typowo na dopamine i nerodeenaline to znowu zaś beda leki,tak zle i tak nie dobrze,fuck..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguś jej widac ze wczoraj nie sledzilas dobrze forum :P

 

-- 09 lip 2015, 12:15 --

 

Nie dla mnie ta praca byla,za dużo myślenia :P wyszedłem po paru godzinach i pojechałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×