Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Artur teraz Ty będziesz mi robil kolonoskopie heh :P

 

-- 07 lip 2015, 15:58 --

 

Czasem się zastanawiam co mi potym jak będę miał pieniadze skoro one mnie nie ciesza hmmm..

 

-- 07 lip 2015, 16:01 --

 

Głównie robie to dla mojej dziewczyny żeby zapewnić jej przyszłość,ona tez pracuje ale nie chce pozniej słyszeć ze ona mnie będzie utrzymywać,tez jej chce cos dać od siebie,mnie rzeczy materialne nie cieszą ale chce żeby ona byla szczęśliwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja w poniedziałek wracam do pracy. Jak to będzie?

Oj ciezko ciezko, a jak ma byc :yeah:

 

Emilk gratuluje pracy, teraz to juz tylko dzieciaki, slub, kredyt, dom i to 90 tki.

pzdr

 

Nom trzeba trzeba bo czas zapierdala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez bedzie dobrze ;) jestem z Toba ;)

 

-- 07 lip 2015, 19:33 --

 

Wenla jest zajebista, u nas redukcja lub zamkniecie firmy a ja wcale sie nie przejmuje hahahahaha.

ps- szukam kobiety ktora mnie utrzyma i obdarzy miloscia, ta jedyna i niepowtarzalna !

oferty na priv.

pzdr

 

No nie ciekawie ale pewnie znajdziesz cos ;) haha znajda sie takie kobiety po 40 w zamian za sex :P

 

-- 07 lip 2015, 19:34 --

 

novy raz jest sie na wozie raz pod wozem takie zycie,ale nie martw sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podziewa crazyalexxx ?

Ja sie dzis srednio czuje, leb mnie boli, no i bez kratomu :(

uuuuu

 

Novy mnie tez glowa dzis boli,crazy pewnie baluje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale z Ciebie marzyciel :mrgreen:

zbyt wymagajacy jestem , szukam osoby wiernej, prawdomownej,kochajacej,oddanej,uczynnej,bezinteresowanej, a to za wiele jak na te czasy, zbyt duzo wymagam..............................................................................................................................

Ja juz czuje ze cale zycie bede sam i za cholere nie potrafie tego zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale z Ciebie marzyciel :mrgreen:

 

Za marzenia nie karaja :P

 

-- 07 lip 2015, 22:11 --

 

novymivo, ale z Ciebie marzyciel :mrgreen:

zbyt wymagajacy jestem , szukam osoby wiernej, prawdomownej,kochajacej,oddanej,uczynnej,bezinteresowanej, a to za wiele jak na te czasy, zbyt duzo wymagam..............................................................................................................................

Ja juz czuje ze cale zycie bede sam i za cholere nie potrafie tego zmienic.

 

Zobaczysz znajdzie sie taka ktora bedzie wstanie sprostac Twoim oczekiwania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale z Ciebie marzyciel :mrgreen:

zbyt wymagajacy jestem , szukam osoby wiernej, prawdomownej,kochajacej,oddanej,uczynnej,bezinteresowanej, a to za wiele jak na te czasy, zbyt duzo wymagam..............................................................................................................................

Ja juz czuje ze cale zycie bede sam i za cholere nie potrafie tego zmienic.

akurat takich babek masa, ale zeby faceta utrzymywac, nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia to powiedz gdzie te kobiety znajde ? Nie mam ani sily ani jaj na szukanie tak czy inaczej. Ogien sie we mnie wypalil i bede sam az do smierci.

 

Dobrze sie rozejzyl wokol bo byc moze taka osoba jest blisko Ciebie ;) trzymam kciuki przyjacielu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia to powiedz gdzie te kobiety znajde ? Nie mam ani sily ani jaj na szukanie tak czy inaczej. Ogien sie we mnie wypalil i bede sam az do smierci.

patrz wokół :) szukaj poprzez portale np. randkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia to powiedz gdzie te kobiety znajde ? Nie mam ani sily ani jaj na szukanie tak czy inaczej. Ogien sie we mnie wypalil i bede sam az do smierci.

 

Dobrze sie rozejzyl wokol bo byc moze taka osoba jest blisko Ciebie ;) trzymam kciuki przyjacielu ;)

Wokol mnie nie ma osob ...., lol jestem sam. Tak sobie mysle ze jak sie tu z praca zawali to chyba pakuje manatki i wracam do pl, tam przynajmniej mam rodzine i bede mogl do kogo pysk otworzyc.

Przejebane byc samemu, tak totalnie sam , jeszcze bez rodziny....

Na portale kiedys tam zagladalem ale nic z tego nie wynikalo, zreszta nie mam tej mocy w sobie zeby sie znowu o kogos starac.

Co ja robic mam, sam nie wiem, stoje w miejscu ja pierdo.... Cud ze jeszcze zyje, ja sie w sumie nie dziwie ze ludzie wybieraja smierc, jezeli zycie to tylko cierpienie.

ps- mam dola bo odstawilem opio ale jutro wracam poki mam i mnie stac, a jak sie kasa skonczy to jebac to wszystko. Zycie bez lekow to nie zycie lol

 

-- 07 lip 2015, 21:54 --

 

ale na smety mnie wzielo, jutro sie bede z tego smiac,

czasem tak patrze na te wszystkie pary i sobie mowie ; kurwa novy przeciez ty nie jestes gorszy, ba jestes lepszy to czemu one nie sa z toba tylko z nimi, ja pierdole i tak w kolko.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś gorzej cały czas. Niepokój, walace serducho (raczej wrażenie, bo puls w normie), strach, że nie jest tak jak myślałam, że będzie. Na terapii wyszło, że niczego się nigdy nie bałam, w sensie nie umiałam przeżywać lęku, bo albo mi coś ułatwiano albo kazano walczyć, więc lęk był odsuwany ode mnie. Stąd znam tylko to dwie metody, a nie umiem żyć z lękiem. Czuję się podle. Dziś pierwszy raz od miesiąca płakałam :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to wogole jakis kiepski dzien , ja juz od samego poczatku jak sie obudzilem czulem sie zle. Moze ma to zwiazek z tym ze sie wkoncu wyspalem, dlatego dzisiaj po pracy nie ide spac i ciagne dzien do wieczora.

Inez bardzo mi przykro, jednak pamietaj ze masz oparcie w facecie, zawsze moze byc gorzej. No i chcesz powiedziec ze trzeba umiec zyc z lekiem tzn jak ? Ja tez zawsze z nim walczylem, to zle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lęk jest normalnym uczuciem, każdy je ma. Oczywiście, że bym chciała go nie czuć - mi się kojarzy tylko ze słabością. Jednak szarpanie się z nim nic nie daje. Póki co nie wiem jak mam działać. Nie umiem odpuszczać i ciągle się sprawdzam, walczę itp.

Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie porownali wenlafaksyne do escitalopramu pod wzgledem skutecznosci i skutkow ubocznych? Bralem kiedys wenle, ale bardzo dawno. Mam jej troche, czasem mysle, czy nie zamienic escitalopramu na wenlafaksyne.

Esci bralem ok 6 miechow , dla mnie porazka ciagle spalem, nic mi sie nie chcialo no i bylo zamulenie

Wenla duzo lepszy lek moim zdaniem ale dlugo sie rozkreca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×