Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wrócił do akademii pana kleksa, bo to była psychodela, a najlepsze to był chyba ten pies co jeździł koleją i dzieci z bulerbyn, plastuś hujowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akademia pana kleksa była zajebista, czytałam to z wypiekami na twarzy, co tam się odwalało, to głowa mała. mikołajek jeszcze dawał radę, a kubuś puchatek był nudny, w ogóle go nie czaiłam. ale wychodzę z założenia, że nie ma co sobie odczarowywać młodości i wspomnień, bo jak odświeżyłam parę filmów i książek stanowiących o uroku mojego dzieciństwa i okresu dorastania, to się strasznie zawiodłam, egzamin zdał tylko nieśmiertelny harry potter :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłam do "Labiryntu ", stąd avatar. Od samego filmu bardziej ryją banię tylko teorie spiskowe (Iluminaci, programowanie niewolników przez bajki).

 

A "Akademia Pana Kleksa" Cześć 1, to podobno metafora rozwoju psychoseksualnego i dojrzewania chłopca w oparciu o archetypy jungowskie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "Akademia Pana Kleksa" Cześć 1, to podobno metafora rozwoju psychoseksualnego i dojrzewania chłopca w oparciu o archetypy jungowskie :great:

 

Że co, że jak, no właśnie? 5-10-15, zaraz się zacznie.

 

Borze szumiący, jak dobrze, że dane mi było dorastać w czasach bez internetu, w których mogłem cieszyć oko "Akademią Pana Kleksa" bez świadomości emitowanego, podprogowego przekazu.

 

No i nie zapominajmy, że Reksio to promocja zoofilii. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a Bolek i Lolek to niby co? bei się tego naoglądał w dzieciństwie, weszło w podświadomość i teraz chłopak nie wie, gdzie szczęścia szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×