Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, bo przytulenie trzeba mieć w "środku". Od kiedy kolega z wątku religia i coś tam, coś tam napisał mi, że Jezus mnie kocha, to nieustannie czuję się przytulony. :105: Choć mam delikatną nadzieję, że Jezus była kobietą. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie upał nie przeszkadza - chcę się schować w czyichś ramionach i nie wyjść stamtąd przez najbliższe pół roku
Masz aż taki deficyt uczuć?to jak niewola brzmi a nie przytulenie ..ja bym się udusiła po tygodniu ;)Nietety ale sami dla siebie musimy być oparciem i lubić siebie żeby nie popadać aż w takie skrajności.Zrozumiałe że każdy potrzebuje bliskości drugiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ahoj Nieboszczyku! mięsny worku na gówno czy jak tam siebie pieszczotliwie nazywasz :)

no niestety mnie zrobiono łatwo i przyjemnie a ja urosłem nie sklecili mnie w fabryce obracając 5 razy każdą część zamienną zanim poskładają w całość.najbardziej będzie szkoda osobowiści i tego czego się nauczyłem za życia.już pal licho zwłoki które będą śmierdzieć gorej niż gówno w białych robalach.działając jako robot 700 lat by się dużo więcej nauczyło o świecie,dużo więcej wniosków by się wyciągnęło mając endoszkielet obiektywy i siłowniczki które w każdej chwili można sobie wymienić.miną całe tysiąclecia zanim da się przykręcić protezę nogi śrubą do kikuta-pierwsza reakcja będzie zaraz stan zapalny.polecam stary film krótkie spięcie

"Wszyscy jesteśmy tutaj, aby jeść i pić dla zachowania naszego drogocennego istnienia, a nie ma nic, nic, żadnej racji istnienia."

J.P. Sartre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietety ale sami dla siebie musimy być oparciem i lubić siebie żeby nie popadać aż w takie skrajności.

Smutna prawda. Nie mam pojęcia, jak być dla sibie oparciem, ale wiem, że inaczej po prostu się nie da. Trzeba to jakoś w sobie znaleźć. Nie pragnąć za bardzo innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietety ale sami dla siebie musimy być oparciem i lubić siebie żeby nie popadać aż w takie skrajności.

Smutna prawda. Nie mam pojęcia, jak być dla sibie oparciem, ale wiem, że inaczej po prostu się nie da. Trzeba to jakoś w sobie znaleźć. Nie pragnąć za bardzo innych.

Niestety tak i tego można się nauczyć uwierz mi ,lubię siebie swoje towarzystwo rzadko czuję się samotna ...

zalezna, Nie sama siebie nie,ale jak się ma odpowiedni stosunek do własnej osoby jest o wiele łatwiej ją znosić i funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże ile bym dała za przytulenie :(

wystarczy 40zł za 10 nabojów do kałasznikowa .instruktor na twój widok podejdzie do ciebie i szybciej cie przytuli niż zorientujesz się co się stało i wpiszesz się na liste strzelaczy.ciekawe tylko jaka będzie pozniejsza twoja reakcja.to może nie działać kiedy idziesz tam skanalizować wkurw.no coz.nie ciebie prześladuje pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez sama sie nie przytule :(

ależ można.wystarczy opleść się ramionami i wyobrażać sobie że jesteś w ob. jęciach faceta w twoim typie lub szczelnie okryć się ciężką kołdrą.to jest jak przytulenie tyle tylko że jego długośc właśnie ty regulujesz i ustalasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże święty.to poprzytulaj się do przechodniów na ulicy albo do mamy/taty/rodzeństwa/pielęgniarzy i lekarzy w szpitalu.ciekawe ile razy dostaniesz w lampe.ciekawe ilu świadków popuka się w głowę.ciekawe ile dostaniesz zastrzyków uspokojajacych w dupe?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

 

Hmmm... Urojenia prześladowcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szrama odpuść sobie robienie siebie gremlinka i znajdz siebie pasję którą pokochasz bezwstydną i budzącą podziw.może lotnictwo albo strzelectwo?co lubisz najbardziej?ja bez dostępou do tych pasji zmarłbym z braku dopaminy.zajebisty zbieg okoliczności.ten pan jakby mi zaspawał lufe przed oddaniem strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm... Urojenia prześladowcze?

raczej zdrowy rozsądek i twarde stąpanie po ziemi.

 

Każdy paranoik twierdzi, że po prostu jest realistą i twardo stąpa po ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×