Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, ja w morde za swoje teksty to dostalem nie raz nie dwa :D tylko zeby po pijaku to sie bede smial , a na trzezwo to bym poszedl smutny i zawstydziny do domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocny daleko jest. Na szczęście mam zapasy - win kilka, takoż miodów i likier domowej roboty ;) Idę po szklankę i przyłączę się, jeżeli Ci nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Mam nadzieję, że kolega kiedyś przyniesie miody własnej roboty. Swoją drogą, w sobotę odbieram orzechy włoskie na liker - powoli się kończy najlepszy czas na zbieranie ich w tcyh celach (jeżeli wierzyć księgom dawnym). Oczywiście, przepisem się podzielić mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, e to strasznie duzo roboty z orzechami a jak sie trefne trafia to caly towar w dupe :D a juz cie kojarze to ty wstawiles fotke galaretki z arbuza :D jak to sie robi :D masz cierpliowsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja; dzięki. Dowód, że po historii można nakarmić rodzinę ;) W sumie z orzechami nie jest ciężko, no chyba, że o czekani idzie, żeby soki puściły ;) Co do konfitury z arbuza - dodałem link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam. Chociaż chętnie zrobiłbym prosiaka według Apicjusza - wypłukiwany winem, połowa pieczona, a połowa gotowana ;) No i zabieram się powoli za sery pleśniowe, co jak stopy brudne śmierdzą, ale smak - tuszę - lepszy mają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×